פורסמו מחירי המכונית החשמלית של בטר פלייס - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורסמו מחירי המכונית החשמלית של בטר פלייס

KrustyTheKlown

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה זה פשוט מאוד, זה כי אתה מת מבפנים...

אני מאחל לכל אחד חיים מלאים כמו שיש לי... אישה אוהבת + ילדים + בית נחמד וחברים טובים - כמו שכבר אמרתי - ימי הנסיעה הפרועה שלי הסתיימו - וכאשר תנהג על אופנוע ספורטיבי ותבין מה זה תאוצות\תאוטות וסיבובים ברמה שהאוטו שלך בחיים לא יוכל לעשות.

מתישהו אתה מבין שזה מיותר ואין בזה טעם. אני מאחל לך להגיע להבנה הזו בקרוב לפני שתרסק את עצמך ואו עובר דרך תמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאשר תנהג על אופנוע ספורטיבי ותבין מה זה תאוצות\תאוטות וסיבובים ברמה שהאוטו שלך בחיים לא יוכל לעשות.

מתישהו אתה מבין שזה מיותר ואין בזה טעם. אני מאחל לך להגיע להבנה הזו בקרוב לפני שתרסק את עצמך ואו עובר דרך תמים.

יש הבדל בין נסיעה פרועה ונסיעה ספורטיבית, אני לא מסכן אנשים אחרים ונמנע מנסיעה נמרצת כשיש על הכביש רכבים נוספים. מעבר לכך מה שאמרת הוא שטות אחת גדולה, כל רכב ליסינג מסכן עם צמיגים נורמליים, יקח פניות ויבלום יותר מהר מכל אופנוע , זה פיזיקה בסיסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לכם מספיק אינטליגציה להבין מדוע הממשלה העלתה באופן מיסתורי את מס הבלו על הדלק בתקופה האחרונה ומחירי הדלק הגיעו לרמות הלא הגיוניות האלה.

הרי מחירי הדלק לא רק עלו עקב עליית מחיר הדלק העולמי, אלא עיקר העלייה עלתה עקב העלאת מס הבלו ועוד עלאות מתוכננות בהמשך

כל זה כדי ליצור מחיר דלק מופקע על מנת לספק כר נוח להצלחת בטר פלייס ולתת לבטר פלייס סוג של יתרון מפוקפק על מכונית המונעת על דלק.

חוגגים על גבכם, סוגרים עסקאות מאחורי הגב שלכם ואתם ממשיכים לישון, לקום לעבודה, לצפות בתוכניות ריאליטי שמסממות אתכם ומשאירות אתכם עוורים למה שקורה סביבכם.

מערכת החינוך והתקשורת יוצאות דור מטומטם מספיק שלא יכול אפילו להבחין בדברים שקורים מסביבו והחגיגה תמשיך

עם צריך לקום להבין שהאויב שיגמור את המדינה הוא לא איראן או הפלסטינים, עם אלה הסתדרנו יפה מאוד 63 שנים.

האויב שיגמור את המדינה הוא האחיזה של הטייקונים בממשלה ובמדינה. זה השחיתות והקשר המגעיל בין ההון והשלטון.

קומו, התעוררו, את המצב הזה אתם לא תצליחו לפתור בבחירות חופשיות לכנסת, כי לא משנה את מי אתם תבחרו, למעשה בחרתם את הטייקונים.

בימינו את הבדל בין העבודה, קדימה, ליכוד או ביתינו. כולם בכיס שלהם. המשחק הדימוקרטי מכור.

צריך לצאת לרחובות! להבעיר את הרחובות! ולשבור את כללי המשחק!

זה של איזה חכם בסדום שם המתגובות... :yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- אגסי רחוק מלהיות טייקון. הוא יזם. ולא רק שהוא לא טייקון, אין לו או לחברה הון עצמי בכלל, כל התהליך מונע ע"י משקיעים. ככה שאין לו שום כוח או השפעה על הממשל או המיסים. למדינה גם אין יותר מדי אינטרס לקדם את בטר פלייס (חוץ מפופוליזם), זה יגרום הפסדי ענק של מיסים מהבלו.2- אתה נואם לא משהו, אם אתה מתכנן לשלהב את ההמונים, תמצא דרך טובה יותר או נציג שיעשה את זה בשבילך.

3- בא לי גלידה. (סתם כי 2 נקודות בפסקה נראה קצת מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא לבד במערכה, האחים עופר איתו לאורך כל הדרך, מעבר לזה שהפיתרון לא פיתרון.

זה פשוט יריקה לפרצוף מחירים כאלה, הגבלות כאלה על התעינה והמימון שהוא קיבל מהמדינה בצורת הטבות מיסים.

יש פה מסריח והמלך ערום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויגאל, אתה רק שוכח שעבור עוד אותם 50 אלף שקל (נניח, אני לא יודע כמה הגרוטאה ההיא עולה) אתה מקבל גם מקבל מוצר טוב יותר.. ::)

זה בערך כמו שתגיד למישהו "איזה פראייר, שילמת 4,000 שקל על , ואני שילמתי 500 שקל על טלפון ישן של ובהפרש אני יכול לקנות הרבה מאוד דקות שיחה!!!"...

אם הטלפון משמש רק לשיחות הוא עשה עסקה הרבה, הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש התחממות גלובלית.

הסיבות ידועות.

לאט לאט מתחילים להתגלות יותר סיבות לזה.

והכי חשוב ומפחיד ההשלכות שיכולות להיות לשינויים קטנים יחסית במקומות מסוימים בעולם, ותגובת השרשרת שזה עלול לגרום.

שרשרת של כדורי שלג שלא ניתן יהיה לעצור.

אני ממליץ בחום על הסידרה הזאת של הBBC.

http://www.imdb.com/title/tt1145500/

יש להם הרבה מיני סדרות טבע מדהימות ומושקעות בשנים האחרונות.

כדאי לראות את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני שומע כאלו דיבורים.

יש לך מושג כמה דברים למדנו בתקופה האחרונה על כדור הארץ והמערכות טבע שלו ?

כמה דברים מתרחשים כתוצאה ישירה ועקיפה למעשים שלנו ?

יש מספיק הוכחות ותובנות כדי להבין שבני האדם בסכנה.

כדור הארץ ישרוד את כולנו.

השאלה אם אנחנו נהיה שם כדי ללמוד ולתקן את הטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תסביר איך היו רמות של CO2 פי 12 מהיום ועדיין אנחנו כאן, איך היו תקופות חמות יותר מהיום ועדיין אנחנו כאן, איך נבואות הזעם שלך מסתדרות עם המחזור טמפרטורה של כדור הארץ שכרגע אנחנו בשיא החום. אתם נשמעים כמו אנשים שצועקים שהשמש שוקעת וזה בגלל שמישהו תקע נוד, ומחר היא לא תזרח מחדש כמו שקרא בכל אחת מהפעמים הקודמות. בלי קשר הריכוז של CO2 באטמוספרה הוא, תחזיקו חזק, 0.0387%, לטעון שזה מה שאחראי להתחממות הגלובלית זה פשוט מגוכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל מעבר לכמה מאות אלפי השנים האחרונות אתה תראה שאנחנו בשפל די רציני מבחינת CO2. הדינוזאורים שהיו חיות בעלות דם קר וכתוצאה מכך הרבה יותר רגישים לטמפרטורה פרחו בסביבה של CO2 פי 5 בממוצע (ממוצע בין המדדים) במשך עשרות מליוני שנים.

Phanerozoic_Carbon_Dioxide.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...