המלצה למחשב נייד למשחקים עד 4 אלף שקל, יש חייה כזאת? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד למשחקים עד 4 אלף שקל, יש חייה כזאת?

AndreActcom

Recommended Posts

אני מחפש בעיקרון בשביל משחקים, לא ממש כבדים אבל נחמדים.. (במיוחד WOW)

זמן לא חשוב לי, כך גם המצלמה

אם אפשר שהמסך יהיה כמה שיותר גדול אך לא קריטי

אין עדיפות לחברה מסוימת מכיוון שאני לא מבין בזה, ואין לי גם עדיפות למשקל כי המחשב יהיה מחובר לחשמל רוב הזמן

באזור נצרת עילית או חיפה, יש KSP בנצרת עילית אך ממה שהבנתי SKYPC עדיף למרות שהוא רחוק יותר

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרבה אנשים המליצו לי להתרחק מHP, יש לך מושג למה?

איך המחשב הנ"ל יכול להריץ משחקים ברזולוציה נמוכה?

יש לך עוד המלצות בתקציב נמוך יותר?

תודה מראש!

אם אפשר לשאול, מה קרה לSKYPC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי צריך לבחור לאחותי מחשב ב-4000, החלטנו ללכת על זה בסוף:

[table][tr][td]Model Name‎[/td][td]‎N5110-24106G6N‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Color‎[/td][td]‎ניתן להזמין בשחור ואדום‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ CPU‎[/td][td]‎Intel® i5 2410M Processor, 2.3GHz, 3MB Cache,1066MHz FSB‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Memory‎[/td][td]‎6GB 1333Mhz (1 x 4096 MB + 1 x 2048 MB), Up to 8 GB‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ HD‎[/td][td]‎640GB (5400 Rpm)‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Display‎[/td][td]‎15.6'' High Definition (1366X768) WLED‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ GPU‎[/td][td]‎1 GB nVidia GT 525M‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Optical Device‎[/td][td]‎8X DVD+/-RW Drive‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Webcam‎[/td][td]‎Integrated 1.0 Mega Widescreen HD (1280 x 720) camera‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Sound‎[/td][td]‎SRS Premium SoundTM - 2 speakers @ 2W each, Built-in microphone‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Wireless‎[/td][td]‎802.11b/g/n‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Bluetooth‎[/td][td]‎Yes‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ External Ports‎[/td][td]‎2 x 3.0‎

‎ 1 x 2.0‎

‎ 1 x 2.0 with E-SATA & Power Share ‎

v1.4 Port‎

‎ VGA Port‎

‎ Integrated network connector 10/100‎

‎ LAN (RJ45)‎

‎ AC adapter connector‎

‎ Audio jacks (1-line out, 1 Mic-in)‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Card Reader‎[/td][td]‎8-in-1 Media Card Reader‎

‎ Digital (SD) Memory Card‎

‎ Secure Digital Extended‎

‎ Capacity (SDXC)‎

‎ Secure Digital High‎

‎ Capacity (SDHC)‎

‎ Multi Media Card (MMC)‎

‎ MultiMedia Card plus (MMC+)‎

‎ Memory Stick (MS)‎

‎ Memory Stick PRO (MS Pro)‎

xD Picture Card (xD)‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ OS‎[/td][td]‎Genuine 7 Home Premium 64Bit (Eng, Heb, Russia)‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Weight‎[/td][td]‎Starting weight of 5.39 lbs (2.44 kg)‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Power Supply‎[/td][td]‎Inspiron 90W AC Adapter ‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Battery‎[/td][td]‎6-cell 48W/HR LI-ION‎[/td][/tr] [tr][td][/td][td]

[/td][/tr] [tr][td]‎ Warranty‎[/td][td]‎3 שנות אחריות במעבדות , טלפון: 1-809-444-688‎[/td][/tr][/table]

4090 ש"ח ב-K.S.P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אז אחרי כל זה, אפשר בבקשה מחשב עם כרטיס מסך פחות או יותר כמו 6020EJ עם דיסק קשיח קטן יותר ופחות זיכרון?

