מטווח לנשק חם. גיל 17 (חודש לפני 18) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטווח לנשק חם. גיל 17 (חודש לפני 18)

menihen16

Recommended Posts

בכל מקרה, יש כמה דרכים נכונות לאחוז בנשק, תלוי בעמדה במבנה הפיזיולוגי והעדפה אישית, אף אחת מהן לא כוללת העברת אגודל היד הלא דומיננתית מאחורי ידית האחיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך להתלהם. אתם צודקים, ואני בטוח שמדריך הירי ילמד אותו כיצד יש לאחוז באקדח.

פשוט ראיתי פה ושם מאבטחים שיצאו עם חתך בגלל שלא הקשיבו ומשום מה בחרו להניח את האגודל השמאלי מאחורי הפטיש. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי אותך נכון. התכוונתי שהאגודל השמאלי נמצא מעל הימני ומחזיק אותו במקום. מדריכי הירי (שאני פגשתי) מלמדים ירי ספורטיבי. למדתי לירות מבצעי כשעברתי אימוני צוות כוננות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור, זאת אחיזה נכונה. אני אישית מעדיף לאחוז ככה שאצבע האינדקס האמצעית של היד הלא דומיננטית נחה בעמקים שבין האצבע האמצעית הקמיצה והזרת של היד הדומיננתית.

גילוי נאות: אין לי , אבל מגיל קטן אני מתאמן בירי למטרה עם כלי איירסופט. למרות הדיוק המזעזע, אני מסוגל לפגוע במטרה בגודל של 5 ממ מ-2 מטר. עם אמיתי (M16) לעומת זאת היה לי מקבץ של 2.5 ס"מ מ-25 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילוי נאות: אין לי , אבל מגיל קטן אני מתאמן בירי למטרה עם כלי איירסופט. למרות הדיוק המזעזע, אני מסוגל לפגוע במטרה בגודל של 5 ממ מ-2 מטר. עם אמיתי (M16) לעומת זאת היה לי מקבץ של 2.5 ס"מ מ-25 מטר.

1200831-huge_e_penis_super.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם מטווח הקריון, הוא אמר לי שאפשר להתחיל לירות רק מגיל 18, עם הצהרת , למרות שאמרתי לו שאני עוד פחות מחודש בן 18 אז הוא אמר לי שזה בסדר, אני יכול להגיע.

נאמר לי שהמחיר הוא 240 ש"ח, זה כולל בתוכו: 60 ש"ח כניסה, 60 ש"ח השכרת ו120 ש"ח ל50 כדורים.

מה אתם אומרים, הייתם הולכים על זה או שזה יקר מדיי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...