סופסוף לא נצטרך ויזה לארה"ב? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופסוף לא נצטרך ויזה לארה"ב?

Gil28

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה לפני לימודים ואין לך שום תוכנית שאתה מעורב בה עד הצוואר, ולפי הנתונים שיש בידם אתה נחשב סיכון אז כן.

הם לא יוציאו לך את המיץ.

שגרירות ארה"ב לא מוציאה לאף אחד את המיץ.

היא עושה כסף על כל מי שמבקש ויזה, ואו שהיא אומרת כן, או שהיא אומרת לא.

אם היא אומרת לא, הסיכוי שלך לקבל ויזה בפניה חוזרת ללא שינוי מאוד משמעותי בנסיבות הוא אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים שאתה מעורב בהם עמוק ולא תוכל או תרצה לחתוך בקלות.

אמצע לימודים אקדמאים.

משכנתא + עבודה יציבה.

אישה וילדים.

עסק מצליח.

כל אלה הם דברים משמעותיים מאוד בהחלטה.

ואתה כמובן צריך להמציא מסמכים מראש שמוכיחים את הדבר.

סתם להגיד להם או לנפנף במסמך חלש לא נחשב מבחינתם.

הם לא צריכים לחקור אותך, אתה צריך לספק להם את הנתונים.

אני מניח שיש להם גם מאגרים של מידע על אזרחי המדינה, אבל לך תדע מה מופיע שם ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שיש רק שני בעיות עם העניין וזה השניים האלו ?

סביר להניח שכן, אם ליטא, לטביה, סלובקיה וסלובניה יכולות אין סיבה אחרת שישראל לא תוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שכן, אם ליטא, לטביה, סלובקיה וסלובניה יכולות אין סיבה אחרת שישראל לא תוכל.

בישראל יש בעיות יחודיות שאין במדינות אירופה.

אי אפשר להשוות מדינות אחרות עם .

ולמרות מה שאולי אנשים חושבים כשהם קוראים את השמות האלו.

המדינות האלו חברות באיחוד האירופי וחלקם מאוד מצליחות כלכלית.

אם כבר להגר בשביל עבודה ארה"ב היא לא היעד המועדף במדינות האלה, ויש אופציות יותר טובות קלות זולות קרובות וחוקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהכותרת חשבתי שקרה משהו בלתי צפוי שהיה חוסך לי את ה140$ שהם רוצים על הויזה שלהם... חזרה לשגרה...

(בעצם זה 140$ ויזה, 22$ קביעת תור לשגרירות, עוד 40 שקל על משלוח דרכונים ו25 שקל על פספורט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל יש בעיות יחודיות שאין במדינות אירופה.

אי אפשר להשוות מדינות אחרות עם .

איזה בעיות בדיוק?

נכון, הדרכון מאוד מיושן ולא ביומטרי אבל אני לא רואה בדיוק למה אתה מתכוון.

אם כבר להגר בשביל עבודה ארה"ב היא לא היעד המועדף במדינות האלה, ויש אופציות יותר טובות קלות זולות קרובות וחוקיות.

לשניה לא פקפקתי בכלכלה של המדינות האלו, הטענה שלי שכלכלת לא פחות מפותחת ואין שום סיבה שהן יהיו ואנחנו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 15 שנה הלכתי להוציא ויזה ,בגיל 26 עם תלוש של 1600 ש"ח, בלי קביעות בשום מקום עבודה ,בלי רישום ללימודים ,בלי שנשאר בארץ ,כמובן בלי דירה, ממש כמעט הומלס וקיבלתי בלי בעיה.

לעומת בחור שעבד איתי בן 50 ,נשוי + 2 ילדים שנשארים בארץ (חיילים) , בית, עבודה עם שכר נאה, ולא קיבל פעמיים,

לא מבין מה ההיגיון שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"האיחוד האירופאי" זה לא ממש מילת קסם. ליטה, לטביה, סלובקיה וסלובניה מצליחות כלכלית - מי יותר מי פחות ולכולם כלכלות חלשות יותר מלישראל. ומה עם יוון - גם היא באיחוד האירופאי הרי, או אירלנד ועוד מדינות באיחוד שיש להן קשיים כלכליים רציניים ואבטלה גואה.

