האם יש כאן מישהו שהתעסק פעם עם תביעה קטנה נגד מישהו? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש כאן מישהו שהתעסק פעם עם תביעה קטנה נגד מישהו?

redead

Recommended Posts

אני מעוניין לתבוע חברת תקשורת גדולה על זה שבאופן קבוע הם מרמים אותי בחשבוניות.

יש לי גם חוזה איתם וגם שיחות מוקלטות

אין לי צל של ספק שאו שהם מפגרים או שהם רמאים

ובכל מקרה אני לא רואה איזה שופט בעולם לא יפסוק לטובתי.

למישהו כאן יש ניסיון בתביעות קטנות ויכול להדריך אותי כיצד לעשות את זה באופן הכי מקצועי וטוב?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש לי נסיון של 3 תביעות שיזמתי.

זה בימ"ש אבל בלי הרבה גינונים, כלומר אין יותר מדי רשמיות. בדיקת הראיות היא מחפירה ולמרות שבאופן תאורטי יש לך זכות לבקש דיון נוסף הם לא אוהבים למרוח משפטים, כך שבפועל לעיתים נדירות ביותר יש דיון שני.

מזמינים את כולם לאותה שעה והשופט מנהל דיון מהיר מאוד, לעיתים פחות מ-5 דקות. השופטים רוצים לסגור מהר וייתכן שיבקשו ממכם להגיע לעסקה ויוציאו אתכם לבחוץ ותתבקשו להודיע לו לאחר שיסיים לדון בתיק שהוא עבר אליו.

ביחס למקרה שלך - רואים שאין לך ראיה ("ברור" היא לא ראיה) לכן לא נראה לי שתצליח אלא אם תציג טיעון והוכחה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש לי נסיון של 3 תביעות שיזמתי.

זה בימ"ש אבל בלי הרבה גינונים, כלומר אין יותר מדי רשמיות. בדיקת הראיות היא מחפירה ולמרות שבאופן תאורטי יש לך זכות לבקש דיון נוסף הם לא אוהבים למרוח משפטים, כך שבפועל לעיתים נדירות ביותר יש דיון שני.

מזמינים את כולם לאותה שעה והשופט מנהל דיון מהיר מאוד, לעיתים פחות מ-5 דקות. השופטים רוצים לסגור מהר וייתכן שיבקשו ממכם להגיע לעסקה ויוציאו אתכם לבחוץ ותתבקשו להודיע לו לאחר שיסיים לדון בתיק שהוא עבר אליו.

ביחס למקרה שלך - רואים שאין לך ראיה ("ברור" היא לא ראיה) לכן לא נראה לי שתצליח אלא אם תציג טיעון והוכחה.

בהצלחה

חוזה זה לא ראיה בימינו ????????

מלבד החוזה אותו הם לא מקיימים יש לי גם שיחות מוקלטת עם נציגי השירות הסתומים שלהם שכל פעם מחש מפתיחים לתקן עיניינים, מה שלא באמת קורה בפועל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוזה זה לא ראיה בימינו ??? ??? ??

מלבד החוזה אותו הם לא מקיימים יש לי גם שיחות מוקלטת עם נציגי השירות הסתומים שלהם שכל פעם מחש מפתיחים לתקן עיניינים, מה שלא באמת קורה בפועל...

זה לא משפטים כמן שאתה רואה בטלוויזיה

ספק עם ישמעו את הקלטות בכלל

אתה אמור להגיע מוכן לפרוש מהר את העובדות לפני השופט ולקוות שהוא יבין אותם

בקיצור תכין את עצמך להגיד את הדברים שיש לך בקצרה ובבהירות

וזה לא קל בלחץ של בית המשפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משפטים כמן שאתה רואה בטלוויזיה

ספק עם ישמעו את הקלטות בכלל

אתה אמור להגיע מוכן לפרוש מהר את העובדות לפני השופט ולקוות שהוא יבין אותם

בקיצור תכין את עצמך להגיד את הדברים שיש לך בקצרה ובבהירות

וזה לא קל בלחץ של בית המשפט

לא באמת ציפיתי שהשופט יתחיל להקשיב להקלטות שלי..

אבל בכתב התביעה שלי אני אמור לצרף את החוזים ואת החשבוניות, שני הדברים לא תואמים!

זה לא אמור להספיק בשביל השופט ?

הוא לא אמור מלכתחילה להיות בצד שלי ולא לצד ענק תקשורת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה שהשופט יבעט אותך מהבית המשפט, אני מציע שתשלח מכתב רשום עם אישור מסירה ותחכה לפחות חודש לפני הגשת תביעה.

מה בדיוק להגיד להם במכתב הרשום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון קטן..

החולרות עוד פעם הסכימו ב"טוב ליבם" לזכות אותי על הטעות אנוש המצערת שהם עשו בלי שום כוונה.

אם זיכו אז אין פה בעיה כי הם לא גנבו ממך או עבדו עליך. מבחינה משפטית אם הם החזירו לך את מה שמגיע לך אז לא מגיע לך כלום אלא במקרים חריגים שתוכל להוכיח שנגרם לך נזק. יש לזכור שאף אחד לא מכריח אותך להישאר אצלם.

תבין, בבימ"ש צריך להוכיח את העוולה ולאפשר לצד השני להגיב כי כששומעים צד אחד מבינים אותו, אבל כששומעים את הצד השני הקערה יכולה להתהפך. אתה מתעקש לא לספר את הסיפור ולכן אף אחד פה לא יכול לחוות דעה. למען האמת אני ממש לא חושב שמישהו יושב במשרד ומנסה לסדר אותך כל הזמן, במיוחד כשמדובר בחברת תקשורת גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...