איך להתחיל ללמוד תכנות? אשמח ליעוץ מהמומחים. - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להתחיל ללמוד תכנות? אשמח ליעוץ מהמומחים.

menas

Recommended Posts

אני מציע לך לא ללמוד c# בכלל

תלמד רק c++,תלמד את הנושאים של ירושה,פונקציות וירטואליות,טמפלטים,טיפול בחריגות

לטווח הארוך זה ישתלם יותר מאשר ללמוד שפות שעושות את רוב העבודה בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ לא מסכים. אמנם C# עושה בשבילך המון, אבל בדיוק בגלל זה יש דברים שכותבים כמעט רק ב-#C, ומי שכותב אותך ב-CPP צריך לעבוד ממש ממש קשה...

נסה לצייר GUI נורמלי בעזרת ++C, או לעבוד עם DB... אי אפשר להשוות את זה לכלים ש-C# נותן.

++C טוב כשיש דרישה לביצועים גבוהים, או לעבודה שהיא יותר LOW LEVEL... במקרים אחרים, אין סיבה לא להשתמש ב-#C (בייחוד כשזה יכול לקצר לך חצי מהזמן בפרויקט רציני).

אגב, כל הדברים שציינת, אלו דברים שגם ב-#C הוא יצטרך ללמוד אותם טוב ולעשות אותם בעצמו... מילא היית אומר ניהול , גישה לכתובות פיזיות/לוגיות וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לא ללמוד c# בכלל

תלמד רק c++,תלמד את הנושאים של ירושה,פונקציות וירטואליות,טמפלטים,טיפול בחריגות

לטווח הארוך זה ישתלם יותר מאשר ללמוד שפות שעושות את רוב העבודה בשבילך

למה ללמוד אז ++C? תלמד ישר אסמבלי, לטווח הארוך זה ישתלם יותר מאשר ללמוד שפות שעושות את רוב העבודה בשבילך.

למי שתהה - הייתי ציני. שפות תכנות היום נעשות יותר מתוחכמות כדי לקצר את תהליך הפיתוח ולהפוך אותו ליעיל יותר.

כל הנושאים שציינת - ירושה, פונקציות וירטואליות, טמפלייטים (נקרא Generics ב-#C, אבל זה משמש אותה מטרה) וטיפול בחריגות - כולם קיימים גם ב-#C, והתמיכה בהם יותר טובה מאשר ב-++C.

בעיקר, מה ש-#C עושה בשבילך ש-++C לא זה ניהול הזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. צריך למצוא שפה שמצד אחד לא מקשה על החיים ונותנת לך לעשות הכל (אסמבלי) ומצד שני לא שפה שעושה עבורך הכל (סגנון ג'אווהסקריפט)

שפות כמו C++, C# וג'אווה (אפילו object pascal) יהיו טובים להתחלה. שוב, לומדים בעיקר עקרונות לא סינטקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...