4 גיגה ו320 דיסק קשיח יספיק לי, רק אם אפשר להשקיע יותר בכרטיס מסך על חשבון הנ"ל וזה כנראה יהיה המחשב שאני רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6020EJ

בחירה מעולה

במחיר כזה בכלל אין מה לדבר

הכרטיס מסך יותר טוב מה 525 של NVIDIA, שמשום מה תמיד לוקחות יותר יקר על המחשבים שלהם עם כרטיסי מסך חלשים יותר,

אני בעל מחשב מרוצה כבר שנה וחצי. מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי בשביל להמליץ לך את ה 6020EJ וראיתי שכבר אחרים עשו זאת ;D

אם הייתי בשוק כיום למחשב נייד בתקציב שלך אז ללא ספק הייתי לוקח אותו עוד לא יצא לי לראות ניידים אחרים עם הכרטיס 6770M בארץ חוץ מהאח הגדול שלו 6040EJ אבל עולה 5600 ש"ח ובא עם מעבד i7-2630QM

ואם 4ג"ב לא יספיק לך תוכל להוסיף לו עוד סטיק של 4 ב איזה 200 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של מחשב HP Pavilion DV6-6020ej, במשך השבועיים וחצי האחרונים יש לי כמה דברים מאוד מאוד מאוד חשובים (וטובים) לספר:

1. משחק - Modern Warfare 2 על ההגדרות הגבוהות ביותר ברזולוציה של 1366x768 גם במולטיפלייר.

המשחק במשך שעתיים רצוף (כן שברתי שיא התלהבות מהנייד החדש) פועל חלק, וללא תקיעות במשחק!

אני ממש הודהמתי מהדבר, פשוט לא חשבתי שאוכל לשחק בקלות כזו - הייתי כבר מוכן פסיכולוגית לקבל מחשב שיקרתע עם משחקים ודיי יזחל - והמחשב הזה ממש ממש הפתיע אותי מהבחינה הזו.

כמו כן, הותקן גם CoD: Special Ops סינגל פלייר שסויים עם ההגדרות כמו בMW2.

את המשחק הבא פשוט נהניתי לשחק (את האמת - עד עכשיו אני משחק בו ויש עוד המון להנות) המשחק הוא Assassin's Creed Brotherhood

במחשב הנייח שלי (E8400 כרטיס מסך של Radeon 4580 אם זכור לי נכון ו 2GB RAM) המשחק הזה לא ממש פועל בשיא ההגדרות, יותר נכון - כמעט על ההגדרות הגבוהות ביותר.

בנייד הוא על ההגדרות הגבוהות ביותר.

עד כאן אלו 3 המשחקים שהפעלתי, ושיחקתי בהם במחשב. עכשיו על המחשב עצמו

2. המחשב עצמו דיי מתחמם - אך כפי שהסברתי למספר אנשים ששאלו אותי על הנייד, אני אסביר גם כאן - הוא לא מתחמם יותר מניידים אחרים.

לשותף שלי במעונות (אונ' בן גוריון - הנדסה) יש N5110 עם אותו המפרט כמו שלי רק כ. המסך שלו הוא 525M המחשב שלו מתחמם יותר, מבחינת מעלות החום ומבחינת ההרגשה אצלו כל צד שמאל רותח ולא נעים להרגשה, ואצלי צד שמאל אמנם מתחמם - אך עדיין לא ברמה שיפריע להרגשה ולתפקודי.

3. באותה ההשוואה, מבחינת וויזואליות המחשבים דיי דומים, שנינו מסכימים כי תצוגת המסך ב-HP מעט יותר טובה משל ה-, הצבעים קצת יותר נעימים לעין אך שוב - אין כמעט הבדל פרט למעט יותר "חיים" לצבעי המסך הכוונה יותר נעים לראות.

עדיף שבקטע הזה כל אחד יילך לכיוון הצרכים שלו.

4. 6020ej בעל מקלדת מלאה, מצלמה מאוד טובה באיכות HD (נבדק), מקלדת מרווחת ונוחה וגם 2 יציאות USB-3.

בעל פיצ'ר הBeats Audio שעכשיו אני יכול להגיד - יש הבדל בשמיעה והחוויה

במוסיקה Beats נותן יותר תחושה של להיות בתוך הקצב, מהדבר ניכר כי אכן השקיעו בתכונה זו של הפיכת האודיו במחשב לצליל שנותן מעט חוויה של להיות בתוך!

