האם לKSP באמת אין משלוחים? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לKSP באמת אין משלוחים?

Track

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיה להתקשר ולשאול ? כל הטלפונים באתר שלהם.

זה מה שעשיתי, והבחור אמר לי שאין להם שליחויות.

אבל הוא לא נשמע מבין וזה רק סניף אחד. חשבתי שאנשים פה בטח ידעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טופס ה"הזמנה" באתר של KSP הוא לא יותר מאשר שליחת טופס "יצירת קשר", שמניסיון - אף אחד בכלל לא מתייחס אליו ולא חוזר אליך.

וואלה, אתה ממש צודק.

איזה חברה זו שלא מתיחסת ללקוחות שלה. פשוט ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם אפשרות להתייחס אליך, כי הם לא ממש זקוקים לך שתקנה דרך האתר.

למה? פשוט. כשאתה מגיע לסניף, אתה צריך לחכות בממוצע 30 40 דקות עד שמישהו יתפנה אליך.

זאת הדרך שהם מעדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם שליחויות. מצד שני, יש להם פריסה דיי טובה בארץ. אם אתה לא גר בחור יש סיכוי סביר לסניף קרוב.

אני תמיד מעדיף לקחת את האוטו ולקחת ישר את מה שאני רוצה.

האסטרטגיה העסקית של KSP מבוססת על תורים ארוכים (ככה (בין היתר) הם בעצם מספקים מחיר ממוצע זול ).

אני לא מבין את הקטע של התלונות על זה. אם אתם מכירים ויודעים לגבי זה ולא טוב לכם, אל תקנו שם. :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת חיכיתי ב-KSP כ-40 דקות, רוב הפעמים אני ממתין אצלם הרבה פחות זמן. השירות לא אחיד בין הסניפים ונע בין זוועת עולם לשירות אדיב ומעולה.

האסטרטגיה של KSP, בדומה לאייבורי, היא למכור דרך הסניפים, להבדיל מאייבורי היחס שקיבלתי ב-KSP תמיד היה ענייני ולא ניסו לדחוף לי שם שטויות לא נחוצות או מוצרים נחותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, נחמד לשמוע חוות דעת על כל החנויות הללו מהאנשים פה בHWZ.

חבל שאין באתר שרשור הכולל את דרך החשיבה העיקרית המוצגת על פני רב המשתמשים, כדי שבאמת נוכל לדעת מה חברנו חושבים.

ככה גם יהיה אפשרי להתאגד כנגד חנות לא טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לKSP יש הרבה פעמים מחירים זולים וטובים מאוד על מוצרים "בסיסיים"-אתה יכול למצוא שם ב235 ש"ח את הG500 בעוד שהוא בד"כ עולה 500 ש"ח וכ"ו.

בנוסף הפריסה שלהם ממש טובה,אפשר למצוא את החנויות שלהם בכל מקום.

אבל החיסרון המהותי שלהם זה התורים והחוסר יעילות המוחלט שלהם,וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני לא יודע מאיזה איזור נמצא פותח השירשור .

אבל את רוב המוצרים שקונים בחנות שציינת , ניתן למצוא בשאר החנויות שמככבות בפורום זה , המחירים בדרך כלל זולים ,

והכי חשוב אין כמעט תור להמתין ,

ברב הערים תוכל למצוא חנות כזו :

IQPC

זיג זאג

פנדה

ועוד חנויות שפונות ללקוח המקצועי שדורש איכות מוצר ויחס על חיסכון של כמה ש"ח בודדים .

ואני בטוח שאם תגש לאחת החנויות שציינתי ותומר להם שחנות שציינת עולה 2 ש"ח פחות , יתכן שתקבל את ההנחה הזו.

כך שלפעמים חבר לנסות לחסוך 2 ש"ח ולהמתין בתור 40-60 דקות בשביל מוצר !

פשוט אין סיבה , שלקוח יבזבז את זמנות בהמתנה .

אשמח לשמוע היכן אתה גר ולמליץ לך על חנויות טובות (אפילו שלא כותבים עליהם בפורום ) שנמצאות באיזור המגורים שלך .

