שאלה לוגיסטית - הזזת כוחות שריון - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לוגיסטית - הזזת כוחות שריון

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי המשקל המקסימלי של מטען שההרקולס יכול לסחוב זה 33 טון (20 טון לפי העברית) זה בקושי חצי טנק..

33 טון באנגלית 20 טון לפי העברית (למרות שרשום 79 טון משקל מירבי) ואולי 15 לפי הגרוזינית (בכל זאת ויקיפדיה). במציאות שני טנקים! ראיתי את זה פעם בערוץ דיסקברי, הצליחו להכניס טנק אבראמס אמריקאי לתוך המטוס. אבל עד כמה עושים את זה בשגרה אני לא יודע. יכול להיות שזה מעשי אבל לא ממש פרקטי אבל זה עדין אפשרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם האתר של lockheed martin שמייצרת את המטוס מציין משקל מטען מקסימלי של כמעט 22 טון

http://www.lockheedmartin.com/products/c130/c-130j-specs.html

אותו הדבר גם באתר של חיל האוויר האמריקאי (האמת שהם מציינים קצת פחות, אצלהם כתוב 19 טון)

http://www.af.mil/information/factsheets/factsheet.asp?id=92

אה, ןדרך אגב, טעיתי בנוגע למה שכתוב בויקיפדיה, גם באנגלית כתוב 20 טון payload, ה33 טון שהסתכלתי מקודם זה מתייחס לUseful load

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך, לא יודע מה הנתונים המספריים. אני רק אומר מה שראיתי פעם בטלוויזיה בערוץ דיסקברי. הראו שם הרקולס שהכניסו אליו טנק ואמרו שניתן להצניח אותם גם, תראה בתמונה ששמתי קודם. איך זה מסתדר עם הנתונים אין לי מושג אבל זה קיים (אולי עשו למטוס O.C ועדכון ביוס :) ) אגב זה שקישרתה מאתר היצרן הוא הדגם J החדש יותר שעוד אין לישראל אבל היא קנתה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה שחוזרת על עצמה כאן באשכול , בזמן מלחמה או חרום

אין שום בעיה והטנקים או התותחים בכיף יכולים לסוע על כבישים וזה מה שהם יעשו

לכלים עצמם זה לא ממש מפריע , הכביש יהרס מן הסתם.

מן הסתם אף אחד לא הולך לנסוע מהדרום עד לצפון , לכל אוגדה יש את השטח שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך, לא יודע מה הנתונים המספריים. אני רק אומר מה שראיתי פעם בטלוויזיה בערוץ דיסקברי. הראו שם הרקולס שהכניסו אליו טנק ואמרו שניתן להצניח אותם גם, תראה בתמונה ששמתי קודם. איך זה מסתדר עם הנתונים אין לי מושג אבל זה קיים (אולי עשו למטוס O.C ועדכון ביוס :) ) אגב זה שקישרתה מאתר היצרן הוא הדגם J החדש יותר שעוד אין לישראל אבל היא קנתה אותו.

להרקולס? אין סיכוי. אני חושב שהתבלבלת עם ה- C-5 או ה- C-17, שני הרבה יותר גדולים מההרקולס שכל אחד מהם יכול לשאת עד שני טנקים כבדים כמו האברמס. ב- C-17 גם יכול לטוס מספיק לאט ומספיק נמוך כדי לשחרר אותו עם מצנח מאיט בלי לנחות.

כל הסיבות שכתבו כאן נכונות, אבל יש עוד סיבה אחת: זה שוחק את הטנקים. משאיות נבנו לנסיעה של מאות ואלפי ק"מ על כביש, רק"מ לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאת לי רעיון חדש לסרט.

סטיבן סיגל משחק בתפקיד הרע (לשם שינוי, למרות שלא פעם ראשונה) ועומד בראש קבוצת פושעים עם רקע צבאי שהולכים לשדוד רכבת שמובילה טנקים.

הם חוסמים את הרכבת בתעלה צרה ומשתלטים על הטנקים.

תוך כמה דקות הרכבת יוצאת מהתעלה והטנקים מתפזרים לכל הכיוונים לבצע משהו מרושע.

וצ'אק נוריס צריך לעצור אותם. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה קורה כאשר יש צורך לרכז עתודות שריון ענקיות בגבול כזה או אחר, תוך 24 שעות או פחות.

זה לא סוד, שיש בסיסים של ימח"ים פרוסים בכל אם לא ברוב רחבי הארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימ"חים משמשים רק לכוחו מילואים (מחסני חרום) בהנחה שיש מלחמה, לכל כח גדול או קטן בצה"ל יש תוכנית אופרטיבית לחירום ולחירום עם גיוס מילואים שלוקח בחשבון שיתוף פעולה עם כוחות המילואים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...