שאלה על mac os x - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על mac os x

Recommended Posts

אני הולך לקנות מחשב חדש וחבר שלי אמר לי שכדי לי להתקין על המחשב את המערכת הפעלה os x אמרתי לו שכמעט שום דבר לא עובד על המערכת הזאת אבל הוא אמר שכבר כיום כמעט כל הדברים עובדים על המערכת הפעלה זה נכון?המחשב לא מיועד לכל מיני עבודות מדיה וכל מיני דברים שחברות גדולות משתמשות בהם,המחשב מיועד למשחקים עבודות בword ומוזיקה.הפחד שלי שהמשחקים לא יעבדו על המחשב או תוכנות שכל מחשב צריך כמו winrar.

כדי לי להתקין את המערכת הפעלה?היא תפעיל משחקים חדשים winrar ודברים כאלה או שעדיף לי כבר את הwin 7?

גתודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת OS X לא אמורה להיות מותקנת במחשב רגיל. בהרבה מקרים ניתן להתקין אם "האקינטוש" וכאלה

המערכת תעבוד אם ישומים שנכתבו אליה ולא לוינדוס (יכול להיות שיש wine ל OS X ואז אתה כן תוכל להפעיל EXE של וינדוס ברמה מסוימת)

ל OS X יש כמות כלשהיא של משחקים, לא כזה הרבה כמו לקונסולות / וינדוס

תוכנות כמו WINRAR וכו אמורים להיות תחליפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להתקין אותה על מחשבים רגילים בצורה נורמאלית

ולא דברים לא עובדים נורמאלי

דווקא אפשר להתקין מדיסק Retail מקורי ללא שום האקינטוש, תוך כדי תאימות מלאה ברמת החומרה והתכנה.

אני כותב עכשיו את ההודעה הזאת ממחשב כזה, והמחשב הזה עובד הרבה יותר מהר ויציב מהמקבוק פרו שלי.

ולפותח האשכול - לפי הדרישות שלך ניתן לראות בבירור שהמערכת הזאת לא בשבילך, תשאר עם 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינדוס 7 מומלצת להתקנה על כל מחשב חדש.

מומלצת מערכת ההפעלה שמתאימה למשתמש. אם אני אקבל אם וינדוס 7 אולטימייט, הוינדוס ימחק והרישיון יופיע למכירה ביד 2 תוך פחות מ 5 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל אחד יכול למכור את הרישיון שלו ולהתקין רישיון פרוץ.. זה לא נגמר.

האם באמת אפשר למכור רישיון של מחשב נייד? האם זה לא בא אך ורק עם המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב דסקטופ אתה יכול להתקין פרוץ בלי סיבוכים מיותרים - קנית את כל החומרה, חיברת את המחשב, הוא ריק. תצרוב ותתקין וינדוס פרוץ

והרבה אכן עושים את זה

מה מונע מהם ? כלום, זה לא חוקי אבל טכנית זה אפשרי ולא מסובך

אחת מהדרכים של מיקרוסופט להילחם בזה היא לחייב את המשתמש לקנות וינדוס כחלק מהמחיר של המחשב. זה עובד להם בכל המחשבי מותגים (לא רק בניידים), דרך הסכם אם יצרן המחשב

ההסכם בין היצרן ומיקרוסופט (הסכמים אלה סודיים, הטקסט המדוייק שלהם נתון תחת NDA) אומר שאם היצרן מתחייב למכור את כל המחשבים שלו (כולם או את כל סדרות X או את כולם באיזור מכירה Y) אם וינדוס מותקן מראש, הוא מקבל הנחה משמעותית במחיר של הרשיונות

היצרנים כן קופצים אל זה כי זה מאפשר להם למכור את המחשב לרוב המשתמשים (משתמשי וינדוס) בזול יותר. יצרן שלא יסכים יצתרך למכור מחשב אם מפרט זהה יקר יותר, ואז הוא מפסיד קונים

מי נדפק מזה בין היתר ? משתמשי (והאקינטוש וכל מערכות ההפעלה האחרות), שנאלצים לקנות בעסקת חבילה מוצר מיותר במחיר של מאות שקל

כך שאמבחינתי אני אעשה את הטריקים שצריך כדיי להיפטר מהמוצר המיותר ולקבל בחזרה את הכסף אל מוצר שדחפו לי ואין לי שימוש בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...