אנשים לא יודעים למכור יד שנייה בארץ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים לא יודעים למכור יד שנייה בארץ

הדוד משה

Recommended Posts

במהלך שיטוטיי ביד 2, אני לא רק רואה מוצרים מצ'וקמקים במחירים מופקעים, אלא גם מודעות הזויות וכשלים מוזרים בתיאור המוצר, ואפילו סתם מודעות מצחיקות. למשל:

מחשב נייד תקין דגם: gateway Solo 5300 עם WIFI (אינטרנט אלחוטי) עם WINDOWS XP עובד דרך מסך חיצוני וחבור לחשמל הסוללה והמסך לא תקינים

מחיר- 150 ש"ח

דיסק קשיח למחשב נייד חדש עם אחריות עד מאי 2010 Hitachi Travelstar 5K100HTS541080G9SA00 80 5400 Serial-ATA

מחיר- 150 ש"ח

ללא ספק מועמד חזק לפרס המודעה המפגרת:

מחשב מסך מגע travelmate c110 נראה מצויין חיצונית נורית power נדלקת הסוללה תקינה אבל המסך לא נדלק לא יודע מה מצבו מחשב קטן ודק מסך 10"נמכר ללא מטען רק המחשב

מחיר- 450 ש"ח

פרס החומרה המתקדמת:

מחשב נייד Compaq Presario 1065 במצב טוב מאוד, מעבד 133 MHz, 1.08 GB, גרפיקה בעל ביצועים גבוהים 128 bit PCI גרפיקה מואצת,, מערכת אודיו Premier Sound משולבת עם רמקולים סטריאופוניים מועבר 16-bit סטריאו . לשימוש אישי או לחלקים חלופיים. מגיע עם מתאם מקורי ותיק. 300 ש'ח לרציניים בלבד ולמביני עניין!

מחיר- 300 ש"ח. שווה כל אגורה.

וראיתי עוד מודעות מוזרות הרבה יותר, גם ברכב.

מישהו אחר מכיר את התופעה? אתם מוזמנים לשתף.

אתם מכירים אולי מקום נורמאלי יותר ליד שנייה? winwin לא בא בחשבון- האתר פשוט לא בנוי טוב ממשקית, וגם שם המודעות והמחירים הזויים (אבל פחות). אם אתם מכירים מקום כזה- שתפו אותי. בינתיים אני תקוע עם יד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בארצות אחרות כל האנשים יודעים למכור יד שנייה? אין מודעות הזויות?

מהניסיון שלי עם איביי, המערכת יודעת להעלים מודעות מוזרות כאלה לדפים האחרונים, או שאנשים כותבים מודעה נורמאלית. כמעט לא נתקלתי שם במודעות הזויות (אחריות עד מאי 2010?), ואני מחפש מקום ישראלי שקצת יותר... ממוין. בדומה לזה. מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה שלך בגוף השאלה.

1. אל תצפה שתיהיה בארץ פלטפורמה ברמה של לשוק כול כך קטן.

2. אל תישכח שהישראלי המצוי תמיד בטוח שמה שהוא מוכר שווה הרבה יותר ממה שכולם חושבים, ומה שהוא רוצה לקנות שווה הרבה פחות ממה שהמוכר חושב. תשלב את שתי נקודות ההנחה של הישראלי המצוי ותקבל את המודעות ההזויות שאתה רואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת על מחשבים אין מה להסתכל שם, אבל אני קניתי אופניים מ-צ-י-א-ה ב-650 ש"ח.

אחלה עיסקה.

צריך לברר גם למה הבן אדם מוכר.

במקרה של האופניים, אישתו קנתה לו אופניים חדשות, ויותר טובות. (הייתי אצלו וראיתי)

ואפשר גם למכור דברים.

מכרתי רדיו טייפ ישן מאוד לרכב, שהיה זרוק לי שנים במחסן ב-50 ש"ח.

מתקן תמי 4 בן 10 שנים בערך, חדש באריזה ב-250 ש"ח.

ועוד כהנה וכהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה. כמובן לא ציפיתי לרמה של איביי, אבל לפחות למשהו קצת יותר נורמאלי. עכשיו פשוט לא ממש שווה להסתכל שם.

סחורה גנובה זה מעניין, אולי ברמות הגבוהות יותר של מחירים, בנמוכות הכל גרוטאות גמורות.

ודווקא נייחים יש לא רעים שם. אולי אני אפילו אקנה אחד בקרוב (אבל אין גרוש על התחת בגלל הפסיכומטרי).

אולי מישהו ירים את הכפפה ויקים משהו נורמלי? מה עם איביי ישראל? יש חיה כזאת, לא? אני מקווה שהיא לא מתה לפני שנולדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...