|המלצה|אתר שמוכר משחקים בזול games4gamer - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|המלצה|אתר שמוכר משחקים בזול games4gamer

kingdavid

Recommended Posts

המחיר בסטים הוא 45$. (בדר"כ זה המחיר למשחקים, 50$ + 10% הנחה לפריאורדר)

הבנתי .. ננסה על Deus Ex :]

תעשה לעצמך טובה ותוותר, המשחק סובל קשות מקונסוליזציה, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה ותוותר, המשחק סובל קשות מקונסוליזציה, לדעתי.

קשה לי להאמין שאני לא אקנה, דווקא נראה נחמד לפי הסרטונים. בכל מקרה אני אחכה לביקורות רשמיות לפני שאני מקבל החלטות.

רק נוסטלגיה כבר לא קונה .. (DUKE NUKEM FOREVER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח באתר שלי המלצתי כמו שאמרתי

אני יכול להביא לך 30 אלף אתרים שמוכרים מחשבים אבל אני ממליץ על אתר אחד כי הוא אמין

זה שאחד מוכר פחות 10 שקל לא אומר שהוא יותר טוב אנשים מחפשים מקום אמין ושיהיה זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח באתר שלי המלצתי כמו שאמרתי

אני יכול להביא לך 30 אלף אתרים שמוכרים מחשבים אבל אני ממליץ על אתר אחד כי הוא אמין

זה שאחד מוכר פחות 10 שקל לא אומר שהוא יותר טוב אנשים מחפשים מקום אמין ושיהיה זול

אבל-זה-לא-זול.

כל העניין באתרים האלה שיהיה זול בהרבה מחנות שיש לה "רשיון אמיתי" למכור את המוצרים כמו .

אתר שהבאת, כל משחק שם (חדשים) נמכרים ב3-5 שקל פחות. 3-5 שקל פחות כדי לקבל מפתח שאותו אתה במילא מכניס בSTEAM!

(3-5 שקל פחות ואתה מסתכן בזה שינעלו לך את המשחק או במקרה הגרוע את המשתמש)

קרה כבר עם מפתחות של MW2 בסטים

קרה לי עם מפתח של BC2 בEADM (השם הישן של origin)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל המשחקים ב120 שקל אתה תמצא ב80-90 שקל באתרים מחול

ורק אתמול FEAR3 עלה באתר הזה 150 שקל (כשבSTEAM הPRE ORDER עולה 45 שקל וזאת ההשוואה שעשיתי - הבדל של 3-5 שקל) והם הורידו את המחיר כי המשחק כבר יצא בסטים בארצות הברית ובאתרים מתחרים מחול שמוכרים CD KEYS המחיר ירד מ120~ ל90~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל המשחקים ב120 שקל אתה תמצא ב80-90 שקל באתרים מחול

ורק אתמול FEAR3 עלה באתר הזה 150 שקל (כשבSTEAM הPRE ORDER עולה 45 שקל וזאת ההשוואה שעשיתי - הבדל של 3-5 שקל) והם הורידו את המחיר כי המשחק כבר יצא בסטים בארצות הברית ובאתרים מתחרים מחול שמוכרים CD KEYS המחיר ירד מ120~ ל90~

מישהו אמר לך לקנות לא כולם כמוך הולכים לאייבורי בגלל שזול שם

יש אנשים שהולכים לחנויות מחשבים ורוצים לקבל שירות טוב ומחיר סביר ואתר השתדרג אז אני מאמין שהוא הצליח מאז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם את קטגוריה בצד יש די משחקים לפחות הם לא ממלאים את האתר שלהם במשחקי זבל

ופייר החדש יוצא ביום שישי אני דברתי איתם יכול להיות שמחר אני יעשה הזמנה מהם נראה מחיר סבבה

מכיר לא כזה זול האתר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר לך לקנות לא כולם כמוך הולכים לאייבורי בגלל שזול שם

יש אנשים שהולכים לחנויות מחשבים ורוצים לקבל שירות טוב ומחיר סביר ואתר השתדרג אז אני מאמין שהוא הצליח מאז :)

צריך להוסיף בהרשמה לפורומים מבדק הבנת הנקרא בסיסי (מאמר קטן ועליו מספר שאלות).

בנוסף לזה פלאגין שבודק אם קיימים בpost סימני פיסוק (לפחות אחד), אם התנאי לא מתקבל (מחזיר false), על הפלאגין להעלים את הכפתור "שליחה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...