מה הבדלי האיכות בין מסך דל 2311 לדל 2410 reva05 - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הבדלי האיכות בין מסך דל 2311 לדל 2410 reva05

shalom123

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^תתחדש, מקווה שתצא מרוצה.

זה לא מה שאומרים שם.

דל לא מוכנים להסביר את ההבדלים בין הFW.

רוב הסיכויים שבמסכים עם FW חדש יותר גם שיפרו את איכות המסך מבחינת חומרה.

יכול מאוד להיות שמסכים עם FW A05 למשל הם בעצם עם FW A02 רק ששינו את המספר של הFW כדי לציין שמדובר בגרסה חדשה יותר של המסך עצמו.

וDELL לא מוכנים לומר מילה או אפילו לרמוז, דווקא בגלל כי יש דברים בגו...

בין כל ההכחשות וההתחמקויות כן היה קצת מידע. תקרא שוב את הציטוט שהבאתי מאותו דיון. אלא אם כן הוא משקר (ואין סיבה) אז השינוי האחרון בחומרה היה בA02. בנקודה אחרת הוא טוען שכנראה מדובר בשינויים קוסמטיים לOSD. כך או כך סביר להניח שלא מדובר במשהו חשוב.

אני מחבר אוזניה בחיבור סטנדרטי ורוצה לשמוע.מה זה קשור לhdmi?

הקול צריך להגיע מאיפשהוא, זה לא בא מהאוויר. אם אתה רוצה שהמסך שלך יוציא קול, צריך להכנס אליו קול. חיבורי DVI וVGA לא מעבירים קול, אז נשארת עם HDMI ואולי .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם למחשב שלי בן 4 שנים יש חיבורי בכלל.משגע אותי לחבר אוזניה

מהמחשב למטה כי תמיד האוזניה לא מספיק ארוכה ולא נוח לשמוע תכלס.

במסך של אלפיים שקל רצוי שיהיה אופציה כזאת כי משלם תכלס רק על החיבורים האלה.

מדובר על אינטש יקר מאוד ו4סנטימטר לגובה האלה שווים כמו מסך חדש.כניראה זה עדיף אבל

לעשות מסך פחות מלבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה בעיה לבדוק, אם תגיד איזה כרטיס מסך יש לך.

בכל אופן זה לא כזה יעזור אם אין לך כבל HDMI (שלא מגיע עם המסך) שאז יהיה לך יותר זול פשוט לקנות כבל מאריך לאוזניות (כזה) שעולה שקלים בודדים, מאשר להשקיע בכבל שעולה הרבה יותר, רק בשביל להעביר קול לאוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך אצלי בבית מולי ואין לי כניסת vgi אלא רק vga...... האם אני צריך לקנו כרטיס מסך כדי שיהיה לי חיבור vgi?לאיפה אני מחבר כבל hdmi?האם בכרטיסי מסך טובים יש חיבור hdmi?עשיתי כל מיני הגדרות ורואים די חד...הגדלתי גודל פונטים על ידי קונטרול וגלגלת עכבר וזה די נוח שפונטים גדולים.מה דעתכם?

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי לחבר את המסך עם כבל vga האיכות ירדה קצת יחסית לDVI, אבל לא באופן משמעותי שאמור להפריע. בכל אופן אם יש לאן לחבר DVI או ברור שזה עדיף.

אם אתה לא בטוח שאתה יודע איך לבדוק איזה יציאות יש לך על הלוח, כתוב פה את דגם הלוח ונראה.

גודל הפונט הוא עניין להעדפה אישית, לי למשל נוח שהכתב קטן כי אני יושב די קרוב למסך בגלל אילוצי מקום. אם הצלחת לכוון את הגודל באופן שזה נוח לך, מצוין.

(וכמובן, אשמח לקרוא התרשמות כוללת שלך מהמסך, אולי לאחר כמה ימי שימוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס לא רואה כל כך הבדל בין המסך הקודם לשלי. מסך אכן גדול יותר וארגונומיה טובה.לא כל כך הבנתי איך אני מגדיל את הכפתורים למטה בשורת המשימות ואיך אני מגדיל את כפתורי הטאבים וסרגל כלים של מועדפים.אני הולך לקנות כרטיס מסך עם חיבור dvi להגדיל איכות אצלי.לא הבנתי מה זה הכבל עם ראש שחור וכיסוי לבן בתקע...אשמח לשמוע מה זה...מה זה גם חיבור היו אס בי ?האם זה לשם חיבור 2 חיבורי יו אס בימהצד של המסך? מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפצל הוא בדיוק זה, מפצל .

יש חיבור מאחורה שאליו אתה מחבר את הכבל שהגיע עם המסך למחשב, ואז אפשר לחבר 4 התקני למסך, שניים מאחורה ושניים מהצד.

אם אתה יושב רחוק מהמסך ולא רואה אתה הפרטים מספיק טוב, אז או שתתקרב (עדיף) או שתגדיל את הוינדוס ב25-50% (אופציה בוינדוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדלתיח בחמישים אחוז דרך תצוגה ובאמת הרבה יותר נעים לראות כפתורים גדולים יותר.הייתי מגדיל אפילו יותר .

ממש תודה על העיצה.איך אני מגדיך מסך לרוחב בפיירפוקס כי רואה רק שליש מסך באמצע?

מה זה הכבל עם הראש השחור והלחצן שיש לו תקע עם כיסוי שקוף ורשום עליו ביזלינק?

האם יש לכם כרטיס מסך מומלץ עם חיבור hdmi?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מגיע עם 4 כבלים: כבל VGA ,כבל DVI, כבל וכבל USB.

אני מניח שהכבל שאתה מדבר עליו הוא ה . את השאר אתה מזהה?

בנוגע לכרטיס מסך, אם אתה בטוח שאתה רוצה לקנות ואין לך עוד דרישות (מלבד יציאה דיגיטלית), ההיגיון אומר ללכת על הכי זול שזה כנראה או GT210 או HD5450, שניהם אמורים לעלות פחות מ200 ש"ח. בכל אופן עדיף לגשת עם השאלה לפורום , שם מן הסתם ידעו לענות בצורה יותר מדויקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...