אני גם מזכיר שהניסיונות האחרונים של חדירת טרוריסטים לארה"ב היו של בעלי דרכון בריטי, שכמובן לא היו צריכים ויזה.

שטויות - לעניין השוהים הלא חוקיים יש משקל רב יותר. בנוסף יש את העניין שמחלקת המדינה של ארה"ב לא ממש מחבבת את מאז הקמתה, אני לא יודע כמה משקל יש לעניין הזה - אבל זה בוודאי לא עוזר.

מה שעובר על אזרחים ישראלים בקונסוליה זאת פשוט התעמרות. שמעתי פעם על פרופסור מכובד ומוביל בתחומו שהיה אמור לנסוע לכנס שסורב לויזה ורק השתדלויות ולחצים מכל מיני כיוונים פתרו את הבעיה המביכה. זה לא מקרה יחיד ומדובר לפי דעתי בהתנהגות לא הולמת כלפי הישראלים באופן ספציפי מתוך התעטפות באיצטלה של "ביטחוניזם".

אני מתכנן נסיעה לקנדה בעוד כשנה וחשבתי על גיחה לארה"ב. ההתעסקות, ההוצאות והטרחה שבהוצאות ויזה לי ולמשפחתי והסיכוי שמסיבה מסתורית זאת או אחרת אני או אשתי לא נקבל אותה, הפכו את העסק ללא כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגעים כאלו אני כ"כ שמח להחזיק בדרכון צרפתי....

בכל מקרה, לא רק המצב של הבנאדם בארץ הוא פונקציה. עורכים ראיון, וגם שם אפשר ליפול על כל מיני דברים, לפעמים הם גם סתם אומרים לא בגלל שיש עומס בקשות לויזה בפרק זמן נתון. זה נראה כאילו יש מכסה או משהו כזה (אני לא אומר שיש- אני אומר שהשגרירות גורמים לזה להיראות ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעובר על אזרחים ישראלים בקונסוליה זאת פשוט התעמרות. שמעתי פעם על פרופסור מכובד ומוביל בתחומו שהיה אמור לנסוע לכנס שסורב לויזה ורק השתדלויות ולחצים מכל מיני כיוונים פתרו את הבעיה המביכה. זה לא מקרה יחיד ומדובר לפי דעתי בהתנהגות לא הולמת כלפי הישראלים באופן ספציפי מתוך התעטפות באיצטלה של "ביטחוניזם".

יחס גורר יחס, מדינת ישראל לא יכולה להמשיך להתעמר בתיירים (גם תיירים פשוטים וגם כאלו שקיבלו הזמנות רשמיות ממשרדי הממשלה) ולצפות ששאר המדינות יקבלו את זה כמובן אליו. אם מדינת ישראל מרשה לעצמה להפשיט פרופ' אמריקאית שהוזמנה לכנס בארץ, למה שפרופ' ישראלי לא יעבור השפלה כדי לקבל ויזה לארה"ב?

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1196106.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה למה עשו לה את זה ואם היא לא הגזימה בתיאור. כל אחד שמרגיש מושפל נוטה להקצין.

אני לא חושב שהיה להם משעמם והחליטו לטרטר את הבא בתור. אני לא מתפלא שב"הארץ" לא הביאו תגובה מהצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שלא טענת את אותו הדבר לגבי ההשפלה לכאורה שעבר הפרופ' של Fungiman... וזו רק דוגמא קטנה ואני יכול להביא לך עדויות של ישראלים שיוצאים עם או נשואים לתושבי חוץ וההשפלות שאותם תושבי חוץ עוברים בדרכם לארץ "הקודש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...