קניה קבוצתית Dell u2311h - מחיר סופי 869 ש"ח [נסגרה] - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Dell u2311h - מחיר סופי 869 ש"ח [נסגרה]

NuXeR

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים,

לא הייתי פה יום שלם וחטפתי שוק ממה שקורה פה...

1. אין טעם לריב על עמודי הפורום, כולנו כאן למטרה אחת ואני אשמח אם אנשים ישתדלו לא לסטות ולא לרדת לפסים אישיים.

2. אני בעל חברה בע"מ, ואני אומר לכם שתרדו מהרעיון הזה... זה מסובך בהרבה ממה שנדמה לכם.

3. שוחחתי היום עם נציגות C-DATA דרך חבר שעובד שם, והמחיר שקיבלנו הוא יותר זול ממה שהם מוכנים למכור... הבחור אמר לי בטלפון באופן גלוי את המחירים שרשתות מחשבים מהגדולות בארץ קונות ממנו את המסך, ובאמת שקיבלנו מחיר טוב.

4. לאור חוסר-ההתייחסות של פנדה והתשובות שקיבלתי מ-CDATA מבחינתי אפשר להכריז על המכירה הזו כסגורה.

ובכן לסיכום - המחיר הכי טוב ל-u2311h התקבל מ-TMS, המחיר הוא 869 ש"ח ליחידה כולל מע"מ. (10 יח' ומעלה)

המחיר הכי טוב שמצאתי ברשת כרגע ל-u2410 הוא בפנדה, 2155 ש"ח. אני מניח שניתן להוריד קצת במיקוח אבל הם לא חזרו אלי אחרי כמה וכמה ניסיונות לכן אני לא אמשיך לרדוף אחריהם. כרגע המחיר שלהם הכי זול בארץ למיטב ידיעתי, ובנוסף יש לנו סה"כ 3 מעוניינים במסך הזה שזו איננה כמות רצינית...

אני אעדכן את פוסט הפתיחה בהתאם, ואשלח מייל ל-TMS על מנת לסכם את פרטי העסקה וצורת הרכישה.

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NuXeR עבודה טובה ! תודה. אנשים פה הפכו להיות יותר מידי גרידים, מן משחק כזה של בו נדפוק את כולם ונוציא משהו שיקרע להם את העיניים.

אז אולי אם היינו עושים פה הגרלה, נניח אחד מהרוכשים משלם 0 והשאר מממנים לו את המסך, היית רואה רשימה של 50 רוכשים

(מתחזים) רק בגלל ההגרלה.

אבל אנחנו רציניים יותר, ואולי יהיו בעתיד התארגנויות דומות בפורום אם זו תצליח,

ואז המוטיבציה של חנויות לתת הצעה תגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיריל,

הגיע הזמן שתתנו מחיר לפורום וזהו.

תקבלו פרסום בשרשור המפלצתי וזה יעשה לכם רק טוב.

האם המחיר שפורסם זה המחיר האחרון?

תכתוב מספר ואת התנאים לקניה אם יש כאלה.

משלוח או שנבוא כולנו לנתניה?

יש במלאי?

בוא נזיז את זה...

לכולנו יש אינטרס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים קיבלתי כרגע את הנקודות הבאות במייל מקיריל:

1. אשמח אם תוכלו להעביר לי בהודעה פרטית באתר את השם+שם משפחה והכמות שכל אחד רוצה.

2. המחיר הוא 869 ש"ח מחיר סופי למזומן

3. מי שמעוניין לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים יוסיף 3% על המחיר (895 ש"ח)

4. מלאי ייבדק מחר בבוקר, ככל הנראה הכל קיים אך באם יש צורך המלאי יושלם

5. משלוח עם שליח - על חשבון החנות!

בהצלחה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה. מייל שלי kirill@tms.co.il

אני ממתין שתצרו איתי קשר במייל עד יום שלישי 14:00.

פרטים שאני צריך:

1.לציין אתם באים מ-HWZONE

2. שם מלא, כתובת, טלפון.

3. מי שרוצה לשלם במזומן לא חייב לבוא לנתניה. יש אפשרות לשלם שליח - מזומן שטרות.

4. מי שרוצה לשלם בכ. אשראי ימסור לי מספר כ.אשרי בטלפון.

כמות האנשים לא קטנה מ-10.

ביום שלישי בין 13:00 ל-14:00 אני אתקשר לכל מי שפנה עלי לסגור את ההזמנה.

משלוח יצא ביום חמישי - רוב הסיכויים שכולם יקבלו מסכים ביום שישי,בודדים ביום ראשון - תלוי במקום מגורים.

משלוח עם שליח של UPS. לצערי הם לא מגיעים לישובים מעבר לקו הירוק. למקרים בודדים כאלה ימצא פתרון כי אפשר לשלוח חבילה לקרובי משפחה או לחברים שגרים במרכז.

לילה טוב.

לגבי שאלות כגון פיקסלים וכו". אינני זוכר בשעה כזאת. יהיה אפשר לקבל את כל המידע מחר/מחרותיים באופן אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכירה סגורה מבחינת המחיר בלבד (לא בכמות). אין מניעה שתצטרף ע"י שתשלח דוא"ל לקיריל כמפורט לעיל.

יחד עם זאת ראוי שכל מי שמצטרף עכשיו יציין זאת כמוך פה בדיון רק למען שיחשף מלוא הכוח הצרכני של הפורום המצויין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...