יש תחליף לתשתית HOT? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש תחליף לתשתית HOT?

Zeev86

Recommended Posts

אני לא כל כך בעניינים, כי מאז שעברתי מADSL לכבלים אני אצל HOT כבר הרבה שנים. העניין הוא שבזמן האחרון הם התחילו להגביל אותי בהורדות, ומספר דקות מאז שאני מתחיל להוריד משהו לאורך זמן, המהירות יורדת לחצי. החלפתי מודם, לא עזר.

מספר שאלות:

1. איזו עוד חברה קיימת שמספקת תשתית כבלים? (חוץ מYES)

2. אם אני עובר לחברה אחרת, האם אני צריך להחליף את המודם? האם הם נותנים לי מודם בחינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת Hot לא מספקת תשתית לאינטנרט. כל מה שהיא מספקת (נכון להיום) זה תשתית WAN עד לISP שלך (או לכל נקודה אחרת שתקנה).

אין עוד חברה בשיראל שמספקת גישה בפס רחב בטכנולוגיית DOCSIS.

Yes מספקת רק שירותי בלוייון.

אם אתה עובר תשתית אז מן הסתם שגם הCPE שלך צריך להיות מוחלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף ספק אינטרנט

כפי שרשמתי בהודעה שלישית בדקתי את המהירות ישירות מהתשתית ללא חיבור לחייגן של הספק. (אלא אם כן אני טועה ואני אכן מחובר לספק אפילו שאני לא מתחבר לחייגן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה טוען נשמע לי לא ממש הגיוני. במידה ובדקת עם את ניצול רוחב הפס עד הPOP שלהם וקיבלת תוצאה שאפילו לא מתקרבת למה שאמור להיות מוגדר בחבילה זאת תקלה לכל דבר שהם צריכים לטפל בה. איזה תשובה קיבלת מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקרה:

הגעתי מעבודה ביום שישי, כמו תמיד הורדה על מהירות 500-600. (חבילה של 12 מגה)

נשבר לי מזה, התקשרתי לתמיכה הטכנית. הסברתי להם שהמצב נמשך כבר מספר שבועות, ושאני נמצא כרגע, מנותק מהספק, באתר של בכתובת

speed.hot.net.il

אמרתי לנציגת HOT שאני הלכתי ל"בדיקת הורדה" והתחלתי להוריד קובץ, ושהוא יורד במהירות 500 KB לשניה.

היא התעלמה, ואמרה לי ללכת לאפשרות השניה - "בדיקת מהירות".

חיכיתי עד שהבדיקה תסתיים, והמד הראה לי שיש לי הורדה של 6 מגה והעלאה של 1 מגה.

היא אמרה לי לנסות שוב.

ניסיתי, קיבלתי הורדה של 6 מגה והעלאה של 1 מגה.

היא אמרה לי שיגיע אלי טכנאי. הטכנאי החליף לי את המודם, ואמר לי "אין ברירה, גם אצלי זה קורה מדי פעם".

מה עלי לעשות? להמשיך לסבול את ההורדה האיטית? או שיש תחליף לHOT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את .

בנציגים של 2 החברות לא יקשיבו לך במצב כזה, גם אם תגיד להם בדקתי או דיברתי עם מישהו אחר קודם הם יגידו לך לא משנה תנסה עכשיו איתי.

נשמע לי מוזר, בעיות כאלה היו רק כשהם שדרגו את התשתית ("UFI"). תנסה לריב איתם עוד טיפה ולהגיד להם שאם לא מסדרים לך אתה עובר לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שנפלת על טמבלים רציניים שם... הייתי במקומך בודק "דעה נוספת" מהוט לפני שאתה רץ לחפש תחליפים.

אני אתקשר מחר. מה אתה מציע לי להגיד להם? איזה בדיקות לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את .

בנציגים של 2 החברות לא יקשיבו לך במצב כזה, גם אם תגיד להם בדקתי או דיברתי עם מישהו אחר קודם הם יגידו לך לא משנה תנסה עכשיו איתי.

נשמע לי מוזר, בעיות כאלה היו רק כשהם שדרגו את התשתית ("UFI"). תנסה לריב איתם עוד טיפה ולהגיד להם שאם לא מסדרים לך אתה עובר לבזק.

זה בעיה. אני מנותק לגמרי מבזק, ללא שום טלפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...