Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותן בעיות שהיו עם BF3, אין יבוא סדיר של משחקים לארץ אז קשה מאוד להבטיח שהמשחק יהיה פה DAY 1 וגם קשה לתת הנחות כמו שעשו בשנים הקודמות.

ממש לא.

זה לא יבוא של נאמקו בכלל והמשחק יהיה כאן ב DAY ONE .

את המחיר נקבל היום מחר ואז נוכל להתחיל את הרשימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW2 נתן לי ועדיין נותן לי המון שעות משחק,כמובן שהקהילה כבר גמורה אבל עכשיו זו לא אינדיקציה, יחד עם זאת, אני ו DJ ELECTRIC הלא הוא SUS-DUDE המהולל וגם HUGEMOUTH נכנסים ,לא פעם ולא פעמיים לסשנים מצוינים בMW2, אני יכול לומר בלב שלם ועם כל הבאסה על הקהילה של MW2 שזה המשחק שהכי נהניתי ממנו בכל הזמנים, הן מבחינת המשחק עצמו והן מבחינת הפלוגה הנרחבת שהקמנו פה :D

אני נעלבתי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שהמחיר יהיה בסביבות 200 ולא יותר.

אני אקנה לפחות 2 עותקים אך עדיין יש לי קצת חששות עם השרתים. בלאק אופס היה פשוט בזבוז כסף מבחינתי.

מישהו יודע מה נסגר עם השרתים? הבנתי שהם משחררים את הקבצים לכולם אבל עכשיו מה? איזה חברות איחסון הולכות לאחסן את השרתים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל ש לא עושים תמיד אפשרות לקנות STOCK גדול כמו שהם עושים במבצעים על משחקים ישנים. לא מבין מה מפריע להם לתת דיל מפוצץ על 50-100 עותקים.

אטארי נסגרו וישפאר מתמקדים ב PS3, אז עכשיו יש רק יבואן אחד למשחקים :P

שנה חלשה לקבוצתיות :-\ אם זה 200 שקל זה הנחה רק למי שגר בסביבת החנות, השאר צריכים לשלם דלק/נסיעות/משלוח ואז יותר פשוט ומהיר לקנות ב (חוץ מאלה שישתמשו במשלוח של הדואר ואז רק אלוהים יודע באיזה מצב יגיע אליהם הדיסק ומתי הוא יגיע).

השרתים כל אחד יוכל לפתוח, יהיו מלא שרתים בייתים כמ ושהיה בימים הטובים. בפעם האחרונה שדברו איתם על השרתים הם לא ידעו בדיוק מה הם הולכים לעשות. לא היו בטוחים אם יהיה רק RANKED או גם UNRANKED, נראה לי הם יסיימו את זה ברגע האחרון או אפילו עם PATCH ורק אז ניראה שרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...