NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS: The Run יותר ממשחק מרוצים

HuGeMouTh

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי העניין של שחקני המחשב שוב נדפקים..כשחושבים על זה משחקי המחשב עולים חצי!!! ממשחקי קונסולות, לא נראה לי פלא שהם פחות משקיעים בשחקני , (אנ בי איי האחרון למשל כבר יצאו כמה פאצ'ים לקונסולות ולמחשב כלום).

המשחק חשבתי שיהיה אכזבה אבל הוא תאמת אחלה משחק אחלה קצב,אבל תאמת אני לקראת הסוף וכולה החלפתי שתי מכוניות , הבנתי אומנם שאפשר לבחור ים מכוניות אבל זה לא כמו בהוט פרסוט משנה שעברה ששיחררת רכבים חדשים עם ההתקדמות ואז יצאת לנהוג איתם בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני שיחקתי רק באיזה 4-5 מכוניות, ראיתי שהם ממליצים סוגי רכבים לפי מסלולים, כמו MC לכבישים מהירים וכדומה..

לגבי 30 FPS המשחק לא מרגיש כזה, תקיעות? לא היו לי בכלל זורם מעולה ובקושי יורד מ30 לפעמים 27.

מה שכן הפעלתי ברזולוציה 2560 הכל על אולטרה ואז ראיתי שהוא זורם לאט, יכול להיות שזה אצלך ולא המשחק עצמו.

המשחק מרגיש כמו 40-50 FPS בשקט ברזולוציה 1920והכל על אולטרה חוץ מ MESH שנמצא על HIGH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני שם AA בכרטיס הגרפי זה לא אמור לשפר/להחליק את הגרפיקה?( לא שהגרפיקה רעה ).

ומה הפוענטה של המשחק ?- כל הזמן לעבור מרוצים ולרדת בדירוג עד שמגיעים למקום ראשון? ציפיתי קצת ליותר סיפור ועלילה כמו בטריילרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני,

אם תשים לב המעבד שלי לא ברמה כזו גבוה והמשחק באמת זורם פצצה בהגדרות ששמתי.

אלכס,

מה הפוענטה של המשחק? תשחק תדע אני מבטיח לך שהוא יפתיע ויגרום לך הנאה לא פחות מהטריילרים אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי העניין של שחקני המחשב שוב נדפקים..כשחושבים על זה משחקי המחשב עולים חצי!!! ממשחקי קונסולות, לא נראה לי פלא שהם פחות משקיעים בשחקני PC, (אנ בי איי האחרון למשל כבר יצאו כמה פאצ'ים לקונסולות ולמחשב כלום).

זה המצב (או יותר נכון לומר, "הסטנדרט") עוד מימי הנינטנדו והמגה-דרייב. משחקים לקונסולות יקרים יותר. אם מתחשבים בעלויות הפיתוח, ה Q.A והרישוי לקונסולה, שאמורות להיות נמוכות בצורה משמעותית (פחות תוכן, חומרה זהה) - אין לי הסבר למה זה ככה, כנראה שזה פשוט סטנדרט שאף אחד עדיין לא ניסה לשבור. ב Playstation Store דורשים פא*ינג 400 ש"ח עבור 3. על מה ולמה? עבור חוויית משחק מסורסת משו ועם לא יותר מ 24 שחקנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני קונסולה מחזיקה באיזור ה-7 שנים. כמה צריך להוציא על מחשב שיכול להריץ משחקים בצורה סבירה במשך 7 שנים? תורידו מזה עלות של קונסולה בעת השקה, נגיד 3000 שקל, ותחלקו במספר המשחקים שמשחקים באותה תקופה, יצא לכם פחות מ-150 שקל (ואני מבטיח לכם שלא)? אז יצא יותר זול להחזיק מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המצב (או יותר נכון לומר, "הסטנדרט") עוד מימי הנינטנדו והמגה-דרייב. משחקים לקונסולות יקרים יותר. אם מתחשבים בעלויות הפיתוח, ה Q.A והרישוי לקונסולה, שאמורות להיות נמוכות בצורה משמעותית (פחות תוכן, חומרה זהה) - אין לי הסבר למה זה ככה, כנראה שזה פשוט סטנדרט שאף אחד עדיין לא ניסה לשבור. ב Playstation Store דורשים פא*ינג 400 ש"ח עבור 3. על מה ולמה? עבור חוויית משחק מסורסת משו ועם לא יותר מ 24 שחקנים?

לא רק בטלפילד, הרבה משחקים חדשים בפלייסיטיישן סטור עולים 400 - גם פיפא 12 למשל, צריך להיות ממש ממש אידיוט לקנות משם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני קונסולה מחזיקה באיזור ה-7 שנים. כמה צריך להוציא על מחשב שיכול להריץ משחקים בצורה סבירה במשך 7 שנים? תורידו מזה עלות של קונסולה בעת השקה, נגיד 3000 שקל, ותחלקו במספר המשחקים שמשחקים באותה תקופה, יצא לכם פחות מ-150 שקל (ואני מבטיח לכם שלא)? אז יצא יותר זול להחזיק מחשב.

עם מחירי הקונסולות בהשקה שלהם ומחירי המשחקים כשהם רק מושקים,אפשר להחזיק מחשב ולקנות כ.מסך MID-HIGH פעם בשנתיים כדי להנות מהמנועים החדשים, ועדיין לשלם פחות מאשר להחזיק קונסולה ..

ומצד שני אנחנו משלמים על מנועים וגראפיקה מפוצצת בהגבלות טיפשיות ולא הגיוניות של 30FPS כמו בLA NOIRE או לפי מה שאמרו פה בתראד ,גם במשחק הזה..למרות שהחומרה בלי יותר מדי בעייה תריץ את המשחק גם על 60FPS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...