על "מוכרים" של מוצרי יד שניה [סתם פריקת חוות דעת עצבנית =] - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על "מוכרים" של מוצרי יד שניה [סתם פריקת חוות דעת עצבנית =]

yoel14

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

IAKOVL למה שלא תגיד איפה אתה קונה יד2? ???

זה אסור? או שאתה מוכרח לשמור סודיות, אחרת... ::)

[שמא אתה מתכוון ל....איביי?]

לכל פורום כמעט יש את נושא היד2, בHW למשל יש את הטרייד זון... זה אולי לא קיים באתרים אחרים בצורה הזאת אבל לכל אחד יש את הפורום "מסחר" שלו.

מכירה/קניה בפורום יעודי הרבה יותר "נקיה" וטובה

אישית אני קונה לא מעט בחול (לא איביי) דרך הפורומים השונים, יש לציין לטובה את Heatware שמקלה על קיום מסחר תקין ומהיר עם אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, יש לציין לטובה את Heatware שמקלה על קיום מסחר תקין ומהיר עם אנשים

;D אתה צודק

אגב, איביי היא אלטרנטיבה לא רעה בכלל אגב. צריך רק לדעת לחפש

חוץ מזה, שגם אני מעדיף את הלוחות בפורומים, לרוב יש משתמשים שאתה מכיר ברמה אישית, ואין שום בעיה מולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין מדוע כמה שורות טקסט שמישהו מפרסם באינטרנט מעצבנות אתכם כל-כך :nixweiss:

Trolling תמיד היה, ישנו ותמיד יהיה, והמפסיד היחיד מזה הוא מי שמתעצבן, אז פשוט תתעלמו. כל עוד יש מי שיפול בזה, התופעה לא תיעלם.

מה שכן מעצבן, זה כשאתה מפרסם משהו במחיר שפוי (סתם דוגמא 4870 ב-300 ש"ח) ומתחילים להתקשר אליך אותם שלושה-ארבעה אנשים כל אחד איזה 5 פעמים ביום עם משהו בסגנון:

"אחחחחי וואלק עכשיו אני בא אליך שם 150 ש"ח מזומן ולוקח, נו כפרה מה תעשה לי מחיר טוב"

זה באמת מעצבן :pissed:

(בהמשך להודעה קודמת שלי בפתיל זה ובתגובה להודעתך).

א. הבעיה אינה בהודעה בודדת שיש בה נוכלות או סתם בילבול מוח, אלא בכך שלפחות 90 אחוז מההודעות הן כאילו. זה הופך את מדור מוכרים ללא שמיש (כי לוקח המון-המון זמן לחפש את ההצעות הטובות). כאשר הפורום מאפשר זאת, רוב ההודעות של מוכרי האלטע זאכן הללו מוזנקות לראש רשימת המכירות על בסיס יום-יומי. המודעות של אנשים פרטיים נידחקות לסוף הרשימה לכן קשה מאוד להגיע אליהן. אני הפסקתי לגמרי את החיפוש במודעות יד שניה בגלל ביזבוז זמן בלתי ניסבל.

ב. בהודעה קודמת ציינתי שעל מדורי "יד שניה" פופולריים השתלטו מוכרי אלטע זאכן מקצועיים. אילו שפנו אליך 5 פעמים בהצעות קניה במחירים נמוכים מאוד הם מוכרי האלטע זאכן שהזכרתי, הם פונים אליך בצורת פניה מקובלת של מוכרים בשוק הפישפשים. הם יקנו ממך ב- 150 שקל במקום ב- 300 שהצעת (אם תתעייף מהמתנה ממושכת לקונה) ואז ימכרו את המוצר שלך במחיר 450 שקל, הם ישאירו את ההצעה הזו בפורום מספר חודשים עד שימצא הפרייר שיקנה מהם את המוצר במחיר המנופח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל זה פשוט מתבקש, והנה לינקים מהכבד אל הקל שיסבירו את הסוגיה. ותיקי הקהילה בודאי מכירים/זוכרים את הת'רדים האלה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=5790.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=4118.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=5705.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=6690.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם כל כך עצבנים אליהם ?-הם לא גונבים כלום -רק סוחרים במשומש

ברור שהם יחפשו את המחיר הזול ביותר ולמכור במחיר הגבוה ביותר -אבל הם לוקחים סיכון של ליתקע עם רכיב מקולקל

