|המלצה|אתר שמוכר משחקים בזול games4gamer - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|המלצה|אתר שמוכר משחקים בזול games4gamer

kingdavid

Recommended Posts

ממה שראיתי הם קונים משחקי סטים כGIFT וסביר להניח כשיש הטבות והנחות על המשחק ומציעים למכירה. אתה קונה אצלם עם עמלה מסויימת ומע"מ ומקבל את הGIFT למייל.

1. החנות די ריקה וחבל.

2. ממה שאני חושב היתרון פה שהם כביכול חוסכים את נושא התשלום לגוף בחול אבל לא נראה לי שהתוספת תשלום שווה את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שראיתי הם קונים משחקי סטים כGIFT וסביר להניח כשיש הטבות והנחות על המשחק ומציעים למכירה. אתה קונה אצלם עם עמלה מסויימת ומע"מ ומקבל את הGIFT למייל.

1. החנות די ריקה וחבל.

2. ממה שאני חושב היתרון פה שהם כביכול חוסכים את נושא התשלום לגוף בחול אבל לא נראה לי שהתוספת תשלום שווה את הנושא.

יש להם את קטגוריה בצד יש די משחקים לפחות הם לא ממלאים את האתר שלהם במשחקי זבל

ופייר החדש יוצא ביום שישי אני דברתי איתם יכול להיות שמחר אני יעשה הזמנה מהם נראה מחיר סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים את הסידיקי שרוצים. מקבלים תמונה של הסידיקי במייל, בד"כ תוך זמן קצר אחרי הקנייה או עד 24 שעות. מכניסים את הסידיקי למשתמש שלך ב-EA/STEAM והמשחק שלך להורדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין כשאנשים רוצים לחסוך 30 שקלים, אבל האתר הישראלי שפורסם בדיון מוכר את המשחק ב150 שקלים.

בSTEAM:

45*3.4160=153

מתקמצנים על 3 שקלים? (עם סיכוי לחסימת המשחק במקרה הטוב ובאן למשתמש במקרה הגרוע [ראה מקרה MW2])

:facepalm::kopfpatsch::facepalm::kopfpatsch::facepalm::kopfpatsch::facepalm::kopfpatsch::facepalm: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...