שמעתי שגלאקסי2 מתחמם אחרי שמדברים בו כמה דק, האם זה גם ב htc sens? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי שגלאקסי2 מתחמם אחרי שמדברים בו כמה דק, האם זה גם ב htc sens?

Galit17

Recommended Posts

הרבה סמארטפונים ככה...

כמו שאמרתי כולל וכולל וכולל אחרים

תלוי גם בשימוש המשאבים של המערכת לפעולות מסויימות, תלוי בזמן משך השימוש הנקודתי, ותלוי בהרבה דברים, אבל בגדול המכשירים האלה מתחממים יותר מהמכשירים היותר פשוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, אבל שוב , קח בחשבון שלסמארטפונים אין למעבד ולזכרונות כמו למחשב רגיל או אפילו מחשב נייד

וגם המארזים שלהם לא בנויים לקירור אופטימלי

זה לביצוע הפעולות שלו די נטו, מעבר לזה אם הוא בשימוש משאבי מערכת רב ולאורך זמן, התוצאות מדברות בעד עצמן...

בינתיים כמו שאנחנו רואים זה באפליקציות משויימות, אבל זה משהו ששווה בדיקה, אם מישהו יכול לבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה לא שמעתי עדיין על בן אדם אחד ששרף לעצמו את האייפון 4 בגלל שימוש ממושך ...המכשיר אמור להיות מתוכנן ככה שהוא לא ישרף לא משנה כמה שעות הוא במאה אחוז מאמץ , עם יהיה עוד תראדים כאלו אז ללא ספק יש פה איזה שהוא תיכנון לקוי במכשיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי, אחיינים שלי חורשים את המכשיר במשחקים והוא מחזיק די יפה.(ואני עדיין לא חושב שמשחקים זה היעוד שלו)

חימום יתר יכול להגרם מהרבה סיבות ותמיד יש יוצא מן הכלל.

בינתיים קומץ האנשים שמחזיקים בפלאפון הזה כאן בפורום לא התלוננו על חימום יתר(יחסית לסמרטפונים אחרים) רסטרטים וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה לא שמעתי עדיין על בן אדם אחד ששרף לעצמו את האייפון 4 בגלל שימוש ממושך ...

נכון אבל יש מספיק מכשירים שננעלו לזמן כזה או אחר עם אייקון של סימן קריאה כשהטמפרטורה של האייפון הייתה גבוהה מדיי.

איזה מכשיר הותך ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא הותך ,הוא פשוט מת לפי מה שהבנתי ..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1114454

חוץ מזה שאני מעדיף שהמכשיר ינעל בגלל טמפ' גבוהה לכמה דקות עד שיתקרר מאשר שפתאום מכשיר שעולה 3000 ש"ח ימות בלי סיבה מוצדקת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מעדיף ששום דבר לא יקרה למכשיר שלי O_o

בכל אופן, נראה שמדובר בבעיית תוכנה בחלק מהאפליקציות, לדוגמה:

I can play many games for an extended period of time. Plants Vs Zombies, Death Worm, even something graphics intensive like Modern Combat 2 is no problem. But, if I play 10 minutes of Bonzai Blast it's radiating heat and the battery has lost 10%.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לקרות !

לפלאפון יש מעטפת ביצועים וקירור תחת 100% LOAD, קשה לי להאמין שהמשחק עושה OC ועובר אותה, לכן זה בהחלט לא צריך לקרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לקרות !

לפלאפון יש מעטפת ביצועים וקירור תחת 100% LOAD, קשה לי להאמין שהמשחק עושה OC ועובר אותה, לכן זה בהחלט לא צריך לקרות...

עם כל הכבוד לבדיקות שהמכשיר עובר, יש גם תנאים סביבתיים.

כשהמטען מחובר לפלאפון והוא באמצע משחק תובעני או שהוא נמצא תחת תנאי חום חיצוניים כמו שמש וכו... זה עלול להזיק.

---

אני לא יודע מה גרם למכשירים להשרף(זאת הטענה), אני כן יודע שיש תמיד יוצא מן הכלל ודברים קורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ,אולי התנאים שהמכשיר הזה עבד בהם היו קצת קיצוניים ,אבל גם חלק מהמוכניות שנוסעות פה עברו בדיקות בתנאים קיצוניים כמו -50 מעלות ,גם המכשיר הזה אמור לעמוד בתנאים "קיצוניים" כאלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...