סגרו את השידורים האנלוגים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סגרו את השידורים האנלוגים

Moty_p

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והמדינה לא מרשה להם לכבות את השידורים האנלוגיים בנתיים, לכן מנסה להעביר כמה שיותר אנשים לשידורים דיגיטליים

מאיפה הבאת את זה שמדינה לא מרשה להם? אני שמעתי על שכונות שלמות שנותקו.

אשמח לקישור לכתבה אם יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה שמדינה לא מרשה להם? אני שמעתי על שכונות שלמות שנותקו.

אשמח לקישור לכתבה אם יש לך.

אין לי קישור לכתבה, אבל אני יודע שהוט רוצים לכבות את השידורים האנלוגים כי הם לא רווחים כלל.

אני לא יודע על מאיפה שמעת על "שכונות שלמות שנותקו", אבל לא שמעתי שום דבר בסגנון.

מה שיכול להיות זה אנשים שקלטו כבלים בצורה פיראטית ואז שמו פילטר שלא מאפשר להם לראות ואז

הם כביכול "נותקו" מהכבלים, שזה נכון, אבל צריך לציין שהם "נותקו" מכבלים פיראטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין, פותח הדיון לא קלט עד היום שידורים אנאלוגיים באמצעות אנטנה אלא היה מחובר בחיבור פיראטי לכבלים.

מה הקשר חיבור פיראט?

בשביל להיות מחובר לכבלים היית צריך לממיר (אם אתה זוכר את הממיר השחור עם הצג האדום שמוגבל ל 99 תחנות)

ולאיש לא היה כזה

הכי אבסורד שבמקום להציג בערוצים שעברו לדיגיטלי פשוט סגרו הכל ואני אמור עכשיו להתחיל להבין מזה בכלל דיגיטלי ומזה אנלוגי

חברת רצו יותר לקוחות וקיבלו על ידי סגירת האנלוגי מבלי להתחשב כלל באנשים חסרי יכולת וידע בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להיות מחובר לכבלים היית צריך לממיר (אם אתה זוכר את הממיר השחור עם הצג האדום שמוגבל ל 99 תחנות)

ולאיש לא היה כזה

אממממ לא. הממיר היה נחוץ בשביל טלוויזיות ישנות יותר שלא תמכו בשידורי hyperband. טלוויזיות חדשות יותר יכלו לעבוד בלי ממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי אבסורד שבמקום להציג בערוצים שעברו לדיגיטלי פשוט סגרו הכל ואני אמור עכשיו להתחיל להבין מזה בכלל דיגיטלי ומזה אנלוגי

חברת רצו יותר לקוחות וקיבלו על ידי סגירת האנלוגי מבלי להתחשב כלל באנשים חסרי יכולת וידע בנושא.

ושוב, עוד אחד שלא יודע על מה הוא מדבר.

הוט עדיין משדרים בשידורים אנלוגים, ומי שמשלם עליהם, ימשיך לראות דרכם ללא שום בעיה.

הוט מאוד מעוניינים לסגור את השידורים האנלוגים שלהם, אבל המדינה לא נותנת להם כרגע.

השידורים האנלוגים שכיבו זה השידור האנלוגי דרך האוויר שאין לו שום קשר להוט, ועכשיו מחליף אותו

שידור דיגיטלי דרך האוויר, שגם לו אין שום קשר להוט.

תבינו כבר אנשים, להוט אין שום קשר לדיון הזה

ורק דבר קטן לתוספת - היא חברה מסחרית שמטרתה להרוויח כסף, היא לא אמורה ולא צריכה להתחשב באנשים "חסרי יכולת וידע בנושא".

זה התפקיד של המדינה, לא של חברה מסחרית.

אבל זה לחלוטין לא קשור לדיון (מאחר וכמו שכתבתי, לדיון אין שום קשר להוט) אז אנא, אולי נשאיר את הדיון בנושא המקורי שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רואה על ידי אנטנה גדולה מאוד שהיתה בגג (ז"ל) מה קשה להבין בזה?

חוץ מזה, אולי באזור שלך עדיין לא סגרו את השידורים האנלוגים.

