GTA V - דיון מקדים - עמוד 66 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

עדכון, סגרתי כמעט כל תהליך אפשרי שאני מכיר דרך מנהל המשימות וניראה שסוף סוף התוכנה לא קורסת..

מבין התהליכים שסגרתי

IDM

ORIGIN

RAPTR

STEAM

Logitech Gaming Software

כמה תהליכים של AMD

ועוד כמה, פשוט התחלתי לסגור אותם כמו משוגע :))

בפעם הבאה אשלול אחד אחד ואדע בוודאות מה מקריס לי את ה GTA!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אוייש, אני זקן מדי לדברים האלה ..

אי אפשר פשוט לשלם ולהנות מהמשחק !?!?

קניתי את המשחק וה GTALAUNCHER ממשיך לקרוס כמה שניות אחרי שאני מפעיל אותו..

ניסיתי להתקין מחדש את ה SOCIAL CLUB וגם את ה GTALAUNCHER

ניסיתי לכבות את הכרטיס מסך במנהל התקנים

ניסיתי הפעלה מחדש למחשב

מישהו ?

יכול להיות שזה קשור לזה שאני ב WINDOWS 10 ?

אני על 10 מאז 9879 וכרגע ב10041 ומשום מה לפני איזה חודש בערך שיחקתי קצת בGTA IV(הורדתי מהSteam) מאז כבר מחקתי ולפני כמה ימים הורדתי והתקנתי רק את הSocial Club והוא פשוט לא נפתח לי =/

הורדתי שוב את IV נפתח לי הSocial Club רק הפעם הוא לא מצליח לאמת למרות שאני לא טועה בכלום ואם אני מנסה דרך האתר אני נכנס בלי בעיה לחשבון הSocial Club שלי.

לבסוף הצלחתי להיכנס והמשחק קורס לפעמים, הוא עבד לי טוב ב9926.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, סגרתי כמעט כל תהליך אפשרי שאני מכיר דרך מנהל המשימות וניראה שסוף סוף התוכנה לא קורסת..

מבין התהליכים שסגרתי

IDM

ORIGIN

RAPTR

STEAM

Logitech Gaming Software

כמה תהליכים של AMD

ועוד כמה, פשוט התחלתי לסגור אותם כמו משוגע :))

בפעם הבאה אשלול אחד אחד ואדע בוודאות מה מקריס לי את ה GTA!!!

המשחק רץ בלי סטים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרתים להורדה הרבה יותר טובים ומהירים ועניין של נוחות שכל ספריית המשחקים שלך במקום אחד. מעבר לזה כלום.

* אחרי ההורדה אתה עדיין עובר דרך השרתים של rockstart לאטיבציה ואונליין אז מעבר להורדה ראשונית אין הבדל

- - - תגובה אוחדה: - - -

So I got the game on PC (rocking a 2GB GTX 770 and i5 4670k) and one issue that was clear with the graphics right away was the incredibly severe pop-in that would cause entire buildings and streets to disappear similar to a worse version of the HDD streaming issues on the last gen consoles. At first I thought it was a VRAM issue, however whether it was on min or max settings made no difference. After a day of searching and testing though I have found thatsetting the CPU priority of GTA V to high in task manager completely eliminates all of the pop-in/streaming issues. From what I saw the issue is pretty rare but I know how much of a pain in the ass it is, so hopefully those who need it see this.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-VRAM מלא והכרטיס על 83% שימוש... פעם ראשונה שההגבלה מגיע מכיוון הזיכרון. מה אתם ממליצים לעשות, מבחינת הגדרות? נצא מנקודת הנחה שאני על הכי נמוך, ואם צריך לבחור הגדרות ספצפיות במה אתם הייתם מעלים על מנת להנות כמה שיותר תחת צריכת כמה שיותר נמוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף טקסטורות איכותיות יותר מאשר אפקטים אז הייתי מוריד הכל למינימום קודם כל, טקסטורות מעלה לרמה הכי גבוהה שאפשר עם ה- VRAM שיש לי, אחרי זה draw distance והחברים שלו כמה שאפשר ורק אז מתחיל לשחק עם ההגדרות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הוא שאני עם 1279MB בכרטיס וטקסטורות מעלות את זה אל 1900 ברגע, מה שלכרטיס אין... ב-draw distance אני אשים על הכי גבוהה ונראה לאן אני מגיע. אני צריך הגדרות שמצד אחד לא צריכות הרבה ומצד שני לא הרבה כוח עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...