מה הבדלי האיכות בין מסך דל 2311 לדל 2410 reva05 - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הבדלי האיכות בין מסך דל 2311 לדל 2410 reva05

shalom123

Recommended Posts

איזה גרסת תוכנה האחרונה ב2311? A02? זה הגרסה שעלי לרכוש? הבדל הרזולוציה בין 2410 ל2311 לא משפיע על איכות התמונה בין 2 הדגמים?

אני ממש על סף הזמנת המסך וישאר איתו איזה 3 שנים אז רוצה להחליט שבאמת יתן לי תמורה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה גרסת תוכנה האחרונה ב2311? A02? זה הגרסה שעלי לרכוש? הבדל הרזולוציה בין 2410 ל2311 לא משפיע על איכות התמונה בין 2 הדגמים?

אני ממש על סף הזמנת המסך וישאר איתו איזה 3 שנים אז רוצה להחליט שבאמת יתן לי תמורה מלאה.

זו גרסאת מסך. וכן על פי מיטב ידעתי A02 היא האחרונה.

הבדלי הרזולוציה הם 1200 במקום 1080 לגובה, כלומר עוד 120 פיקסלים. מבחינת הרזולוציה - זה הכל.

אבל הפאנלים ב 2311 וב 2410 הם שונים. ב 2410 הפאנל הוא 8 ביט אמיתי וב 2311 הוא 6 ביט + AFRC, זה מתבטא במגוון מצומצמם יותר של גווני צבע ובאיכותם, אבל זה משהו מאוד זניח וקריטי רק למי שמעצב גראפי מקצועי.

ע"פ דעתי ה 2311 נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף.

האם ה- 2311 מתאים גם לטלויזיה?

אם אתה הולך לחבר אותו לממיר HD או בעצם לכל מכשיר שמוציא אות דיגיטלי ב HDMI / אז כן, לא תיהיה בעיה.

אם יש לך ממיר "רגיל" (או כל מכשיר אחר), כלומר יציאת סקארט 21 פינים, קומפוזיט, קומפוננט וכו' - לא. אין ל 2311 חיבורים שכאלו, אבל כן יש אותם ב 2410.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מה ההגדרה של "עדיף"? תכונות כמו גודל ורזולוציה של מסך תלויים בין השאר בהעדפה אישית (שימושים, מרחק ישיבה ועוד). אם היו גודל ורזולוציה מסויימים "עדיפים" על אחרים, לא היית רואה מגוון בשוק. הסיבה שאתה יכול לבחור היא כי אתה זה שצריך לבחור מה מתאים לך.

אולי היה אפשר לומר שמבחינת "ערך" המסך, גודל ורזולוציה גדולים יותר עדיפים באותו מחיר. אבל כשמדובר במחיר גבוה יותר ההחלטה אם זה שווה היא עדיין שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי במיפרט טכני של 2410 שהוא גובה 49.3 סנטימטר ו55 סנטימטר רוחב כלומר תוספת רבה לגובה מסך שלי כעת שהוא 17 אינטש 3:4 כי מסך שלי הוא 27 סנטמטר גובה בלי מיסגרת? לשימוש מסמכים וקצת מדיה זה לא גדול מידי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי המידות של מסך ה U2410 שלי:

32.5 ס"מ גובה שטח המסך ללא מסגרת

36.5 ס"מ גובה שטח המסך כולל מסגרת

38.5 ס"מ גובה המסך כולל בסיס (במצב מונמך למקסימום)

48.3 ס"מ גובה המסך כולל בסיס (במצב מוגבה למקסימום)

קיבלת פרופורציות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...