באשקלון ובאזור הדרום סגרו

והיו משפחות שראו את ערוץ 1, 2, 10 ושאר הבסיסים בלבד דרך כבל שהיה מחובר לעמוד חשמל (גם מי שלא התחבר בחיים להוט)

והוט הורידה להם את התשתית מה גם כל כך קשה להבין בזה? (מזאת אומרת תשתית = הספקת השידורים האנלוגים ושידור דיגיטלי בלבד)

ואם אתם לא מאמינים אני מזמין אותכם לצאת מהמזגן מת"א לבוא בחום האימים הזה לאשקלון שתראו בעצמכם :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רואה על ידי אנטנה גדולה מאוד שהיתה בגג (ז"ל) מה קשה להבין בזה?

חוץ מזה, אולי באזור שלך עדיין לא סגרו את השידורים האנלוגים.

באשקלון ובאזור הדרום סגרו

והיו משפחות שראו את ערוץ 1, 2, 10 ושאר הבסיסים בלבד דרך כבל שהיה מחובר לעמוד חשמל (גם מי שלא התחבר בחיים להוט)

והוט הורידה להם את התשתית מה גם כל כך קשה להבין בזה? (מזאת אומרת תשתית = הספקת השידורים האנלוגים ושידור דיגיטלי בלבד)

ואם אתם לא מאמינים אני מזמין אותכם לצאת מהמזגן מת"א לבוא בחום האימים הזה לאשקלון שתראו בעצמכם :o

מה שקשה להבין בזה זה שאין קשר בין "האנטנה הגדולה מאוד בגג" לבין .

האנטנה הזאת קלטה עד היום שידורים שהמדינה משדרת, לא .

וסגרו את השידורים האלה בכל המדינה, לא רק באזור הדרום.

וה"כבל שהיה מחובר לעמוד חשמל" זה או חיבור פיראטי להוט (ולכן לא חוקי, ולכן אין מה להתלונן שסגרו אותו)

או שזה גם חיבור לאותו שידור אנלוגי שהמדינה שידרה, לא .

אז שוב, מה לעזאזל קשורה לדיון הזה?! (רמז: היא לא)

זה לא שאני מנסה להגן על הוט או משהו. אני די שונא את החברה הזאת ואני חושב שהיא ממש חרא.

אבל ספציפית כאן היא לא קשורה לכלום. עוד מעט תאשים את הוט במזג האוויר...

אהה, ואני לא יושב במזגן בתל אביב. בעצם, אני יושב ללא מזגן בירושלים וכאן נעים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקלט את שידורי הטלויזיה בארץ דרך אנטנה שעל הגג יכול להמשיך לקלוט ככה בעזרת הממיר הדיגיטלי (עידן+). יש מקרים שצריך קצת לכוון את האנטנה שעל הגג (מזמינים טכנאי ומשלמים לו קצת כסף .. כן כן. אין מה לעשות, לא הכל בא בחינם).

אבל תמיד יהיו את אלה שיצעקו "אכלו לי, שתו לי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התדרים שעכשיו התפנו (בגלל כיבוי השידורים האנלוגיים) לא ימכרו לאף אחד, אלא ישתמשו באותם תדרים לשידורים דיגיטליים

ולהרחבה של "עידן+" ל-18 ערוצים, שזה מה שאמור להיות תוך מספר שנים

והוט לא תכבה את השידור האנלוגי שלה (עד כמה שהיא רוצה) כי עדיין יש איזה 200 אלף משתמשים שמשתמשים בזה

והמדינה לא מרשה להם לכבות את השידורים האנלוגיים בנתיים, לכן מנסה להעביר כמה שיותר אנשים לשידורים דיגיטליים

כי השידורים האנלוגיים הם סתם בזבוז מבחינת (כי ניתן להעביר יותר ערוצים דיגיטליים מאשר אנלוגיים על אותם תדרים)

אני לא יודע מאיפה אתה מביא את המידע שלך אבל יש ערים שלמות שמנותקות מהשירות האנלוגי של HOT כבר כמה חודשים, ראש העין לדוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...