בסרטים זו פשוט חווייה אחרת, יש הבדל גדול בין לראות סרט עם ובלי התכונה הזו, כל 3 הימים הראשונים שלי עם המחשב הלכו לבדיקה - האם באמת שווה היה להשקיע במחשב הזה ולא ב3310 הישן בעל המפרט החזק יותר וזול מבחינת המחיר.

כאן צדקתי, והבנתי שהיה שווה.

במשחק - אווי כמה זה טוב למשחקי אינטרנט, פשוט סראונד מושלם וחווייה קולית מהנה.

חשוב לציין כי הדבר נוסה עם רמקולים ואוזניות מקצועיות, ולא עם רמקולי המחשב עצמו.

5. אני דיי סבור שהמחשב הוא בחירה מעולה, אני אישית 3 חודשים "חקרתי" לפי הדרישות שלי (סטודנט להנדסה) שהיו מולטימדיה, משחק אבל הכי חשוב - מחשב דיי חזק שיעמיס פרוייקטים ותוכנות הנדסיות ללימודים.גיליתי שהמחשב עונה לי על הדרישות - ושיצא לי להשתמש בו בפועל, הודהמתי מהכח שלו.

אשמח לענות לכל מי שרוצה לדעת עוד פרטים אודות המחשב,

ראו הודעה זו כחוויית משתמש, ולא כסקירה כלשהי - וכך גם התגובות. כל משתמש יכול להגיע דעה וכך עשיתי.

חשוב היה לי להראות את הצד שהכרתי עם המחשב, ובמיוחד שאני בעלים טריים איתו.

נ.ב

השירות של - יצא לי פעמיים לשלוח להם מייל לתמיכה טכנית, ולמזלי ענו לי בפעם הראשונה כבר באותו היום ובפעם השנייה תוך יום וחצי.

יכול להיות מאוד שברגע שאצטרך אחריות תיווצר הבעיה שכולם מתלוננים עליה עם - אך כרגע, אני דיי מרוצה.

המשך יום נעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות HP

מילה בנוגע לדבר

פעמיים מחשב של דודה שלי בעל בעיות, בפעם הראשונה ה HDD הלך, התקשרתי, תוך יומיים הגיע בחור לקחת את המחשב, חזר לאחר שבוע מתוקן לחלוטין, שביעות רצון מעולה.

פעם שניה, נשבר החיבור בין המסך למקלדת, איפה שהמחשב מתקפל, כלומר שבר פיזי,

הגיעו לקחת את המחשב, חזר לאחר ארבעה ימים עם מסך חדש שחיברו במקום, שביעות רצון עוד יותר ואני עדין בשוק שלא חייבו אותם בכסף.

אני אגב ביצעתי את השיחות וקבלת המחשב אישית.

שביעות רצון מאחריות של HP? לבנתיים, 10 מתוך 10.

כמובן ששום דבר לא מושלם, אבל גם אני היתי רוצה שזה יגיע אחרי תיקון בתוך יום יומיים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הסקר.

וגם אני בתור בעל של נייד אני חייב להודות שהאחרויות שלהם מאד טובה. פעמיים שהבטרייה שלי מתה הם החליפו לי אותה. שקפץ לי אחד הקלידים מהמקלדת ולא היה אפשרי להחזיר אותו שישב טוב הם החליפו לי את כל המקלדת. כמובן גם כל פעם ששלחתי לתיקון בקשתי שינקו את המאווררים ויחליפו משחה טרמית למעבד שהם אכן עשו זאת. פעם אחת שזה היה פדיחה שלהם שהנייד חזר מתיקון הוא בא עם מעיכה על המכסה איפה שרמקול הימני אז התקשרתי והם החליפו אותו...

יש לי כמה שאלות לבחור Joha132 שרכש את 6020EJ

ושאלה לגבי המקלדת של 6020EJ האם גם שם הלחצן של SHIFT הוא קצת קצר? לא שזה אי פעם הפריע לי עם משחקים בנייד הנוכחי של אבל טוב לדעת

האם הזכרון באמת בא רק אם סטיק אחד של 4GB והוא 1066Mhz? סטיק אחד זה טוב ככה שב200ש"ח יהיה אפשר להוסיף עוד אחד, אם אכן הוא רק 1066Mhz אז קצת חבל שלא 1333Mhz למרות שזה ממש זניח

אני מקווה שהדגם 6030EJ עם המעבד i7-2630QM ירד מתחת 5000ש"ח בזמן הקרוב (בנתיים 5290 הכי זול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין, שכרטיס המסך מסוג AMD6770 המגיע בדגמי DV6 הבאים: 6020,6030,6040 הינו אחד הכרטיסים החזקים היום בשוק המחשבים הניידים השפויים (אני לא מדבר על מפלצות גיימינג למיניהם שכל קשר בין המחשב לניידות מקרי לחלוטין).

