סקר: בעבור כמה מחבלים צריך לשחרר את גלעד שליט? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: בעבור כמה מחבלים צריך לשחרר את גלעד שליט?

silky

מהי הכמות המקסימלית של מחבלים שלדעתך כדאי לשחרר עבור גלעד שליט?  

1493 הצבעות

1. 1. מהי הכמות המקסימלית של מחבלים שלדעתך כדאי לשחרר עבור גלעד שליט?

• 0-20
    • 21-100
    • 101-1000
    • 1000+ (כמה שצריך)
    • אין לי דרך להעריך את המספר

Recommended Posts

מה שצריך לעשות זה להקשיח את התנאים

זה אומר בלי לימודים, בלי , בלי טלפון

לעשות כמו ברוסיה, תאים שמיועדים ל20 אנשים אבל בפועל לדחוף לשם 50 אנשים ושישנו בתורות

לבטל ביקורים לחלוטין

ככה עד שבני המשפחות של האסירים יתחילו להפעיל לחץ על החמאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצערי אני לא חושב שאתה מבין את נפש הערבי המצוי, ההיסטוריה מוכיחה שרק דם, והרבה יכולה לגרום להם לשלוט על היצרים הרצחניים שלהם (הם לא נולדים איתם אבל הם בהחלט יונקים אותם עם חלב אימם, זה פשוט חלק מהתרבות שלהם)

הלוואי שהיתה דרך לדאוג לפתרון לתמיד, לצערי צריך להסתכל למציאות בפנים, כל פעם שמישהו מתחיל לדבר בלשון הטרור צריך לדאוג שהוא יצטער על כך וזה יקנה שקט לעוד כמה שנים.

היה יותר טוב אם היה פיתרון אמיתי, אבל אין.

לצערי אתה לא מבין את האינטרס של -כמה שפחות הרוגים בצד שלנו.

ברור שהדרך הכי "יעילה" זה להרוג-אבל כשאתה הורג אתה יכול גם לההרג,וזה סיכון שלא כדאי לנו לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אתה לא מבין את האינטרס של -כמה שפחות הרוגים בצד שלנו.

ברור שהדרך הכי "יעילה" זה להרוג-אבל כשאתה הורג אתה יכול גם לההרג,וזה סיכון שלא כדאי לנו לקחת אותו.

אני חולק עליך, אני חושב שהשיטה לכמות הרוגים נמוכה היא לגרום לצד השני לא לרצות להתעסק איתך, זה קצת פשטני אבל מה שנכון לגבי ערסים נכון גם לגבי מדינות ערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם קטע שהם אומרים שכסף לא חסר להם.

בוא אני יגלה לכם סוד... גם מחבלים לא חסר להם.

יש שם מחבלים מכל קצוות העולם.

אין דבר שהחמאס רוצה יותר מלשבור את רוחם של אזרחי מדינת .

אפילו אם יחליפו את גלעד שליט ב5000 אסירים הם לא יוכלו להשיג תוצאות טובות יותר ממה שיש להם עכשיו, גם אם יחטפו עוד 10 חיילים.

לא מחליפים קלף מנצח.

זה גול עצמי של חבורת מזוכיסטים שחושבים שלאמץ את הסבל של גלעד זה דבר חיובי.

לא נוותר!!! לא יעזור!!! את סיבלו של גלעד כולנו נסבול!!

והמחשבה המטומטמת שממשלת היא זאת שבגללה גלעד שליט לא משוחרר.

כאילו שהכל בידיים שלנו.

זאת אותה גישה שמאלנית מטומטמת שחושבת שאם רק נחזיר את המדינה יהיה שלום אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחבלים אולי לא חסר להם, אבל נראה שגם לארגון טרור יכולות להיות בעיות מוטיבציה. הרי מי שהולך להיות מחבל עושה זאת כי הבטיחו לו שאם יהיה שאהיד יגיע לגן עדן, או שאין לו שום כוונה להרוג את עצמו אבל באה לו בטוב "משרה" טובה בחמאס ב"שכר" יפה שבה הוא ישלח אחרים לרצוח בשם האיסלאם, או שסתם בא לו להרוג כמה שיותר יהודים. בפועל, חלק לא קטן מהמחבלים שמנסים לפעול מגיעים לבית הכלא הישראלי - שם מן הסתם הם לא יכולים לעשות שום דבר מזה...

ועכשיו לך תשכנע אחרים לצאת לפעולה. אתה מבין עד כמה זה יהיה יותר קל עבורם ככל שתשתרש ההבנה של "לא נורא, גם אם נכשלים תוך שנתיים אפשר לחזור לסיבוב שני"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחבלים אולי לא חסר להם, אבל נראה שגם לארגון טרור יכולות להיות בעיות מוטיבציה. הרי מי שהולך להיות מחבל עושה זאת כי הבטיחו לו שאם יהיה שאהיד יגיע לגן עדן, או שאין לו שום כוונה להרוג את עצמו אבל באה לו בטוב "משרה" טובה בחמאס ב"שכר" יפה שבה הוא ישלח אחרים לרצוח בשם האיסלאם, או שסתם בא לו להרוג כמה שיותר יהודים. בפועל, חלק לא קטן מהמחבלים שמנסים לפעול מגיעים לבית הכלא הישראלי - שם מן הסתם הם לא יכולים לעשות שום דבר מזה...

ועכשיו לך תשכנע אחרים לצאת לפעולה. אתה מבין עד כמה זה יהיה יותר קל עבורם ככל שתשתרש ההבנה של "לא נורא, גם אם נכשלים תוך שנתיים אפשר לחזור לסיבוב שני"?

לא.

זאת המנטליות הישראלית.

אין לזה משמעות אצל החמאס.

הם לא פועלים מתוך החשיבה הזאת.

הם לא רוצים לפעול מתוך חשיבה כזאת.

לעומת זאת הם מעודדים שם את המנטליות של עם כבוש, קורבן, מלחמת קודש דתית, שהידיות.

ההדים שחטיפת גלעד שליט עושה בישראל ובעולם ממלאים את הצורך שלהם בנקמה, בהשגים, בניצחון, בגרימת כאב לאויב.

זה שווה להם פי מיליון מאיזה תירוץ עלוב לאנשים חלשים שאולי צריכים את זה בגלל שאינם מונעים מהסיבות הנכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum-בוא נגדיר מאת זה ככה:הם מרוויחים הרבה מחטיפת שליט מוראלית בכל הדרכים.

ותאמין לי שהם משתמשים ב"שנתיים אתה משוחרר",אני לא יודע כמה אבל הם משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yigael_oהייתי בגולני במסייעת 51 ושכלתי כמה וכמה חברים בזמן השירות, מספיק קרבי בשבילך?

הדברים שכתבתי נובעים מכאב.

לגיטימי להגיד שאלף מחבלים זה יותר מדי (אם כי לדעתי זה בולשיט, יש מספיק מחבלים ברצועה, יותר מאשר יש יכולת להוציא פיגועים).

אבל מה שבאמת חורה לי זה כשמתייחסים בביטול לחיי חייל שלנו.

ועוד נקודה שמשגעת אותי זה הפוליטיזציה שעשו לדיון הזה, המאבק לשחרור גלעד הוא לא ימין נגד שמאל.

וכמובן שאחרי שקובעים שמשפחת שליט הם "שמאלנים יפי נפש" אז מותר גם לתקוף את המשפחה - זה מעשה נבלה אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...