תמיכת גלקסי I9000 S ברשת פלאפון. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכת גלקסי I9000 S ברשת פלאפון.

ori24

Recommended Posts

שלום רב,

אני יודע שטחנו את הנושא הזה המון אבל בגלל שלא מצאתי תשובה מספקת אני שואל שוב.

האם מכשיר I9000S יעבוד טוב בפלאפון?

התקשרתי אליהם ואמרו שרוב הפריסה זה בתדר 2100 אבל אי אפשר לדעת הם אמרו לי.

אני גר באיזור המרכז אם זה משנה מבחינת הקליטה..

אשמח לתגובות מכאלה שקנו תמכשיר הזה והם ברשת פלאפון.

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון עובדת עם שני תדרים בארץ- 850 ו-2100. בניגוד לאורנג' וסלקום אין לה דור שני לגיבויי. ייתכן ובחלק מהמקומות בהם אין קליטה של 2100 (ואין הרבה מקומות כאלו) לא תהיה קליטה בכלל. ברוב המקרים הכל יהיה בסדר או יעבוד פחות טוב (קליטה פחות חזקה). ע"פ הדיווחים במקומות סגורים יש פחות קליטה מאשר אצל המתחרות (חניונים, מעליות..). אם אתה נוהג לצאת למקומות שחוכי אל זה עלולה להיות בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נוהג לצאת למקומות כאלה :)

האם בתוך הבית,בחדר זה גם נקרא מקום סגור?

או שהכוונה למקום מתחת לאדמה בעיקר?

גם בתוך בתים יש בעיות קליטה - יש לי חבר שגר במרכז ראשון לציון וכאשר אני נמצא בבניין שלו, כמעט ואין לי קליטה במכשיר שלי (ZTE Blade שמגיע רק עם תדר 2100 בדור השלישי ולא תדר 850 בדור השלישי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית אותו גם מחנות פרטית ואתה לקוח שלהם?

אין לך נפילות שאתה בבית?

אשמח לעוד תגובות,תודה!

קניתי אותו מהם, אני גר ברמת גן ועוד לא קרה לי שהייתה לי בעיית קליטה. אני גם יכול להגיד לך שהרשת DATA שלהם מהירה בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום! אני חדש כאן....אך עברתי על תגובות רבות לעניין קליטת התדרים בפלאפון.

השאלה שלי היא האם השימוש במכשיר הקולט רק תדר 2100 ישפיע (יגביר) את רמת הקרינה ממנו?

בתודה מראש לכל העונים.

GURIS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר למכשיר קליטה נמוכה הוא פולט יותר קרינה. בגלל שהמכשיר לא תומך בתדר 850 הוא יאלץ להשתמש רק ב-2100, שלפעמים יהיה חלש ומרוחק ולכן המכשיר יוציא יותר קרינה.

רק הבהרה קטנה- מעולם לא הוכח שקרינה מטלפונים סלולריים מזיקה לבני אדם בכל צורה שהיא. רוצה קישורים רלוונטיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחשוב לציין שזה יקרה בכל מקום בו הקליטה נמוכה יותר וזה לא משנה אם זה , אורנג', פלאפון או מירס.

אגב, לגבי השאלה המקורית - אם אני לא טועה, פלאפון משווקים גרסה של הגלקסי אס שכן תומכת ב-850/2100. אני יודע שקיימת גרסה כזאת באוסטרליה ואני חושב שהם מביאים אותה. אך בהחלט יתכן פה שאני טועה. בכל מקרה בחנות פרטית עוד לא יצא לי להתקל בגרסה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רגיל (שלא תומך ב-850) ועובד לי 100% בכל מקום.

אני גר בבת ים ובדירה יש קליטה סבבה. אני נמצא הרבה במקלט באמצע בניין (מקלט שהוא חדר פנימי בקומה 3 מתוך 6, כנראה הכי גרוע שיכול להיות מבחינת קליטה...) ושם יש קליטה אבל ממש לא משהו, יש נפילות, בשיחות קצת קשה לשמוע לפעמים ופעם בכמה זמן גם ה-data מגמגם קצת וצריך ללחוץ הרבה Retry - אבל זה המקום היחידי שהייתי בו שהיו לי בעיות קליטה - וגם למכשירים אחרים אין שם חיים קלים.

הייתי בכל מקום סביר בישראל - מב"ש עד הכנרת - ולא היו לי בעיות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...