או רכיב שלא ימכר בזמן וערכו יצנח

אני לא סוחר בזה -אבל שאני מוכר גם ככה אני נוהג לתת מחיר מאוד זול

לא מפריע לי בכלל שאיזה סוחר כזה יקנה מימני בזול וימכור ביוקר כל עוד הרווחתי כמה אגורות ממוצר שנירקב בארון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם כל כך עצבנים אליהם ?-הם לא גונבים כלום -רק סוחרים במשומש

ברור שהם יחפשו את המחיר הזול ביותר ולמכור במחיר הגבוה ביותר -אבל הם לוקחים סיכון של ליתקע עם רכיב מקולקל

או רכיב שלא ימכר בזמן וערכו יצנח

אני לא סוחר בזה -אבל שאני מוכר גם ככה אני נוהג לתת מחיר מאוד זול

לא מפריע לי בכלל שאיזה סוחר כזה יקנה מימני בזול וימכור ביוקר כל עוד הרווחתי כמה אגורות ממוצר שנירקב בארון

הכעס (שלי לפחות) הוא בכך שהם הפכו פורומים לא מסחריים לכאורה לחנויות של מוכרי אלטע זאכן. בכך הם הפכו את הפורומים לחסרי ערך מבחינת המכירות של איש פרטי לאיש פרטי (לחפש מוצר ששווה משהו בפורום כזה לוקח עשרות שעות והמון מפח נפש).

השוק של מכירות פרטי-לפרטי הוא שוק ענק (בפוטנציה), כמעט כל אדם מוצא את עצמו עם מוצר שלגביו הוא חסר ערך ושווה לו לקבל כמה עשרות שקלים או כמה מאות שקלים במקום לזרוק אותו. לכאורה, האינטרנט מאפשר יצירת קשר פשוט וזול בין פרטי-לפרטי לטובת שני הצדדים (הפרטיים) -- אלא שמוכרי האלטע זאכן חסמו את הקשר היעיל הזה בכך שהם מציפים את הפורומים בהצעות המעליבות והשיקריות שלהם.

אין לי שום התנגדות שהם ימכרו בפורומים שמסומנים כפורומים של "סוחרים" (זה עשוי להתאים לצרכים של מספר אנשים) יש לי התנגדות לכך שהם מתחזים למוכרים "פרטיים" ופולשים לפורומים שאמורים לשרת מכירה ישירה של פרטי-לפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא די מרוצה משוק היד 2 בארץ, ומוכר הרבה דברים. חלקם מחו"ל, חלקם דברים משומשים שלי.

אישית, שאני שם הודעה למכירה אני דואג למידע בסיסי לגבי מה שאני מוכר ולא "לך חפש", אבל לא שטף של פרסום עצמי כמו ערוץ הקניות או שטויות של "מחיר מצחיק", אם המוצר היה שלי והשתמשתי בו, אז גם היסטוריה קצרה מתי נקנה ומה עבר. אני גם דואג לתמונות ממשיות ולא מהאינטרנט.

הפורמט הזה הולך טוב, עוד לא היה דבר שנתקע אצלי יותר מדי זמן או נמכר בהרבה פחות ממה שרציתי.

אני רואה שזה הולך אצלי טוב, אז שאני מחפש משהו בלוחות יד שניה אני מחפש הודעות שדומות לשלי, ועד עכשיו העניין הזה הוכיח את עצמו-

ממש השבוע קניתי וסלולרי חדש לאחותי, שניהם בזול יחסית (במיוחד המצלמה) ושניהם במצב שלא יבייש מוצר שהרגע ירד מהמדף, עם קופסאות וכל האביזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

חברים, קניתי הרד דיסק יד שניה ממישהו למחשב נייד 320 גיג'ה, מסתבר שיש בו BAD SECTORS בניגוד למה שהוא אמר, והוא גם לא עובד טוב.

יש לי מה לעשות במצב כזה? לנסות להתקשר אליו? אני מניח שהוא ידע שהוא מקולקל.

הוא גם אמר שיש עוד חודש אחריות, אבל בדקתי וזה HARD DISK OEM וצריך לפנות ליצרן המחשב.

ועוד עשיתי בירור די טוב לפני זה, בדקתי ב WDLG היה תקין. ושאלתי אותו למה הוא מוכר, אמר שעבר ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בדרך כלל מאוד לא מומלץ לקנות ארד דיסק משומש

בגלל המבנה המכני שלו

אותו הדבר כונני דיסקים לסוגיהם

שנית תדבר עם המוכר אין לך מה להפסיד ,לא בטוח שהוא ידע על הבעיה

עם לא יפעל תנסה לממש אחריות ,אולי יתנו לך חדש אבל לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...