סופ"ש נפלא

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הולך לקנות ב KSP בשביל לחסוך 2 שקלים וגם לא 10. נו באמת.

לפעמים מדובר על מאות שקלים.

ל KSP יש את רוב המוצרים במלאי - מה שאי אפשר להגיד על החנויות האחרות. זה יתרון מאוד משמעותי לעיתים. עוד הבדל הוא ש KSP מוכרת את המוצרים במחיר הזול תוך כדי שהיא (כנראה) מרוויחה, לעומת חנויות אחרות שהתקיימו פה בארץ אשר הציעו מחירים נמוכים ופשוט פשטו את הרגל מהר מאוד (כמובן שזה יותר מורכב וישנן עוד סיבות, אבל עדיין). חנויות המחשבים הקטנות בארץ פושטות רגל חדשות לבקרים. כל שנה יש "כוכבת" חדשה פה בפורומים שמציעה אחלה שירות במחירים טובים. בשנה הבאה היא לרוב לא קיימת, קיימת בהנהלה חדשה, או סתם לא מצליחה לשמור על אותה רמה.

לחנויות שאותן הזכרת לא אתייחס. חלקן בהחלט מצויינות, אך על חלקן היו פה דיונים רבים שהמסקנה מהם היא שבטח שהשירות בהם לא "טוב מאוד" באופן עקבי ולעיתים גם מגיע לרמת "גרוע", לא פחות מאצל KSP. ב KSP לפחות אתה יודע מה תקבל - גם אם זה שירות איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, לא חבל שאין בארץ חברה אחת גדולה כמו ולא חברות קטנות שצצות ונעלמות כל כמה חודשים?

אולי נוכל לפתוח את ..

אבל כן, ממה שכותבים פה, נראה כאילו ישראלים פשוט לא יודעים איך להשתמש באינטרנט. למה יש תורים בKSP? כי אנשים לא יודעים שהם יכולים להזמין דרך האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הולך לקנות ב KSP בשביל לחסוך 2 שקלים וגם לא 10. נו באמת.

לפעמים מדובר על מאות שקלים.

ל KSP יש את רוב המוצרים במלאי - מה שאי אפשר להגיד על החנויות האחרות. זה יתרון מאוד משמעותי לעיתים. עוד הבדל הוא ש KSP מוכרת את המוצרים במחיר הזול תוך כדי שהיא (כנראה) מרוויחה, לעומת חנויות אחרות שהתקיימו פה בארץ אשר הציעו מחירים נמוכים ופשוט פשטו את הרגל מהר מאוד (כמובן שזה יותר מורכב וישנן עוד סיבות, אבל עדיין). חנויות המחשבים הקטנות בארץ פושטות רגל חדשות לבקרים. כל שנה יש "כוכבת" חדשה פה בפורומים שמציעה אחלה שירות במחירים טובים. בשנה הבאה היא לרוב לא קיימת, קיימת בהנהלה חדשה, או סתם לא מצליחה לשמור על אותה רמה.

לחנויות שאותן הזכרת לא אתייחס. חלקן בהחלט מצויינות, אך על חלקן היו פה דיונים רבים שהמסקנה מהם היא שבטח שהשירות בהם לא "טוב מאוד" באופן עקבי ולעיתים גם מגיע לרמת "גרוע", לא פחות מאצל KSP. ב KSP לפחות אתה יודע מה תקבל - גם אם זה שירות איטי.

אכן זו בעיה קשה.

אני אישית די שונא לקנות ב-KSP,בגלל התורים והיחס,ומחשב לא הייתי רוצה לקנות,לא שם,ולא באייבורי.

הקטע הוא שהם שברו את השוק.

היו טענות על זה שמתישהו הן יפשטו את הרגל,אבל הן רק הולכות וגדלות עם הזמן,וכמעט לאף אחד אין יכולת להתמודד עם המחירים הנמוכים שלהן.

יש לציין שגם אני מנפגעי Skypc,שם קניתי מחשב לפני פחות משנה,ואלוהים יודע מה אני אעשה במקרה שצריך לממש אחריות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...