Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אתם לא מעודכנים, עכשיו מרתכים טנקים לא מבריגים אותם...

ב BETA היה לי SCORE/MIN של יותר מ 400 ו KDR שגדול מ 1, היה לי גם הרבה HEADSHOTS ו M-COMS, בקיצור לא רע בכלל, אם אני זוכר נכון רק BDB ואלפע היו עם ניקוד מרשים יותר יחסית לזמן שהם שיחקו. לא הוריד לי את הרמה במשחקים אחרים שאני משחק בהם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תקח את המילה יותר מידי רחוק. אין דבר כזה בלי שינוי בכלל. אם המשחק BF3 היה בעיקר אותו דבר כBC2 אני לא הייתי קונה.

אך אם היה בעיקר כמו BF2142 אז כן הייתי קונה. כי עיקרי הדברים בBC2 לא היו לטעמי.

אתה שיחקת שעות בBC2 אבל מה אם אלה שלא -שיתיאשו מהר הם לא היו רוכשים את BF3 אם היה דומה בעיקר לBC2 .

בקשר לBC2 וBF3, אמנם שיחקתי בBC2 המון זמן, אבל מהבטא של BF3(אפילו מהבטא) הרבה יותר נהניתי, BC2 נראה פשוט משחק זבל ליד BF3.

ובקשר לMW3 לי זה לא מספיק, אבל גם למשחקיות של הסידרה אני לא הכי מתחבר (וזה לא למפות ) אלא אין הרבה חשיבה הכל מהיר וכן הנשקים יותר מידי חזקים ואין איזון ... לכן תמיד יש חבר'ה אם יותר עדפה לכאן ויש חבר'ה יותר לשם....ובוא נגיד הפעם BF שיחקו אותה למעני :-[ גםנ סגנון BF וגם מפות צפופות.. ככה אין לי מה לחפש במקומות אחרים :jump:

בקשר לזה שאתה לא מתחבר למשחקיות של הסדרה, זה כבר עניין של טעם ולא צריך להתווכח על זה כמובן.

בקשר לזה שאין הרבה חשיבה ויש נשקים חזקים מדי ואין איזון, זה קיים בחלק מהמשחקים, נכון, אבל:

1) תמיד יש סרברים עם חוקים שמגבילים נשקים מסוימים.

2) אני לא יודע אם יצא לך לשחק בפרומוד, בעיקר של CoD 4(בשל BO לא יצא לי לשחק) וזה פשוט עולם אחר, קודם כל, אפשר לבחור נשקים מסוימים שהאדמין של השרת בוחר(לפי דעתי האדמין בוחר, אני לא הכי בטוח) וזה הופך את המשחק למאוזן פלאים. שום תוספות לנשקים, שום פרקים, רק הנשק שלך. ושם אנשים אשכרה חושבים, כשאני משחק בPCWים יש עבודת צוות וחשיבה מדהימה של אנשים(כי בכל זאת, אתה משחק עם עוד ארבעה אנשים שאתה יושב ומדבר איתם, זה די קשה לא לעשות עבודת צוות במצב כזה).

.....

איך אתה מסתדר בלשחק בשני המשחקים? אתה משחק תקופה בכל משחק לחוד? אם לא הרי לשחק בשניהם זה מבלבל כמו לחצנים והתרגלות לדמות נשקים.

אני לא משחק תקופה בכל משחק לחוד ואני אפילו לא צריך להתרגל, ברגע שאני נכנס לBF אני מתאים את עצמי לBF, ברגע שאני נכנס לCoD אני מתאים את עצמי לCoD, לי אישית זה ממש לא קשה לשחק בשניהם באותה תקופה, אבל יש אנשים שלא מצליחים, זה די מובן, הרבה דברים שונים בין המשחקים אבל אני איכשהו מצליח להתאים את עצמי לסגנון משחק של כל אחד מהם, למקשים ולכל דבר אחר במשחק במשחקים ברגע שאני נכנס לשחק בו.

