סקר: בעבור כמה מחבלים צריך לשחרר את גלעד שליט? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: בעבור כמה מחבלים צריך לשחרר את גלעד שליט?

silky

מהי הכמות המקסימלית של מחבלים שלדעתך כדאי לשחרר עבור גלעד שליט?  

1493 הצבעות

1. 1. מהי הכמות המקסימלית של מחבלים שלדעתך כדאי לשחרר עבור גלעד שליט?

• 0-20
    • 21-100
    • 101-1000
    • 1000+ (כמה שצריך)
    • אין לי דרך להעריך את המספר

Recommended Posts

האידיאולוגייה לא צריכה להיות "זהה בראש",אלא רק מה שמשפחת שליט רואים בחמאס כאידיאולוגייה.

משפ' שליט רואה את חמאס שאומר "צריך לשחרר 1000 מחבלים" והם מסתכלים על זה בתור האידיאולוגייה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד

אין ויכוח על זה שמשפחת שליט רוצה לשחרר את בנה בכל מחיר ומכיוון שהוא מוחזק על ידי החמאס היא בעד לתת לחמאס את מה שהוא דורש, אם צ'צ'נים היו חוטפים אותו הם היו בעד לתת להם שטחים מרוסיה או משהו, אין פה עניין אידיאולוגי או שום הזדהות עם החמאס אלא נטו רצון לשחרר את בנם.

אבל אולי הבנתי אותך לא נכון, מה אתה טוען בעצם? איפה אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה רלוונטי בכלל. משפחת שליט הם לא אלמנט שצריך לקחת בחשבון במשוואה הזאת. ברור שהם יתנו הכל כדי שהבן שלהם היה חוזר הביתה. גם אם חלילה היו חוטפים את אחותי הייתי הולך לנסר את כל תאי המעצר של האסירים הפלסטינים בארץ כדי לשחרר אותה.

אבל למי אכפת ממני או ממשפחת שליט? אנחנו לא רלוונטיים. אנחנו לא אובייקטיביים. אנחנו לא רואים את טובת המדינה בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חפירה.

0 תמורת 0 - אין מה לדבר עם החמאס. אפשר להשתמש בשליט כתירוץ לפרק להרוס את כל הבתים ברצועה. אז הם בטח ישחררו אותו אבל לא בצורה הרצויה.

אתם זוכרים גם מה קיבלנו בעסקאות אחרות עם מחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...