GTA V - דיון מקדים - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

^ צריך לבדוק את זה במשחק הזה ספציפית אבל מנסיון שלי אין כמעט פגיעה בביצועים (fps בודדים אם בכלל)

OreoCookieh אצלי experience טען שמומלץ טקסטורות v. High גם עם כרטיס של 2 ג'יגה. בהתחלה היה לי שימוש ככה של 1.5 ג'יגה אבל אז איכשהו קפץ ל 2.5 אז לא יודע בדיוק כמה זה דורש אבל זה רץ אצלי לא רע בכלל (מעבר לתקלות שפירטתי באחת ההודעות הקודמות)

אני אנסה לבדוק היום בערב אולי הפופ-אין הנוראי שיש לי זה בגלל שאין לי מספיק vram ואז אני אשקול להוריד טקסטורות למדיום

אגב בפוסט שקישרתי קודם מרדדיט יש כמה טיפים איזה הגדרות כדאי לכבות שמורידות ביצועים משמעותית למרות שמבחינה גרפית אין כמעט הבדל

שיחקתי אתמול קצת במולטי ולא מובן שם בכלל מי נגד מי. הטוטוריאל לא מסביר מי יודע מה.

אני צריך לעלות כמה רמות למה ההייסטים זה נראה לי השיא של האונליין

אתה מדבר על זה? :

Ignore suggested limits: on

Resolution: 1768x992

Refresh rate: 50 Hz

FXAA: On

MSAA: 2x

Nvidia TXAA: off

Vsync: On

Texture Quality: High

Shader Quality: High

Shadow Quality: High

Reflection: High

Reflection MSAA: 2x

Water Quality: Very High

Particles Quality: High

Grass: High

Soft shadows: Soft

Post FX: normal

Anisotropic Filtering: x4

Ambient Occlusion: Off

Tesselation: High

It's using 2214/2047 MB of VRAM

או שפספסתי את הפוסט?

@KINGYES אל תדאג, זה רק בגלל שזה ההתחלה, אנשים לא מבינים כשהורגים שחקנים אחרים סתם זה מעלה את הMENTAL STATE שלך ויכול לגרום לך בעתיד לשחק רק עם שחקנים עם MENTAL STATE דומה -> סדום ועמורה. כמו כן הBOUNTY על אותו שחקן גדל וגדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התייחסתי לזה:

טוב התחלתי לשחק אתמול, מאז שחזרתי לבית סביבות 17:30 עד שהלכתי לישון 00:30.

מבחינת הגדרות, אני מריץ הכל על VERY HIGH וכל הx16 למיניהם, רק הTEXTURE נמצא בMEDIUM וזה מבאס אותי, זה נראה לי הכי חשוב =\ למישהו יש הצעות? כרגע אני ממלא 1900 MB מתוך ה2000 האפשריים שלי. הכרטיס מסך שלי הוא

או ש tapatalk שוב עושה לי בעיות ומסתיר חלק מהפוסטים?

אגב תבטל msaa הוא מכפיל שימוש ב vram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, את התגובה שלי לקחתי מREDDIT, מהקישור שהבאת בעמוד הקודם. השאלה אם אלה ההגדרות המומלצות שהתכוונת?

בנוגע לעיגולים, העיגול הלבן זה שחקן רגיל (לא מוכר) שנמצא איתך באותו השרת.

עיגול אדום עם מספר אני חושב שזה מישהו מהCREW שלך, כי אתמול שיחקתי עם 2 חברים ורק ככה הם הופיעו. (האופציה השניה זה שחקנים מרשימת החברים שלי) - בקיצור חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם קישור לדיון אחר:

With every new PC game comes a few particular settings which will tank your frame rate. V is amazingly well-optimised, but there are still a couple of settings I've found which bring the frame rate down. Note my rig is a 3570k with GTX 970 4GB, so your mileage may vary.

Grass Quality is a killer. On Ultra it halves my frame rate in rural areas. Set this to Very High.

Extended Distance Scaling and Extended Shadows Distance (in Advanced Graphics) both give my GPU a beating. I just set these to minimum.

High Resolution Shadows (also in Advanced Graphics) has a high performance cost with little visual payout, in my opinion.

MSAA is costly even at 2X. You will get frame drops. I'm sure you could dial down some of the other settings to minimise the impact. FXAA works okay on its own as an alternative.

EDIT: Thanks to /u/Cuboix for recommending that if you drop Shadow Quality down to High, you should then have enough overhead to enable 2x MSAA (with TXAA if you have Nvidia). This is great if you prefer fewer jaggies over sharper shadows.

Everything else other than the above is maxed out and I'm getting a smooth 60fps at 1080p with no drops. Again, your mileage may vary.