מדובר בכרטיס שנמצא במיקום מכובד בסוף רשימת כרטיסי ה - HIGH END.

דבר נוסף, מדובר בכרטיס המשלב מעבד גרפי "מובנה" ולכן ניתן לעבור ביניהם כדי לחסוך בצריכת חשמל/סוללה וכיו"ב. מה שכן, אני לא סגור האם המעבר נעשה בצורה דינמית/ידנית היות שלא מעט משתמשים (NBR) מדווחים שבתחילה זה היה באופן ידני ולאחר מכן (עדכוני ביוס/חומרה/התקנה נקייה וכדו' שנעשו במחשב) הפך לדינמי ואין להם שליטה על מעבר בין הכרטיסים.

לגבי אחריות, אין לי מושג לגבי נסיון עבודה עם מעבדות השירות, מחיר מופקע על חלקים כולם לוקחים, תלונות/שבחים יש לכל מעבדה.

סה"כ, כמו שאני מכיר את סדרת פביליון/פרובוק, חברת מספקת מוצר איכותי ובחבילה משתלמת לחלוטין.

אין ספק שיש גם ירידת מחיר משמעותית בתחום (דולר נמוך/התפתחות שוק הנטבוקים או וכדו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות לבחור Joha132 שרכש את 6020EJ

ושאלה לגבי המקלדת של 6020EJ האם גם שם הלחצן של SHIFT הוא קצת קצר? לא שזה אי פעם הפריע לי עם משחקים בנייד הנוכחי של HP אבל טוב לדעת

כפי שהסברתי, אני חובב של לא מעט משחקים, וברובם הShift משחק כשחקן מרכזי בהם.

הShift (השמאלי) אמנם בגודל חצי מהמקש הShift (הימני) הנורמלי, אך בגלל שהמקלדת היא מרווחת ולא צמודה - אין שום בעיה, ולהפך, זה הייתרון של המקלדת.

יש גם על כמה מקשים נקודות שהן נורה כמו על Caps Lock כדי שתראה שהן פועלות, גם על הקול וכו'..

האם הזכרון באמת בא רק אם סטיק אחד של 4GB והוא 1066Mhz? סטיק אחד זה טוב ככה שב200ש"ח יהיה אפשר להוסיף עוד אחד, אם אכן הוא רק 1066Mhz אז קצת חבל שלא 1333Mhz למרות שזה ממש זניח

אכן סטיק 1 של 4GB RAM, אבל היי, זה 1333MHz, לא 1066.

הדבר נבדק דרך CPU-Z, והוא מראה 667HZ - אבל לא להבהל, הדבר מוכר וידוע:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472361.5

הסבר על הדבר נמצא כאו.

אני מקווה שהדגם 6030EJ עם המעבד i7-2630QM ירד מתחת 5000ש"ח בזמן הקרוב (בנתיים 5290 הכי זול)

אישית אני חושב שאין צורך, אבל בהצלחה. זו קפיצה גדולה במחיר לעומת 6020 (כ-1000 ש"ח).

דבר נוסף, מדובר בכרטיס המשלב מעבד גרפי "מובנה" ולכן ניתן לעבור ביניהם כדי לחסוך בצריכת חשמל/סוללה וכיו"ב. מה שכן, אני לא סגור האם המעבר נעשה בצורה דינמית/ידנית היות שלא מעט משתמשים (NBR) מדווחים שבתחילה זה היה באופן ידני ולאחר מכן (עדכוני ביוס/חומרה/התקנה נקייה וכדו' שנעשו במחשב) הפך לדינמי ואין להם שליטה על מעבר בין הכרטיסים.

הדבר נעשה אוטומטית, והוא משתלב לבד על כל תהליך ותהליך שתבצע.

הדבר דיי נחמד ובסדר, ואין לי שום בעיה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...