Samsung Galaxy S II - עמוד 27 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

כל מתחמם תחת עומס של המעבד ...לדוג' על האייפון 4 אצלי משחקים במשחק כבד בסגנון Mass Effect ליותר מ"כמה דקות" מרגישים איך המכשיר מתחמם .. זה בלתי נמנע כי אין למכשירים האלו שום .. אבל על תקיעות וריסטרטים עוד לא שמעתי (לפחות לא בלי OC של המשתמש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בשעה טובה התחדשתי ב - galaxy s2. ועכשיו קצת שאלות...

עדיין מתלבט לגבי מגני מסך וכיסויים. ???

ירדתי בינתיים מ- case mate

מתלבט בין s-line gel case לכיסוי המקורי של סמסונג. הראשון הוא מסיליקון ולכן עמיד יותר לנפילות ומכסה את כל המכשיר, השני נותן אפשרויות איוורור טובות יותר..... לשניהם מצרפים גם מגיני מסך אבל נידמה לי שלכיסוי של סמסונג זה כיסוי מסך להכנה עצמית (אין לי כוח לדברים כאלו...).

עצות? אולי בכל זאת case mate למרות המחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הכיסויי הוא לא "מקורי של סמסונג". סמסונג (למיטב ידיעתי) לא מייצרים כיסויים. בנוסף אם תסתכל בתמונה האחרונה הכיסויי מגיע באריזה שעליה מתנוסס שם החברה Anycall.

ב. S-Line אינה חברה מוכרת, סתם מותג זול (שוב, למיטב ידיעתי ועקב היעדרות בולטת בתוצאות חיפוש בגוגל).

ג. CM לדעתי האישית מוגזם. אתה הולך להשליך את המכשיר בעוצמה על קירות?

ד. אני משתמש (בגלגקסי אס הראשון) בכיסויי פשוט וזול מאיביי. ממליץ גם לך- בחר את העיצוב האהוב עליך [באותה נשימה אמליץ לף להתרחק מהכיסויים על הצורות הגיאומטריות כטקסטורה (מקווה שהבנת), הם מאוד קשיחים ולא נוח ללחוץ על המקשים הפיזיים (ניסיון עם שני כיסויים לשני מכשירים שונים)].

ה. מה זה האתר הזה? למה זה בעברית? .com . נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הכיסויי הוא לא "מקורי של סמסונג". (למיטב ידיעתי) לא מייצרים כיסויים. בנוסף אם תסתכל בתמונה האחרונה הכיסויי מגיע באריזה שעליה מתנוסס שם החברה Anycall.

ב. S-Line אינה חברה מוכרת, סתם מותג זול (שוב, למיטב ידיעתי ועקב היעדרות בולטת בתוצאות חיפוש בגוגל).

ג. CM לדעתי האישית מוגזם. אתה הולך להשליך את המכשיר בעוצמה על קירות?

ד. אני משתמש (בגלגקסי אס הראשון) בכיסויי פשוט וזול מאיביי. ממליץ גם לך- בחר את העיצוב האהוב עליך [באותה נשימה אמליץ לף להתרחק מהכיסויים על הצורות הגיאומטריות כטקסטורה (מקווה שהבנת), הם מאוד קשיחים ולא נוח ללחוץ על המקשים הפיזיים (ניסיון עם שני כיסויים לשני מכשירים שונים)].

ה. מה זה האתר הזה? למה זה בעברית? .com . נקודה.

סורי אבל לא בטוח שהבנתי.....

לגבי CM, לא הולך להשליך על קירות אבל כמות הפעמים שהסלולארים נפלו לי...... אני מתפלא שהנוקיה הקודם שלי עדיין בחיים.....

לגבי S LINE מסכים, זה די עונה על הגדרת כיסויי פשוט וזול, לא?

לגבי הכיסוי של , כן, זה לא של אבל מיוצר עבורם ע"י קבלן משנה. לא חשוב, לא נקודה קריטית.

copy.pngfavicon.icotrans.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כאלו-

http://cgi.ebay.com/SAMSUNG-GALAXY-S2-SII-JELLY-SILICON-COVER-CASE-CLEAR-/250840182873?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a673d7059

http://cgi.ebay.com/SOFT-GEL-CASE-COVER-SAMSUNG-I9000-GALAXY-S-/130517347243?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item641f381e04

ב. אני מניח שכן..

ג. טוב לדעת...

ד. איביי --> Samsung s ii case -->

order by: Price+ shipping - lowest first -->

buy it now only

ושם תבחר מה שנראה הכי טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי עד היום דובר על בעיית התחממות בעת טעינה ומשחק ממושך וזהו, לא קפיאות וכאלה...

זה בדיוק מה שקורה בפועל.

יש לי CM מסידרת ה-Barely There. דומה מאוד לזה של Anycall (נטען כי זו חברת בת של סמסונג) רק ללא החירור. סה"כ נחמד. החירור אגב אולי מציע איוורור טוב יותר, אבל אומרים שאחרי זמן מה ייווצרו עיגולים על המכשיר - ליכלוך שמצטבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין אפילו 2-3 כיסויים ותראה מה הם שווים. יצא לך פחות מ-20 ש"ח אז אין מה להפסיד.

??? רק הכיסוי של case mate עולה איזה 70 ש"ח? התכוונת אולי למגיני מסך?

סתם לידע כללי,

Anycall = Samsung (בדרום קוריאה).

http://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Anycall

אני כבר הזמנתי את ה-CM לפני כשבוע. מחכה שיגיע.

נ.ב - המכשיר פשוט מדהים. הכל טס. עכשיו רק שיצא cyanogen ונעיף את TW.

איזה CM הזמנת ומאיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הההפך. פשוט יש תחרות חזקה בין החנויות הפרטיות לפני מועד ההשקע של החברות הסלולריות בגלל הניתוק זיקה. מה שגורם להמון אנשים להעדיף לקנות את המכשיר עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל יום יש ירידית מחירים למכשיר? יש בו איזה שהוא פגם???

כי :

א.היה היפ עם המכשיר .. ההיפ קצת ירד והמחיר איתו .

ב.כמו שאמרו ,יש תחרות והחנויות מורידות מחירים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...