GTA V - דיון מקדים - עמוד 69 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתנצל מראש על כל התבטאות שלא במקום בהודעה הזאת ובנוסף לעובדה שביום הזה אני מוצא לנכון להתלונן על דברים כלשהם,

אבל רוקסטאר פישלו ובגדול.

כאילו, קיבינימט, אמרתי לחברים שלי שאני חושב שלקנות את המשחק ביום ההשקה שלו זה לא רעיון חכם כי כל משחק שמושק יש לו בעיות השקה ואיכשהו, עם המזל הנהדר שלי, כל הבעיות הטכניות נפלו עליי.

רכשתי את המשחק כי אני רוצה לשחק עם חברים שלי, אבל עד כה אני היחידי שלא מסוגל לשחק וזה ממש אירוני.

למה אירוני? כי בחייכם אני היחידי מבין השלושה שיש לו מפרט שאמור להריץ את המשחק הזה על הגדרות נורמליות בעוד שאחד מנסה ומצליח להריץ את המשחק על מעבד core 2 due וכרטיס מסך 4XXX והשני הצליח להריץ את המשחק על 3GB ראם וכרטיס 5XXX.

לא אגיד שהם מריצים את המשחק באופן מושלם והמשחק לא קורס להם, אבל לפחות הם מסוגלים להריץ את המשחק!

ובינתיים מה קורה? אני יושב ובוהה בקיר כמו מפגר.

בהתחלה לא הצלחתי להתקין את המשחק בגלל התקלה המטופשת של התווים, אז פתחתי שני חשבונות עד שהמשחק הועיל בטובו סוף סוף להתקין את עצמו. ואז מה קורה?

הגענו לבעיה השנייה, אני פותח את המשחק והוא נסגר מידית עם איזו תקלת ERR ארורה. שעות של חיפושים באינטרנט הניבו כלום עד שהגעתי להודעה שעוסקת בכפילויות הקבצים (שמישהו פה שם קישור לזה גם) וזה, למרבה האירוניה, לא עבד.

אז מחקתי את המשחק לגמרי, לא השארתי זכר למשחק והורדתי את המשחק, שוב, בחשבון חדש, כלומר חשבון שלישי כבר.

היום, סוף סוף, עברנו את בעיית הERR! נס! וכמובן עברתי לבעיה החדשה, המשחק קורס ברגע שאני לוחץ להתחיל SP. כמובן כשהלכתי לאינטרנט מצאתי מידית שמדובר בתקלה ידועה ומשתמשים אמרו שניסו כמה טריקים שעכשיו אני מוריד את המשחק מחדש כדי לראות אם זה עבד.

אז מה בתכלס? ביומיים האחרונים הורדתי את המשחק במלואו כבר 4 פעמים, מחקתי קבצים והורדתי מחדש לפחות עוד 6-5 פעמים ועדיין אין לי שום יכולת להריץ או לשחק במשחק שקניתי מכספי.

על פי הנתונים של "שימוש משוער" של וינדוס רשום שבימים האחרונים הורדתי לא פחות מ360GB.

רוקסטאר פישלו ובגדול, לא סתם פישלו - אלא ממש חירבנו את ההשקה הזאת. אני לא מבין איך יכולה להיות להם השקה כ"כ גרועה והתמיכה הטכנית שלהם כל כך חסרת תועלת? פניתי לתמיכה שלהם וכל מה שקיבלתי "היי, מישהו עוסק בפנייתך". ממש שימושי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שרוקסטאר פישלו, זה פשוט חוסר מזל שנפל עליך. יש כמה בעיות זה נכון, אבל זה קורה בכל השקה, ורוב המשתמשים יכולים לשחק באופן תקין. שים לב שחלק מהמשתמשים פה לא ראו תקלה אחת ממה שאתה מציין אם בכלל, וחלק אולי שגיאה או משהו שהסתדרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אמרו לאלף את הכלב ולהוריד אפליקציה

עד שהבנתי שהכוונה הייתה לאפליקציה בטלפון שלי הפיזי ולא במשחק, אני מוריד ו...

686f2c54af89653b7241046085965e39.jpg

איפה ה-MasterRace?!

תמיכה לPC תגיע בקרוב™.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שרוקסטאר פישלו, זה פשוט חוסר מזל שנפל עליך. יש כמה בעיות זה נכון, אבל זה קורה בכל השקה, ורוב המשתמשים יכולים לשחק באופן תקין. שים לב שחלק מהמשתמשים פה לא ראו תקלה אחת ממה שאתה מציין אם בכלל, וחלק אולי שגיאה או משהו שהסתדרו

אכן אני רואה שדווקא פה אף אחד לא מדבר על זה, וזה מפתיע אותי.

אין לי מושג איך כל הבעיות נפלו עליי, באמת שלא. מלבד המשחק הזה לא חוויתי אף בעיה שניסיתי להריץ על המחשב הזה. אפילו החלטתי להתפנק והתקנתי את המשחק על שכולו מיועד רק למשחק הזה.

זה פשוט מעצבן ומקומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפיתם שיקרה?

השקה בסדר גודל כזה....

אני בטוח שכל התקלות האלה יפתרו אבל יקח להם כמה ימים/שבועות (תלוי בתקלה).

לפחות למדת שקניית משחק בקניה מוקדמת היא לא רעיון כל כך טוב.

אולי אם אתה מקבל הנחה אבל אם זה רק כסף במשחק או סתם כי בא לך לשחק לפני כולם אז תדע שיכול מאוד להיות שזה לא יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בבעיה אחת אפילו. ירד, הותקן, נכנסתי למשחק ועברתי את הפרולוג. למחרת אפילו עדיין לא התחלתי משימות רק טיילתי בלי שום מטרה כדי לראות איך נראית הסביבה והעולם שבנו, נהניתי כמו שהרבה זמן משחק לא גרם לי להנות.

לא יודע להסביר למה לחלק מאיתנו זה עובד בלי בעיות ולחלק לא.

בקיצור אני מאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די התכוונתי לבעיות שמונעות מאנשים לשחק בכלל.. הגדרות גראפיות כל אחד אמור להתאים לפי יכולת המפרט שלו.

אני התקנתי על קשיח (שזה נחשב היום למיושן עבור חלק מאיתנו) וזמני הטעינה לא ארוכים במיוחד..

מה שכן יש הרבה אפשרויות גראפיות שאפשר לשחק איתן בתפריט אז זה יכול להיות כאב ראש לפעמים למצוא שילוב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- - - תגובה אוחדה: - - -

So I got the game on PC (rocking a 2GB GTX 770 and i5 4670k) and one issue that was clear with the graphics right away was the incredibly severe pop-in that would cause entire buildings and streets to disappear similar to a worse version of the HDD streaming issues on the last gen consoles. At first I thought it was a VRAM issue, however whether it was on min or max settings made no difference. After a day of searching and testing though I have found thatsetting the CPU priority of GTA V to high in task manager completely eliminates all of the pop-in/streaming issues. From what I saw the issue is pretty rare but I know how much of a pain in the ass it is, so hopefully those who need it see this.

הממ high בהחלט עוזר, אבל לא מעלים את התופעה לגמרי כמו שמתואר בציטוט.

V. High גורם ללאג מטורף בעכבר. לא יודע אם זה קשור לדרייבר של העכבר או Logitech software שלא מקבל מספיק עדיפות או שזה בעיה במשחק עצמו.

Real time אפילו לא ניסיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...