Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 61 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

רק לסכם את זה מבחינתי וזהו, לא יגיב פה יותר בסגנון של MW VS COD

אני חרשתי קצת על BF3 (לא כמו כמה חברים אחרים פה, אבל רמה 20+ כרגע)

המשחק טוב מאוד, מבחינה גראפית אין מה לדבר, מבחינת אפשרויות משחק - לא יאומן

עכשיו אתם בטח שואלים למה הדגשתי את האפשרויות... הסיבה היא שהמשחק הזה הוא כ"כ לא לPublic! המשחק הזה, כמו שצוין פעמים רבות, הוא טקטי, וטקטי חברים יש לשחק בשילוב מוחות! קבוצה! אבל מה בעצם קורה? אתה נכנס לסרבר RUSH, כל אחד רץ לאן שבא לו, FREE FOR ALL, ואתה כל כך מצפה שיחיו אותך אבל אחרי שתשחקו לפחות כמוני תבינו שזה חסר טעם.. ואם יבוא האחד שיחיה אותך זה ירגיש כמו שיתנו לך לעבור מעבר חציה בישראל, למי שעוד לא נוהג אתם לא תבינו, אבל אנשים אשכרה אומרים תודה כשאתם נותנים להם לעבור בגלל שאצלנו כבר אף אחד לא נותן..

לא משנה - מוד הבא, Conquest, אנשים עומדים בSPAWN יותר מ5 דקות רק כדי לתפוס כלי שבא להם עליו, בלי להתחשב בקבוצה ובזה שהם צריכים את העזרה שלהם, סניפרים מטומטמים שתופסים נקודה במפות CONQUEST ענקיות והורגים 2 אנשים בסיבוב, שבמקום זה היה יכולים לתרום לקבוצה בלכבוש נקודות.. ועוד מלא בעיות.

בקיצור ולעניין - BF3 מולטי פלייר הוא מדהים, אבל השחקנים עושים חשק לירות לעצמך RPG לראש.

MW3 יספק את הכיף הסטנדרטי שלא דורש יותר מדי מחשבה כמו תגובה מהירה וקצת יכולת דיוק, מי שאוהב אוהב ומי שלא לא צריך להיות באשכול הזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק לסכם את זה מבחינתי וזהו, לא יגיב פה יותר בסגנון של MW VS COD

אני חרשתי קצת על BF3 (לא כמו כמה חברים אחרים פה, אבל רמה 20+ כרגע)

המשחק טוב מאוד, מבחינה גראפית אין מה לדבר, מבחינת אפשרויות משחק - לא יאומן

עכשיו אתם בטח שואלים למה הדגשתי את האפשרויות... הסיבה היא שהמשחק הזה הוא כ"כ לא לPublic! המשחק הזה, כמו שצוין פעמים רבות, הוא טקטי, וטקטי חברים יש לשחק בשילוב מוחות! קבוצה! אבל מה בעצם קורה? אתה נכנס לסרבר RUSH, כל אחד רץ לאן שבא לו, FREE FOR ALL, ואתה כל כך מצפה שיחיו אותך אבל אחרי שתשחקו לפחות כמוני תבינו שזה חסר טעם.. ואם יבוא האחד שיחיה אותך זה ירגיש כמו שיתנו לך לעבור מעבר חציה בישראל, למי שעוד לא נוהג אתם לא תבינו, אבל אנשים אשכרה אומרים תודה כשאתם נותנים להם לעבור בגלל שאצלנו כבר אף אחד לא נותן..

לא משנה - מוד הבא, Conquest, אנשים עומדים בSPAWN יותר מ5 דקות רק כדי לתפוס כלי שבא להם עליו, בלי להתחשב בקבוצה ובזה שהם צריכים את העזרה שלהם, סניפרים מטומטמים שתופסים נקודה במפות CONQUEST ענקיות והורגים 2 אנשים בסיבוב, שבמקום זה היה יכולים לתרום לקבוצה בלכבוש נקודות.. ועוד מלא בעיות.

בקיצור ולעניין - BF3 מולטי פלייר הוא מדהים, אבל השחקנים עושים חשק לירות לעצמך RPG לראש.

MW3 יספק את הכיף הסטנדרטי שלא דורש יותר מדי מחשבה כמו תגובה מהירה וקצת יכולת דיוק, מי שאוהב אוהב ומי שלא לא צריך להיות באשכול הזה בכלל.

נשמע לי שנפלת על כמה שרתים לא טובים (בארץ אני מניח)...

