על "מוכרים" של מוצרי יד שניה [סתם פריקת חוות דעת עצבנית =] - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על "מוכרים" של מוצרי יד שניה [סתם פריקת חוות דעת עצבנית =]

yoel14

Recommended Posts

הכי מצחיקות המודעות בסגנון:

מצב מצויין חוץ מזה שהטלפון\מחשב\מסך לא נדלק.

אבל האמת היא שהמחירים ביד 2 לא הולכים בצורה של אחוזים.

לדוגמה : אם מישהו מוכר מחשב מבוסס I3 פשוט עם שאר הרכיבים פשוטים (ספק גנרי וכולי) , אז יש לו סיכוי דיי טוב לקבל סכום קרוב למה שהוא שילם.

לעומת זאת , אם מישהו מוכר מוצר פרימיום , אז הוא כנראה יקבל אחוז נמוך יותר מהסכום שהוא שילם.

זה כנראה בגלל שאנשים שקונים מוצרים זולים רוצים לחסוך אפילו "רק" 10% או 20%.

לעומת זאת , אנשים שקונים מוצרים "יקרים" יהיו מוכנים לשלם יותר בשביל מוצר חדש ולא יסתפקו בהנחה "קטנה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזמן האחרון ניהיה חלש ביד 2

גם מהדברים שאפשר למצוא שם וגם למכור קשה

אולי הסוחרים והרמאים באמת דפקו את היד 2 אז אנשים טובים לא נכנסים יותר

חבל שבארץ אין חנויות יד 2 פיזיות רציניות ,אולי הם נותנים רק קצת על הסחורה שמוכרים להם

אבל לפחות אפשר למצוא מציאות שם בלי הגישושים ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי יותר מעצבן אלו שמוכרים מחשב ישן במחיר שבו אתה קונה מחשב שהוא גם חדש וגם חזק יותר ואתם תתפלאו כמה כאלו יש ביד 2.

אני אישית קונה ביד 2 רק אם באמת מדובר במחיר מעולה ורק אם מדובר במוצר שלא מתקלקל בקלות או שיש לו אחריות (כונן קשיח חסר אחריות אני לא אקנה, בלי אחריות שאני רואה שהם עובדים אני אקנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתפלא בכלל כי ראיתי המון מודעות כאלו

גם שחיפשתי כרטיס מסך עם היה כרטיס במחיר טוב תוך שניה הוא כבר נימכר

והרוב היו כרטיסים ישנים מידי שלא שווים לי כגימר או כרטיסים מאוד קרובים למחיר כרטיס חדש

בסוף הלכתי על 550TI חדש באיזה 750 שקל בזמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני השיטפון ועליית המחירים, קניתי ביד שנייה 4 הרדיסקי WD BLACK 1TB עם אחריות ל-5 שנים ב-150 ש"ח ליחידה.

הבאסה היא שמייד לאחר מכן כבר הספקתי למכור שתיים מהם ב-250 ש"ח (לפני השיטפון), ואחד ב-500 (אחרי השיטפון) חח.

יש עוד הרבה מוצרים שרכשתי מאוד בזול כמו GTX 295 ב-500 ש"ח לפני שנה וחצי, ועוד כרטיסים רבים במחירים טובים מאוד.

יש מוצרים שלא תאמינו באיזה מחיר נמוך הצלחתי להשיגם (אני בקושי מאמין).

אני תמיד דורש מחיר תחתית מינימום, אבל מקפיד שהמחיר המוצע יהיה ריאלי ובעל אחיזה בתנודות השוק.

גם מכרתי שם המון זבל (דברים שהייתי זורק) שבחיים לא חשבתי שהצליח להיפטר מהם וקל וחומר במחירים טובים, כגון: שטיחים, כיסאות, דלתות, שקי שינה, מזוודות, מזרונים, , ציוד מחשבים ישן, עציצים, קרשים, אופני (שמצאתי בחוץ ונמכרו ב-500 ש"ח), ריהוט ומגוון של פרטים קטנים רבים ונוספים. ממש אפשר למכור כל דבר.

בסה"כ גילתי שזה עסק משתלם מאוד לעומת רכישה בחנויות, ואם קצת מתאמצים (ומתמקחים) אפשר לצאת מרוצים מאוד גם מבחינת קנייה וגם מבחינת מכירה.

המודעות הטובות (כאלו שמתחילות נמוך מכולם) לעומת אלה שדורשות מיקוח הולכות כמעט בו ביום, לכן צריכים להיות זריזים על ההדק ולעקוב באופן יומיומי אחרי הלוחות.

