מה אני עושה עם מוצר מקולקל שקניתי בSKYPC ?? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני עושה עם מוצר מקולקל שקניתי בSKYPC ??

11GnR

Recommended Posts

אהלן

קניתי בSKYPC לפני שנה ב800 שקל הגה למחשב DRIVING FORCE GT

יש לו אחריות לשנתיים והוא התקלקל עכשיו

הדבר היחיד שחשבתי זה לפנות ליבואן מעתק. לוג'יטק הרשמיים בחו"ל אומרים שהם כבר לא מספיק אחריות לישראל אז הם לא מוכנים לעזור לי.

מה עוד אני יכול לעשות אם מעתק לא יחזרו אליי? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי בנדא מגנטיק הוא היבואן הרשמי של לוג'יטק, נסה לפנות אליהם. ומה בדיוק לוג'יטק אמרו לך? כי בעבר לא מעט משתמשים בפורום מימשו אחריות על מוצרי לוג'יטק ישירות מול החברה העולמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ליצור קשר עם SKYPC (יש מידע איך באתר שלהם), היה פה מישהו שנתן להם כרטיס מסך לפני שהם נסגרו והם החזירו לו כרטיס אחר דרך חנות אחרת באיזור. יכול להיות שהם עדין יוכלו למצוא לך פיתרון.

גם חנויות אחרות כמו RSM אמרו שהם ינסו לעזור במצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי מייל+פקס לSKYPC והתקשרתי מלא כבר שבוע :nixweiss:

בינתיים פניתי ל"בנדה" (היבואן החדש במקום מעתק) ואחרי שדיברתי איתם אמרו שיחזרו אליי וכבר עברו שעתיים שלוש ולא חזרו.

אני מאוד מאוד חושש בכל מקרה למסור לSKYPC שעלולים בכלל לא להחזיר לי את זה

אז אם לא ילך עם בנדה הסיכוי היחיד שלי זה RSM ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

skypc בכלל לא פקטור פה נראה לי, פשוט כי נותני האחריות זה היבואן ולא החנות עצמה. ז"א אם היית פונה אליהם כשהם עוד היו פתוחים הם במילא היו מפנים אותך לבנדה ולא לוקחים אותו ושולחים בעצמם (לפחות מניסיון שלי עם הגה מחנות אחרת). לבנדה ממה שהבנתי יש מעבדת בדיקה לעומת מעתק שפשוט היו מחליפים את המוצר :pissed: , ככה שפשוט תבקש פרטים תגיע ויאללה תפתור תבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ליצור קשר עם SKYPC (יש מידע איך באתר שלהם), היה פה מישהו שנתן להם כרטיס מסך לפני שהם נסגרו והם החזירו לו כרטיס אחר דרך חנות אחרת באיזור. יכול להיות שהם עדין יוכלו למצוא לך פיתרון.

גם חנויות אחרות כמו RSM אמרו שהם ינסו לעזור במצב כזה.

המישהו הזה הוא אני.

אני חושב שהמקרה שלו הוא שונה,והוא יצטרך לממש אחריות מול היבואן.

אני גם באותה סירה,כי יש לי מחשב שלם שנקנה שם לפני פחות משנה,ואם חס וחלילה ילך לי חלק במחשב,אצטרך לממש אחריות מול היבואן,עם כל הצער שבדבר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...