אין אחד שלא מקליט שיחות. איך אתם מקליטים? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אחד שלא מקליט שיחות. איך אתם מקליטים?

-RoMaN-

Recommended Posts

לגביי הנוקיה 5800 - יש תוכנה מובנית שנקראת "recorder". אפשר להפעיל אותה בזמן השיחה ולהקליט. התוכנה מקליטה גם בלי צורך להשתמש ברמקול\ספיקר. החשוב הוא להפעיל אותה לאחר התחלת השיחה - היא חייבת להיות התוכנה "הראשית" (השיחה יכולה להיות ברקע). הקאצ' הוא שלוקח כמה שניות עד שאפשר להפעיל אותה, יש לחייג, לחזור לתפריט הראשי, להכנס לתוכנות ולהפעיל.

או שאפשר לא להיות טמבל, ולהשתמש ב-total recall.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי פה את כול התגובות, הלכתם רחוק מידי, כוונתו של פותח הדיון להקליט נותני שרות למינהם שדרך אגב זה לגיטימי לחלוטין. אז יש דרך פשוטה כמובן שמצריך שימוש במחשב, לקנות כרטיס מודם פשוט לחברו למחשב, ולחבר לקו הטלפון הביתי ולחייג דרך המחשב לנותני שרות ולהקליט את השיחה דרך תוכנה שמובנת במערכת הפעלה. וכול זאת ללא הוצאה כספית גדולה. :kopfpatsch:

ותקנו אותי אם טעיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ללא הוצאה כספית גדולה" זה יותר מאשר חינם ומסובך יותר מאשר יעודית. שלא לדבר על ניידות.

כן ללא הוצאה כספית גדולה ולמעשה אפשר גם חינם, פשוט פרק ממחשב ישן מודם PCI ויש לך חייגן לכול טלפון.

ניידות ?. לא נראה לי שפותח הטרד ביקש, אתה לא פותח משא ומתן מול נותני שרות שאתה יושב בבית קפה, או לחלופין באמצע ריצת הבוקר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הוא בטלפון ציבורי (עם טלכרד)?

ואם הוא השאיל טלפון ממישהו לשניה, כי הטלפון נפל לו לבריכה?

ואם לסבתא שלי היה מנוע, היא הייתה נקראת סוסיתא :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם הזכירו פה, אבל יש אפשרות להקליט שיחות באנדרואיד באמצעות חלק מהמכשירים, דרך הקו, ולא דרך הספיקר. עובד מעולה.

לי יש HTC Desire רום אוקסיג'ן וקרנל שעבר פאץ' בשביל לאפשר זאת.

אני מקליט באמצעות תוכנת callrecorder. התוכנה משום מה לא יודעת להקליט שיחות ממספרים שמתחילים בכוכבית כגון *045 ולכן אם אני רוצה להקליט שיחות כאלה אני משתמש ב rVoix שגם עברה מודיפיקציה.

פרטים כאן:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=993793&highlight=oxygen&page=31

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנדרויד יש "תוכנה" שמקליטה את שני צידי השיחה ברור ונקי.

למעשה זה נמצא בילט אין בתוך ה Phone.apk

הקאטץ הוא שזה עובד רק על 2.2.1 ואולי גם מטה.

לא עובד על ג'ינג'רברד.

זה הדבר שהכי חסר לי בג'ינגרברד

לינק ל XDA שם יש את הלינקים להורדה , הכל חוקי..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=967297

ההתקנה מתבצעת מהרקוברי.

screenmod.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...