I hope this helps someone out. Enjoy the game!

560 commentsshare

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמור לשחק על ההגדרות שהוא משחק בהן אם אתה לא יכול, אבל צריך לשים לב שההגדרות שהוא הזכיר אלו ההגדרות שצריך לשחק איתן, אלה ההגדרות שמשפיעות הכי הרבה על הביצועים.

ו ge השמוק שם לי extended shadows ו distance scaling באיזה 30-40%. ננסה להוריד את זה. לא ראיתי שזה משפיע לי על ה vram ממש אבל אולי על ה fps ישפיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים המשחק רץ אצלי סבבה (280x) על הגדרות -

FXAA on

MSAA off

Vsync on

Pause Game On Focus Loss On

Population Density max

Population Variety max

Distance Scaling max

Texture Quality very high

Shader Quality very high

Shadow Quality high

Reflection Quality very high

Reflection MSAA off

Water Quality very high

Particles Quality very high

Grass Quality very high

Soft Shadows softer

Post FX very high

Motion Blur Strength min

In-Game Depth of Field Effects on

Anisotropic Filtering x16

Ambient Occlusion high

Tesselation very high

Long shadows off

High Resolution Shadows off

High Detail Streaming While Flying on

Extended Distance Scaling min

Extended Shadows Distance min

VRAM Predicted Usage 2389 MB

RAM Usage 5-5.5 GB

מה שכן, שאני מפעיל MSAA, יש איזה חרבוש לא ברור מצד ימין למטה, נראה כמו בעייה עם דרייוורים, מקווה שיסדרו.

לא ניסיתי עדיין אונליין אבל הסינגל כיפי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר שהמשחק מלוטש ברמה אחרת באמת יפיפה.

בעיקר שיחקתי אונליין וה - tutorial שם לא ברור, לשם השוואה לקח לי מעל שעה וחצי לעשות אותו ולחבר לקח 30 דק'.

יש קטעים מעצנים שהם התחברות לשרתים שאני מניח יסתדר עם הזמן, אבל סך הכל מאוד נהניתי.

קניתי את הדירה היקרה ב 500אלף לא ממש מבין מה זה נותן חוץ מהחניה ואפשרות להחליף בגדים, אהה וכמובן לעשן באנג

פשוט גאונים כל מה שאדם נורמאלי לא ירשה לעצמו לעשות בחיי היום יום הוא יכול לעשות שם אונליין - אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האונליין מלא פוטנציאל, עדיין לא הבנתי איך אפשר להיכנס לאותו שרת יחד עם חברים שלך, זה עבד לי דיי באקראיות (היו פעמים שלא עבד והייתי לבד בשרת) אבל אולי זה יסתדר בהמשך. חייבים להשלים איזה TUTORIAL מעצבן בהתחלה לפני שבאמת אפשר להצטרף ולשחק יחד, אולי זו הייתה הבעיה. בכל מקרה אחרי רמה 5 אפשר לקנות דירה וקניתי את ההכי יקרה כמובן, אך לא הצלחתי להכניס אליה מכוניות. הם חייבות להיות תחת ביטוח? כי אם ככה אני לא יכול לגנוב מכוניות יוקרה מהרחוב ולהכניס אותם, כי אי אפשר לעשות עליהן ביטוח. מה הפואנטה?

הייסטים אפשר רק מרמה 12.

עד אז הכי טוב נראה לי זה לעשות TEAM DEATHMATCH וכאלה, זה מביא אחלה כסף וRP.

להיכנס לשרת עם חברים באמת בעייתי.

הtutorial לא חובה והוא שואל בהתחלה אם אתה רוצה להשלים אותו או לא.

המכוניות נכנסות לgarage שלך,שאתה יכול להיכנס אליו דרך הדירה שלך,או שאתה פשוט יכול להתקשר לmechanic שלך שבא עם הדירה שיביא לך את הרכב.

מכוניות זולות אבשר לבטח ולשייך אליך,מכוניות יקרות לא,אתה אמור להרוויח כסף ולקנות אותן.

אני לא ממליץ לשחק tdm ודברים כאלה.

משימות עם חברים הכי משתלם מבחינת זמן וגם מבחינת כיף.

שיחקתי אתמול קצת במולטי ולא מובן שם בכלל מי נגד מי. הטוטוריאל לא מסביר מי יודע מה.

אני צריך לעלות כמה רמות למה ההייסטים זה נראה לי השיא של האונליין

אם אתה או מישהו אחר פה רוצה,אני יכול להסביר לכם היום קצת על המולטי בteamspeak , כדי שתבינו פחות או יותר מה הולך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...