אגב- היה לי יותר קשה להתרגל לBC2 אחרי ששיחקתי בבטא של BF3, לא יודע למה, המשחק פשוט הרגיש שונה ופחות טוב, שאי אפשר לרוץ לצדדים, שהמקשים שונים ושהקלאסים שונים, זה היה לי די קשה.

עוד דבר- לפעמים בתקופה של הבטא של BF3 שיחקתי גם MW2 עם חברים ואיכשהו לא רק שהצלחתי להתרגל לשניהם אלא גם עשיתי תוצאות מעולות בשניהם בו זמנית, כנראה שאין לי בעיה עם לשחק שני משחקים באותו זמן וגם להיות טוב בהם.

בציטוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון,זה תלוי עם איזה מברגה אתה משתמש לתיקון הטנק..את הmakita אתה מקבל ברמה 50,אחרי שנתיים וחצי של משחק.

BC2,BF3 הוא משחק כבד שאיתו אפשר להנות רק באחד מול אחד בטנק ומסוק.יש טקטיקה והכל,אבל עדיין חסר במשחק את הקרב מוחות שבאמת נותן את התחושה של האקשן והקורדינציה באחד מול אחד.ותכלס בתור אחד ששירת אני יכול להגיד לכם שCOD מזכיר יותר את המציאות של השדה קרב.התו"ל כיום מבוסס יותר על לש"ב.

רוני,הבנו את הכוונה שלך..אבל אם לא תפסיק פשוט אני אגיע אליך ואחרים לך את המחשב עד שBF3 ישתחרר.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מביא בכל זאת את דעתך (גם לא מדוייקת ,אבל בשביל השקט הנפשי נזרום ... ) ומבטל לחלוטין את שלי על ידי רמיזה 'רוני תסתום'. כאן זה לא פורום פרטי ידידי. אתה מוזמן לבוא לאשכול BF ולזרוק מה שאתה רוצה על המשחק אף אחד לא יתעצבן וישתיק אותך .

אגב מי זה בתמונה ISR_SOLDIER ? (אנחש :זה עם החולצה הלבנה צד שמאל ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה אחת נוספת והייתי נופל לסין עם הכיסא ועם המקלדת ועם המסך בגלל החפירות האלו!

התחלתי לקרוא פוסט פוסט בעיון ולעט לעט חיפפתי פה מילה ופה מילה עד שנשבר לי לגמרי!

אתם פשוט חוזרים בלופים על אותו דבר,אותו דבר,אותו דבר,אותו דבר....דבר...דבר....דבר............. :2gunsfiring: .

פשוט לעשות חוק שאסור לדבר על משחק מסויים בטרד של משחק אחר!

שישה עמודים ולא מצאתי את המידע שרציתי,סיימון יש חדשות לגבי הקנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מביא בכל זאת את דעתך (גם לא מדוייקת ,אבל בשביל השקט הנפשי נזרום ... ) ומבטל לחלוטין את שלי על ידי רמיזה 'רוני תסתום'. כאן זה לא פורום פרטי ידידי. אתה מוזמן לבוא לאשכול BF ולזרוק מה שאתה רוצה על המשחק אף אחד לא יתעצבן וישתיק אותך .

אגב מי זה בתמונה ISR_SOLDIER ? (אנחש :זה עם החולצה הלבנה צד שמאל ) .

שום דבר לא מדוייק ממה שרשמתי.

לא אמרתי שתסתום ולא רמזתי..רשמתי שאין שום עניין להמשיך את הדיון הזה כי זה ממש סתמי ומשעמם.

אני לא אכנס לדיון של BF3,כי פשוט לא אצא לי מזה כלום.. כל זה מעניין לי את ה*חת!

חג שמח איש יקר! :xyxthumbs:

אגב..

העקיצה שלך (בתמונה) לא במקום בכלל! וזה לא הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...