windows 7 לא עולה - בעיה ב-BOOT - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows 7 לא עולה - בעיה ב-BOOT

rgb00

Recommended Posts

הופה!

Deleting index entry BCD in index $I30 of file 35.
Deleting index entry BCD.LOG in index $I30 of file 35.
Deleting index entry BCD.LOG1 in index $I30 of file 35.
Deleting index entry BCD.LOG2 in index $I30 of file 35.
Deleting index entry BCD~1.LOG in index $I30 of file 35.
Deleting index entry BCD~2.LOG in index $I30 of file 35.

תנסה עכשיו להריץ rebuildbcd.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפתרה הבעיה! תודה רבה!

כדי למנוע את הישנות התקלה, אתה יודע ממה היא יכלה להגרם? לא התקנתי דרייבר כלשהו, והתוכנה היחידה שהתקנתי לפני הכיבוי האחרון היא תוכנה להמרת קבצי סאונד. UPDATE הוריד עדכון , וגם זה כמה ימים לפני (מאז המחשב כובה והופעל כמה פעמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה file system corruption בגדול. אני לא חושב (או מאמין) שזה נגרם כתוצאה מהתקנת תוכנה או עדכון.

מה שקרה זה שכמה רישומי אינדקס של ה bootloader נפגעו מבחינת integrity. יש הרבה data מעבר למה שאתה רואה בסייר הקבצים אודות הקבצים והתיקיות והוא יכול להפגע בגלל כל מיני דברים.

אני שמח שהצלחנו להגיע לפתרון בסופו של דבר! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי ממליץ ליצור Image של מחיצת מערכת ההפעלה (וב- 7 גם של מחיצת האתחול), כך שבמקרים דומים כאלה של כשל תוכנתי ניתן לשחזר הכל במהירות ולהחזיר את המערכת לשימוש. יש תוכנות חינמיות לכך (Clonezilla אחת מהן), בתשלום (Acronis True Image לדוגמה) ובהתאם לגרסת מערכת ההפעלה שלך, ייתכן שאפילו יש לך כלי מובנה ב- 7.

כמובן שמומלץ ליצור Image של המערכת כשהיא במצב מוכן לעבודה מבחינתך (כל התוכנות שאתה משתמש בהן הותקנו, כל מנהלי התקן מותקנים וכל הרכיבים עובדים בצורה תקינה, כל ההגדרות מוגדרות כפי שאתה אוהב וכו'), ולא לשכוח גיבוי של קובץ ה-Image למקרה של כשל חומרתי ולא תוכנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...