התחלתי לשחק קצת בשרתי חו"ל (לרוב גרמניים ואנגלים) והמצב שם אחרת לגמרי. יצא לי כבר לא פעם לראות בסוף סיבוב שחקנים עם k/d של 5/2 אבל במקומות הראשונים מבחינת score. גם הפינגים סבבה לגמרי (אצלי פחות מ100 עם חבילת גיימר)

עוד אופציה היא כמובן לשחק עם SQUAD של אנשים שאתה מכיר. זו חוויה שונה לגמרי ברגע שמשחקים קבוצתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K/D 5/2

איפה הכיף חבר'ה? זה משחק, פאקינג משחק, צריך להרוג... תעזור לחברים שלך במציאות, ואגב, גם בMW יש משחק קבוצתי, אמנם שונה אבל עדיין קבוצתי, תראו את S6 למשל , ;)

אני חושב שממשחקי מחשב צריך ליהנות בזמן הפנוי , לא יותר מזה, ליהנות משמע להרוג :mavet:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K/D 5/2

איפה הכיף חבר'ה? זה משחק, פאקינג משחק, צריך להרוג... תעזור לחברים שלך במציאות, ואגב, גם בMW יש משחק קבוצתי, אמנם שונה אבל עדיין קבוצתי, תראו את S6 למשל , ;)

אני חושב שממשחקי מחשב צריך ליהנות בזמן הפנוי , לא יותר מזה, ליהנות משמע להרוג :mavet:

כל אחד והכיף שלו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו הוא סותר את עצמו, מצד אחד כל אחד וטעמו כי המשחקים שונים ומצד שני אין כמו קוד ולא יהיה כמותו .

לך אין כמו קוד ולשני אין כמו BF ;) .

לא סותר שום דבר, באטלפילד משחק טקטי ותלוי מאוד באחרים- שלא תבין אותי לא נכון אני גם יקנה את bf3

לעומת קוד שתלוי בעיקר בעצמך, אלה אם כן אתה משחק מקצועי- לכן לא היה ולא יהיה כמו קוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה? אתה מסכים שמדובר על משחקים שונים. אתה אולי מבין שיש אדם שמתחבר יותר למשחקיות א'? ואחד יותר ל-ב'?

אם בכל הנאמר אתה מסכים אז אתה לא צריך לכתוב "לכן לא היה ולא יהיה כמו קוד" .

לך אין כמו קוד כי זה המשחקיות שאתה מתחבר. לשני אין כמו BF כי גם הוא מתחבר למשחקיות דווקא שם יותר.

תדייק." לי אין כמו קוד ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני? אתה יודע מה ההבדל בנינו (אוהבי קוד למינהם) לבינך ?

אנחנו פתוחים לעוד משחקים, בדרך כלל קונים גם BF, אתה זה שתנעול ותקוע על משחק אחד, חוץ מזה שאתה כל היום פה בפורום, לך תשחק קצת במקום להתעסק בתאפל, וההבדל הכי משמעותי הוא העובדה שכשיצא MW3 אף אחד מהחבר'ה ש"התווכחו" איתך פה לגבי COD vs BF לא יהיה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מרוויח כסף וגם יכול להשיב לשטיות שלך ,איך זה? :silly: . לשחק זה כבר בעיה עם להרוויח כסף :silly:

הרבה שחקני BF אינם מתחברים לקוד. אבל המצב של שחקני קוד הוא הפוך גם את BF קונים.

תראה BF כל פעם מביא משחק עם הרבה שינויים אז הוא כנראה מושך מכל הפינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני? אתה יודע מה ההבדל בנינו (אוהבי קוד למינהם) לבינך ?

אנחנו פתוחים לעוד משחקים, בדרך כלל קונים גם BF, אתה זה שתנעול ותקוע על משחק אחד, חוץ מזה שאתה כל היום פה בפורום, לך תשחק קצת במקום להתעסק בתאפל, וההבדל הכי משמעותי הוא העובדה שכשיצא MW3 אף אחד מהחבר'ה ש"התווכחו" איתך פה לגבי COD vs BF לא יהיה פה.

אני לא מבין למה באמת אנשי BF לא פתוחים למשחקים אחרים, אולי כי הם במגננה מ-COD שהוא המשחק המוביל?

אולי פשוט בגלל ש- BF הוא משחק עמוק יותר שדורש השקעה רבה יותר (לדעתי) לא נשאר זמן בשניהם.

אני לא מבין למה אנשי COD קונים BF אבל אנשי BF לא יקנו COD.

למה לא להנות משני העולמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

רוני, גם אני מקבל כסף על זה שאני משיב על הדברים שאתה אומר, אני סך הכל שואל למה אתם לא פתוחים לעוד דברים חוץ מבאטלפילד, שיחקת איתנו פעם MW2? BO? MW1?

תנסה, לפני שאתה אומר בכלל משהו,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לא אשלם על משחק ממחוזר. מי שמאוד מתחבר למשחקיות בדרך כלל יקנה . מי שלא הכי -אז לא. אם יביאו מוצר ממש מחודש אז זה ימשוך לנסות (אותי ).

שיחקתי המשחק ממלא משעמם אחרי תקופה קצרה (שוב אותי ) אבל שוב בגדול ארכוש רק אם הכותר הבא יהיה הרבה יותר מרק שידרוגים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי בכנות, לא נמאס לכם מהעלילה הזאת?

מMW1 ממש נהנתי. את MW2 קניתי, אבל לקראת סוף המשחק איבדתי את הטעם ובכלל לא סיימתי אותו עד היום.

מהטריילר של MW3, אני רואה ששום דבר לא השתנה. אותה עלילה עם רוסים משוגעים שרוצים להשטלת על העולם. אותם פיצוצים כל 2 מטר.

ברצינות, אנשים עדיין קונים את המשחקים של הסדרה הזאת? אפילו מולטיפלייר נשאר זהה עם perks אחרים ומפות טיפה שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...