המלצה למכשיר מבוסס אנדרואיד - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למכשיר מבוסס אנדרואיד

kalda01

Recommended Posts

החל מ-2.2 יש תמיכה מובנית בעיברית כשפת קלט, התמיכה פחות ממדהימה. מספרים מתהפכים והישור הוא לשמאל. טקסט HTML מוצג תקין כי ל-HTML יש ישור מובנה בעיצוב של הדף. החל מ-2.3 יש גם תמיכה בעברית כשפת תצוגה, הישור עדיין דפוק אבל אני חושב שסידרו את בעית המספרים.

בכל מקרה אם המכשיר שלך לא נעול ויחסית פופולרי אפשר למצוא לו רום שנבנה מהקוד של . כנראה הרום הכי פופולרי הוא CM7 והוא מבוסס על גרסה עדכנית שגוגל שחררה. ככה שגם אם המכשיר שלך מגיע עם 2.1 אין בעיה לשדרג אותו.

ב2.3 התמיכה בעברית זהה ל2.2 (כלומר אנגלית/מספרים ביחד עם עברית זה מתכון לבלאגן והישור לשמאל)

הדבר היחיד שהשתנה ב2.3.3 (או 2.3.4, לא זוכר) זה שהוסיפו מקלדת בעברית

אין ממשק בעברית בAOSP של גוגל

CM7 מציג עברית תקינה וישור לימין כמו שצריך, כמו כן יש תפריטים בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין אותי אם הם אי פעם מתכוונים פאקינג לתקן את זה

הורדתי לפני כמה ימים את האמולטור והתקנתי 3.1, גם שם אין עדיין תמיכה נורמלית בעברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור אחרי: "בשום פנים לא מוטורולה!", לא כל עוד ה-bootloader נעול.

האמת שהDEFY נראה חביב על פניו, אבל גירסה 2.1 וקרינה 1.6 ? כמו להסתובב עם מיקרוגל ליד האוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי אם הם אי פעם מתכוונים פאקינג לתקן את זה

הורדתי לפני כמה ימים את האמולטור והתקנתי 3.1, גם שם אין עדיין תמיכה נורמלית בעברית...

כמו שאמרתי, זה בעיקר מביך כלפי שאחרי כל כך הרבה זמן העניין הזה עדיין לא טופל ואם גם בגלידה הקרובה זה לא יטופל זה כבר ממש לא לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא מבין את זה, הרי מדובר לא רק בעברית אלא בכל השפות המיושרות ככה שמושפעות מהעניין...

זה כאילו הם "שכחו" מהעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר לי שבמכשירי DESIRE צריך לבדוק גירסת HBOOT כי יש סידרת

מכשירים שעשתה בעיות. יש בזה אמת??

קראתי במספר פורומים שהיתה בעייה עם חיישן טמפרטורה בדגמים הראשונים ושHTC החליפו את החלק הפגום.

השאלה איך מזהים מכשיר מהסידרה הבעייתית מאחר ומכשירים יד2 כבר ללא אחריות ואין מי שיטפל בבעיה אם תצוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהDEFY נראה חביב על פניו, אבל גירסה 2.1 וקרינה 1.6 ? כמו להסתובב עם מיקרוגל ליד האוזן.

די כבר עם השטות הזאת של הקרינה זה לא אומר כלום. העצבים שמוטובלור יגרום לך הרבה יותר סבירים לגרום לך סרטן או סתם התמוטטות עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם השטות הזאת של הקרינה זה לא אומר כלום. העצבים שמוטובלור יגרום לך הרבה יותר סבירים לגרום לך סרטן או סתם התמוטטות עצבים.

לא לזלזל בנתוני הקרינה...

בענף כל כך רחב שיש בו הרבה מוקדי כוח בעלי ממון לא תוכל לדעת לעולם את ההשפעות האמיתיות של קרינה סלולארית

http://www.ynet.co.il/Ext/App/TalkBack/CdaViewOpenTalkBack/0,11382,L-3811291-6,00.html

לא פוסל (אבל גם לא קובע) שאחד הגורמים זה סלולארי בכיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...