השוואה קצרה בין חשבון רגיל לבין גיימר ב- 013 נטוויז'ן - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה קצרה בין חשבון רגיל לבין גיימר ב- 013 נטוויז'ן

nerya40

Recommended Posts

יש צורך שתקום חברה שתספק ניתוב טוב ומהיריות לא גבוהות מדי עם מחירים יותר גבוהים (ככה רוב האנשים, שמחפשים מחיר נמוך לא יתחברו אליהם) וככה אולי נוכל לקבל פינגים תקינים כמה שאפשר. אני אישית משלם 30 ש"ח על 10 מגה והייתי מוכן לשלם 90 אפילו בשביל לקבל פינג כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ברוסיה? אם לא איך תבדוק את זה?

בארץ הייתי בכמה ספקים שונים (עם ,בלי גיימר) אז אין לי צורך בבדיקה כזאת. אלא אם כן אתה טוען שאתה מקבל לבריטניה לאיזשהו שרת פינג 70 ואז זה יהיה מרשים. כמובן שאני מדבר על פינג בתוך המשחק עצמו שבדר"כ יש נטייה להיות גבוה יותר. בדיקה דרך הCMD לא אומרת לי כלום כי אני לא מודע לנתונים האלה אצל שחקנים שראיתי.

הקטע שברוסיה בערים הראשיים התשתית הרבה יותר טובה מאשר פה אתה ללא שום בעיה מקבל 50\50 מגה ב 160 שקל

אז עם מהירויות כאלה התעבורה לחול גם כן גבוהה מאוד

וגם הספק מחבר את האנשים לרשת אחת וכך אתה יכול להוריד על 100MB למרות שאתה לא נמצא על חבילה של 100MB בתנאי שהמשתמש השני באותה רשת(אני לא יודע יותר מידי פרטים על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור רק לזה ויק אלא גם לכמה תחנות הניתוב שלך עובר עד שהוא מגיע לשרת שעליו אתה משחק. נכון שאם יש לך קצב העברה מאוד נמוך (של החבילות שנשלחות ומתקבלות) או שיש עומס מאוד גדול על אותו הפס, ולכן אתה מחכה בתור עד שהחבילות שלך עוברות, אז הפינג יהיה גבוה יותר. אבל גם אם יהיה לך למשל 10/2 מגה או 50/50, בהנחה שבשניהם הניתוב אותו הדבר, לא אמור להיות הבדל בפינג. מה שכן מאוד משפיע זה הדרך שהחבילות עוברות עד שהן מגיעות ליעד ואצלנו הניתוב הוא נוראי וגם יש עומס על רוחב הפס וככה קשה לקבל פינג טוב. אם מישהו בסין קיבל על שרת אירופאי אותו פינג כמו שלי זה אומר הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...