אתר המשחקים MMHK של ubisoft מסרב לעלות דרך 014 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתר המשחקים MMHK של ubisoft מסרב לעלות דרך 014

zam

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לכולם על התגובות

היום דיברתי שוב עם התמיכה, לאחר ששירות הלקוחות שיכנע אותי לא לסגור את החשבון ולנסות שוב.

התומך שוב לא הצליח להיכנס לאתר המדובר ושוב לא הצליח להסביר למה.

היום בערב אני אמור ליצור איתם קשר כדי לנסות עוד כמה אפשרויות, אני אמתין יש לי עוד קצת סובלנות.

BenOr

too much info אבל אני בכל מקרה אנסה היום את מה שהצעת. אני יודע שאצטרך עזרה, מקווה שיהיה מישהו שיוכל להדריך אותי.

אני משתמש בנתב D-link 2650U מחשב יחיד בבית עם חיבור חוטי.

mishax1 אני אחכה עם השינוי. אם באמת יהיה קשר לספקית, אשנה למשהו יותר איפורמטיבי.

לוטם אני אשמח את תחזרי עם חדשות טובות.

אעדכן לאחר השיחה עם התמיכה.

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

לא עשיתי זאת מהתחלה אך הלכתי ובדקתי עכשיו שוב (עדיין בלי לעשות flushdns) ועכשיו זה עבד.... fail ?

**עכשיו עובד עם הDNS של 014. תודה לוטם ?

מערכת ההפעלה והדפדפן שלך לא מבקשים את כתובת ה-DNS בכל כניסה לאתר, אלא משתמשים בתשובה הקודמת למשך זמן מסויים. לכן רצוי לעשות flushdns למה ששמור במערכת, ו-ctrl+F5 בשביל הדפדפן (או לחלופין לסגור את הדפדפן ולהפעיל שוב).

קח בחשבון שייתכן שזה פועל לך עכשיו עם מה שהוא קיבל מהDNS הקודם. כדי לוודא תוצאות מדויקות תעשה flushdns ותפעיל מחדש את הדפדפן כל פעם שאתה מחליף DNS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

אני חוזרת לעדכן :)האתר כרגע עולה בצורה תקינה, ללא צורך בביצוע שינויים.

גולשים שעדיין נתקלים בבעיות בגלישה מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך המייל שנמצא בחתימה שלי.

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה עדיין לא עובד.

אגב, התוכן של הדף נמשך מהדומיין static5.cdn.ubi.com

השוואה בין התוצאה שאני מקבל מהDNS של 014 לזה של גוגל:

C:\>nslookup static5.cdn.ubi.com
Server: dns236.bezeqint.net
Address: 192.117.235.236

Non-authoritative answer:
Name: ubisoft.vo.llnwd.net
Addresses: 178.79.198.151
178.79.198.147
Aliases: static5.cdn.ubi.com

C:\>nslookup static5.cdn.ubi.com 8.8.8.8
Server: -public-dns-a.google.com
Address: 8.8.8.8

Non-authoritative answer:
Name: .vo.llnwd.net
Addresses: 95.140.225.107
95.140.225.116
Aliases: static5.cdn.ubi.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שאני מבין מה אתה מנסה לטעון בדיוק.

עקבתי אחרי הדף הטעינה של הדף, הכתובת mightandmagicheroeskingdoms.ubi.com נמצאת יפה מאד, עם תוכן הHTML שלה. בנקודה הזו אתה לא רואה כלום כי הדפדפן מחכה להורדת הסקריפטים ב HEAD לפני שהוא מציג משהו. הסקריפטים הנ"ל (וכן התמונות ושאר המדיה באתר) אמורים להמיצא בכתובת static5.cdn.ubi.com שציינתי, ולא מקבלים תשובה מהשרת, שמחזיר שגיאת HTTP 500 בסופו של דבר.

בגלל שקיבלתי תשובות שונות לחלוטין מהDNS השונים לגבי static5.cdn.ubi.com (שזו הכתובת שלא עונה), הנחתי שזו הבעיה.

מה שהראת שם על mightandmagicheroeskingdoms.ubi.com (שזו כתובת שמתפקדת מצוין כשלעצמה) לא קשור. סתם לצורך הבדיקה, אם אני פותח את הדף שלא נטען, ואחרי כמה שניות עוצר ועושה "הצג מקור", אני רואה את הHTML של הדף, כלומר אני כן מגיע לשרת שבכתובת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הם לא פתרונות לבעיה.

כאשר אני אומר שהבעיה כי כנראה ב CDN זה השארה בלבד ואני לא מצהיר פה שזאת התשובה המוחלטת. במקרים כאלו הרבה פעמים הגדרות אזוריות או הגדרות של (הכוונה לטחחים של חברות peering) מביאותלמצב כזה עוד לפני שמתחילים להאשים שרתי DNS של ספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה.

טוב, לא עידכנתי מאתמול כי אני מחכה לתומך הבכיר שיצור איתי קשר. זה אמור להיות היום מתישהו.

כמו כן שלחתי מייל ללוטם כי אני עדיין לא מצליח להיכנס ללא בעיות לאתר.

השינוי היחיד שיש עד כה הוא, שאני מצליח להיכנס לדף הראשון ואפילו להיכנס למשחק עצמו אבל הרבה אובייקטים חסרים

ממש חצי דף, וככה אי אפשר לשחק.

עליית הדף גם מותנית בעצירת הטעינה וריענון מחדש כל דף.

אף דף לא עולה באופן מלא ולא משנה באיזה מדובר, עם או בלי הגנות.

עכשיו לגבי שינוי כתובת DNS אני צריך הסבר קצר יש מתנדבים?

לא יודע איזה פרטים צריך (אם בכלל)

אני משתמש ב- win7 32bit U

הנתב שלי הוא D-Link 2650U

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך תומך בכיר בגדול יש לך 2 אופציות, הראשונה היא להיכנס לראוטר בכתובת 10.0.0.138 > בתוך advane setup > לשונית DNS

אם אני זוכר נכון > תרשום שם את הכתובת 8.8.8.8 בראשי > במשני תרשום 8.8.4.4 > לאחר מכן כנס ל RUN תרשום services.msc

בחלון שנפתח תחפש את DNS client תבטל אותו ותבדוק

לחילופין אתה גם יכול להגדיר את הכתובת DNS בכרטיס רשת > לחצן ימני על הכרטיס רשת > מאפיינים > protocol ipv4

> מאפיינים > תרשום שם את הכתובת תחת DNS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...