120hz GTX570 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

120hz GTX570

david2k

Recommended Posts

יש לי כרטיס GTX570 עם מסך של סמסונג2233RZ

עכשיו בהתחלה הייתי כל הזמן על 100 הרץ במסך והמעלות של הכרטיס היו סבבה לגמרי במצב רגיל היו על 35-38 במאמץ הגיעו גם לפעמיים ל79-71

עכשיו שמתי תמסך כבר איזה שבוע על 120הרץ סתם כרגע שהדלקתי תמחשב נכנסתי לבדוק תמעלות וראיתי 45.

חושב להזכיר שזה 10 מעלות יותר מלפני חודש. השינוי היחידי שיכל לגרום לעלייה שכזאת זה שינוי ההרץ במסך..

כרגע הורדתי תהרץ ל60 והמעלות ירדו בטיל ל35 אני מתלבט עם להחזיר ל120,100

נראה לי שהרץ גבוהה מקצר תחיים של הכרטיס תקנו אותי עם אני טועה ועם שווה לי להיות עם הרץ כזה גבוהה בעד טמפרטורה במנוחה גבוהה יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מצטער לאכזב אותך אבל המזגן עובד אצלי קרוב לכל היום ועוד קיוונתי תפתחים של המזגן לפתחים של המאורר שמכניסים אוויר ה2 הקדמיים במארז 902 ..

שמתי עכשיו של 100HZ והטמפרטורה חזרה לעצמה.. עומדת על 39-37 במנוחה רק ב120HZ הטמרטורה עולה בצורה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/Refresh_rate

The refresh rate (most commonly the "vertical refresh rate", "vertical scan rate" for CRTs) is the number of times in a second that a display hardware draws the data. This is distinct from the measure of frame rate in that the refresh rate includes the repeated drawing of identical frames, while frame rate measures how often a video source can feed an entire frame of new data to a display.

אל תתפס לזה שכתוב CRT פשוט זה עובד קצת אחרת ב- LCD אבל עדיין לא קשור לחלוטין לכרטיס מסך.

יכול להיות שיש פה תופעת פלאסיבו קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה הרץ עושה אבל זה משהו באמת משונה..

על 100 הרץ זה מעלות רגילות ואיך שאני שם ישר 120 זה עולה ישר אפילו שאני בשולחן עבודה ולא עושה כלום ולא תגיד עולה ב2-3 עלות זה עולה ב10 ואפילו לפעמים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

theone89 עם תצליח למצוא לי מתאים לכרטיס הזה בארץ.. אתה מלך!

חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי שום דבר חוץ מהזמנה מחול שאני יחכה שאחד מהמשפחה יטוס ואני יגיד לו שיביא לי כבר..

הקירורים שראיתי שמטעימים לכרטיס שלי זה arctic

Accelero XTREME Plus II

Accelero XTREME Plus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי LCD של סמוסנג עם 120 הרץ תומך אני לא מתלונן שני על 100הרץ להפך זה לפי דעתי יותר טוב מה120 אבל לא משנה נעזוב אתזה שמע ברוך השם טפו טפו טפו אני הייתי 5 שנים עם CRT ולא קרה לי כלום והרייאיה עדיין בריאה !

קצת ברחת מהנושא כדי להגיד לי משהו חשוב ואני מבין את זה אבל מה עושים עם ה"בעיה" הזאת. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנצל שפקפקתי בדבריך...

מסתבר שיש בעיה ב- driver לחלק מהכרטיסים בעבודה ב- 120Mhz.

מה שקורה זה שהכרטיס מסך שלך לא עושה downcycle ל- idle שהוא יכול (וצריך) ולכן הטמפ' שלך גבוהות יותר אפילו במנוחה.

תעדכן את ה- driver לגרסה אחרונה (לא בטוח שזה טופל כבר אבל תנסה) ואם לא עוזר אז חכה שיתקנו, חבל על הכסף לקירור.

בכל מקרה אתה יכול להעלות ל- 120 רק שאתה משחק ואחרת לעבוד ב- 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת ברחת מהנושא כדי להגיד לי משהו חשוב ואני מבין את זה אבל מה עושים עם ה"בעיה" הזאת. :nixweiss:

לא ברחתי מהנושא. הפנתי אותך לדיון שבו הוסבר מדוע קצב רענון הוא חסר חשיבות במסכי LCD. אז אתה יכול "להתעקש" לעבוד בתדר רענון מסוים, אני באופן אישי לא מבין מדוע. ב-CRT הסיפור שונה לגמרי אבל לא זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קצב הרענון ב-LCD אולי חסר חשיבות מבחינה בריאותית, אבל הוא עדיין קובע את המקסימום FPS שיוצגו על המסך.

אם vsync פעיל, אז ככל שקצב הרענון גבוה יותר, כך כרטיס המסך, במידה ויכול, מיצר יותר .

אם הכרטיס יכול ליצר 120 פריימים ברגע נתון, ואתה קובע את המסך ל-100hz (עם vsync), אתה בהכרח מפחית מהעומס על הכרטיס...

בכל אופן אני לא רואה הבדלים כאלה בטמפ' הכרטיס בין 100hz ל-120hz, זה כנראה תלוי מאוד בסיטואציה, תדרים וכו'...

אבל גם אם היה הבדל בטמפ', למה שזה יעניין אותי ? אני יעדיף לשחק עם המאוורר, אם בכלל, מאשר להוריד את קצב הרענון ממסך 120hz יקר.

לרוב אתה תפסיד יותר מהורדה של קצב הרענון מאשר מקצת יותר חום הנפלט מהכרטיס. יש אחריות 3 שנים, אחרי זה הכרטיס בקושי רלוונטי גם ככה.

ומה יגידו כל אילו שמשחקים ללא vsync ? תמיד מאמצים את הכרטיס למקסימום האפשרי, בלי קשר לקצב רענון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...