פעם עוד הייתי נוסע אל אנשים ובודק מוצרים היום אני כמעט עושה הכל טלפונית ומארגן משלוח עד הבית חח.

לומדים לזהות את הטיפוסים שאפשר לתת בהם אמון עם הזמן. בינתיים נשרפתי רק פעמיים עם נזק מזערי.

היום את עיקר הרכישות העברתי לאייבי. יותר נוח ויותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, קניתי הרד דיסק יד שניה ממישהו למחשב 320 גיג'ה, מסתבר שיש בו BAD SECTORS בניגוד למה שהוא אמר, והוא גם לא עובד טוב.

יש לי מה לעשות במצב כזה? לנסות להתקשר אליו? אני מניח שהוא ידע שהוא מקולקל.

פרמוט מלא יפתור את הבעיה (יכול להיות לזמן מוגבל ויכול להיות לתמיד), מה שפרמוט מלא עושה זה כתיבת 0 על כל הכונן, אבל גם החלפת הסקטורים הפגומים (פיזית או לוגית) בסקטורים מקצה הדיסק, כך בעצם אתה מקבל סקטורים תקינים. לי היה קשיח שהיו לו סקטורים פגומים פרמטתי אותו ומאז זה לא חזר כבר שנתיים. יש מקרים שזה חוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטת המכירה ביד2 בארץ היא פשוטה מאוד ועובדת על עקרון בסיסי פשוט: "מצא את הפראייר".

אני שונא את זה, זה דוחה.

הבעיה מתחילה שכשאתה מחפש לקנות, אתה רואה מחיר לא שפוי אתה מדלג הלאה כי אתה חושב לעצמך "פאק זה יקר הבנאדם לא שפוי ו/או בונא באיזה סרט הוא חי ו/או שילך לחפש מי ינענע אותו"

במקום להעשיר את שוק היד השניה הרוב פשוט מטנפים אותו.

אפשר לחשוב הם מוכרים פה דירות במאות אלפי שקלים ורוצים לעשות קופה.. כולה מאות בודדות במקרה הטוב.

בגלל אנשים כאלה,נדפקים אותם אלה שצריכים דווקא מוצרי יד שניה בגלל שאין להם כסף לקנות חדש.

תקראו לי פראייר אבל מכרתי למשחקים לפני כשנה כאשר המחשב היה חדש (הוחלף במסגרת האחריות ולדגם יותר חדש) במחיר (5000) נמוך יותר מהזמנה מebay , כאשר בחנויות בארץ המחיר עמד על 8500.

ובפועל יצאתי ברווח קל, הקונה יצא מבסוט מהמחיר. מה יותר טוב מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nat64x

מסחר ביד שניה כמו כל מסחר זה מסוכן כלכלית

מספיק שתיפול על רמאי מיקצועי (כזה שגם בית מישפט לא יעזור לך )

ורווח של חודש או יותר יכול ליתמוסס

זה לא שאליטזאכן ,גם כאלו דיגיטלים -אופכים למולטי מיליונרים מזה

אלו שמרוויחים באמת ,הרבה פעמים זה סחורה גנובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הלכתי למישהו שהיה צריך להיפטר מהרבה חפצים/ציוד. אמר לי: "זרוק מחיר חופשי!". אמר וכך היה, כל מחיר שהצעתי הוא נתן לי באופן כמעט מיידי.

לרוע מזלי, אני קצת רוכש כפייתי, אז תוך כמה דקות רוקנתי אותו, ויצאתי עם עמוס לעייפה, אם כי גם עמוס בזבל חח.

נפל על הברנש הנכון. :lol:

סורק של קנון שנמכר באותה עת בחנויות ב-300 ש"ח קניתי ממנו ב-30 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שהיה לו הרבה ציוד שכניראה היה זורק עם לא היה מוצא קונה

להרבה אנשים זה ככה

אני גר ברעננה והרבה פעממים יוצא לי לראות אנשים שמחפשים "אוצרות" בזבל שאנשים זורקים

כניראה למכור את זה מאוחר יותר או במיקרה שיש להם דירה שהם משכירים

לדחוף אותה כ"דירה עם ריהוט"

סך הכל חלק מהזבל אפשר לתקן ,וחלק זורקים תקין רק מיושן

כמו טלוויזיות CRT לדוגמה או מזגנים ישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...