רותח על אורנג'! האם אייפון מסלקום הוא sim free? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רותח על אורנג'! האם אייפון מסלקום הוא sim free?

Gil28

Recommended Posts

אורנג' עשו לנו תרגיל מלוכלך (אני אפרט על כך בפורום 'צרכנות' בהמשך) ועכשיו אני תקוע בלי קו.

long story short - יש לי סים של אורנג' באייפון ואין לי קו ('אין קליטה') כאשר מסלקום כבר נותקתי ע"י אורנג'.

הם אמורים לסדר את העניין מחר, אבל עד אז אין לי (או לאחי ואחותי) קו! מצד שני - לאבא שלי יש קו, יש לו מכשיר נוקיה

שנקנה מחנות פרטית.

האם האייפונים נעולים? האם אני יכול לשחרר את הנעילה הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מכשיר שנרכש אחרי ה-01.01.2011 אמור להגיע פתוח לסים זר וזאת לפי חוק. עם זאת, במידה והמכשיר נרכש לפני ה-1 לינואר, יש לבקש קוד פתיחה ממפעילת הסלולר בו נרכש המכשיר (במקרה שלך מדובר בסלקום) ולמיטב ידיעתי חברת הסלולר חייבת למסור את הקוד ללא תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לא עובד.

טוב, בנתיים נציג של אורנג' בא לקחת את המכשירים, אמר שיחזיר אותם תוך שעה.

אני קניתי בסלקום 4 בדצמבר ואחרי שנכנס החוק הם פתחו לי את הנעילה.

במרץ הייתי בארה"ב והכנסתי סים של AT&T ועבד ללא בעיות בלי חיבור לאייטיונס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב שטויות, האייפון איפה נקנה?

אם באורנג' לך למרכז שירות, יבדקו לפי ה IMEI את הקוד שיחרור במידה והוא נקנה לפני ה1.1.11

אם הקוד לא קיים במערכת וזה קורה, שולחים פניה לקבלת קוד (תוך בערך שעתיים פלוס מינוס יש את הקוד) ונציג מתקשר אליך מדריך אותך דרך הטלפון איך לבצע את זה.

אם אתה ממש רוצה תן לי IMEI אני אדאג להדריך אותך.

אם המכשיר נקנה בסלקום, אורנג' לא יכולים לעשות שום דבר, תחזור לסלקום תגיד להם שיפתחו אותו לסים זר וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים נקנו בסלקום. אורנג' דאגו לפתוח אותם.

קיבלנו חזרה את המכשירים ויש קו. נראה כבר מה יתנו בתור פיצוי על יממה בלי קו לאף אחד במשפחה.

דרך אגב, באופן תמוה אני לא משלם על דור שלישי וחבילת גלישה.

אנחנו מקבלים ב-300 ש"ח לחודש 1000 דקות ו-1000 SMS עבור מכשיר אחד, ולשלושה אחרים יש 150 דקות ו-150 SMS.

בנוסף 1000 דקות חינם בתוך המשפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע איך זה טעות של אורנג'? המכשירים נקנו בסלקום (עדין לא sim free)

ניידתם את הקווים לאורנג' (לא דיווחתם עליהם שהם לא פתוחים לsim free?)

במזל יצא שאורנג' פתחו את המכשירים לסים זר.

טעות שלכם שלא ביקשתם לפתוח לסים זר בסלקום.

באים אלי הרבה שמניידים לחברות אחרות, והמכשירים שלהם נקנו אצלנו וזה אחראיות שלנו לפתוח אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מי אתה? עבור מי אתה עובד?

אותי לא כ"כ מעניים sim free או לא. אורנג' רצו כ"כ שנעבור אליהם, הם ידעו שיש לנו אייפונים מסלקום ולכן הם צריכים לטפל בזה

ולתת את השירות הכי טוב, במיוחד ללקוח שזה עתה שכנעת לעבור אליו. הם אמורים להכיר את האנקדוטות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד באורנג' אבל אני אומר לך את מה שאני יודע, וכבר באו אלי לקוחות שניידו מאורנג' לסלקום ובאו אחרי שכבר היה להם סים של ופלאפון ורצו שנפתח להם את המכשיר לסים זר.

וזה חובתנו כי המכשירים, הסיראלי של המכשירים נמצא אצלנו במערכת.

פשוט נשמע לי קצת מוזר שאתה מאשים את אורנג' כי אני לא מכיר את הדרך הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטעות היחידה של אורנג' בסיפור הזה זה שהם לא איתך שהטלפון שלך פתוח לסים זר לפני הניוד, מעבר לכך זו אחריותך (אתה רוצה לעבור לרשת אחרת עם אותו מכשיר, על אחריותך לוודא שהמעבר אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. הנציג היה אצלינו בבית וראה את המכשירים. מתפקידו לודא את הדברים הללו.

לפעמים מרוב שהם לחוצים לסגור עסקה, הם מתנהגים בצורה ילדותית ונחפזת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...