Samsung Galaxy S II - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

ועכשיו לענין:

אני קניתי עדשה למצלמה כשהייתי בברלין לפני כמה חודשים ולקחתי החזר מע"מ, ובשום שלב לא הצהרתי על זה במכס בארץ.

ראיתי שהמע"מ בגרמניה הוא 19%, האם אני מקבל החזר מלא או החזר חלקי?

תודה מראש :)

גם אני רוצה לקנות אחד בגרמניה בסוף החודש. השאלה אם כבר יהיה קיים למכירה שם כי כרגע מהצצה באמאזון גרמניה למשל נראה שעוד אין מלאי.

ראיתי שכבר מוכרים אותו בארץ אז אני מקווה שהוא כבר הגיע לחנויות הפרטיות בגרמניה D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני מקבל החזר מס בגרמניה על המוצר האם אני חייב להצהיר עליו במכס בארץ? תודה לעוזרים!

אתה "חייב" להצהיר עליו במכס בארץ בלי שום קשר.

אבל לשאלתך, לא, אין קשר בין החזר המס בגרמניה לבין האם המכס כבר "מחכה לך מתחת למטוס" בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספאמרים... אולי...

אבל הם לפחות מודעים לעצמם:

Gosh, us Goofans (aka Haters) are so predictable. We complain about fanboys but we are the same or worse. Look at the comment count. Always the highest when it's about apple!

בניגוד כמובן לאחרים שראיתי לא מזמן...

לא פאנבוי, פשוט מדבר ת'חלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספאמרים... אולי...

אבל הם לפחות מודעים לעצמם:

בניגוד כמובן לאחרים שראיתי לא מזמן...

וואלק גם אתה צפוי מראש =\

ואתה לא פאנבוי לא לכאן ולא לכאן, סתם טיפש שלא מבין. :s05:

אולי אני סתם לא מבין את המשמעות של המילה "פאנבוי"...

אני בטוח שזה מישהוא שמדבר שטויות רק מתוך התלהבות....

אם זה כך...אז בואו תן לי טענות שסותרות את הטענות שלי.

אחרת....הנ"ל פשוט אומר מה אתה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפש.

It all comes down to this.

עדיין לא ראיתי ויכוח נגד שבו לא היו קללות ושטויות כאלה.

השימוש באייפון פשוט גורם לשכל שלכם להיות רפוי כל כך שאתם לא יודעים להגיד דברים אחרים חוץ מקללות.

כן, לאנדרואיד יש הרבה יותר מעלות טובות מאשר האייפון. כנ"ל גם לווינדואוז פון.

אני לא ממש מבין את האינטרנס של פאנבויז להלל את , אבל מה שאני כן יכול להגיד זה שסטיב ג'ובס עושה עבודה מעולה במכירות :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי ב:

1.מה אתה מעדיף מבחינת סדר חשיבות במכשיר (מחיר, משקל, , מסך וכו').

2.מה השימושים שלך בו.

:xyxthumbs:

50+- גרם למכשיר שעשוי מברזל ולא מפלסטיק נראה לי עדיף :P

האמת שזה אחד הפלוסים שאני אוהב ב למרות שהסמסונג בזמן האחרון ממש מדליק אותי, המכשיר עצמו מגניב לחלוטין.

תודה על התשובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50+- גרם למכשיר שעשוי מברזל ולא מפלסטיק נראה לי עדיף :P

האמת שזה אחד הפלוסים שאני אוהב ב למרות שהסמסונג בזמן האחרון ממש מדליק אותי, המכשיר עצמו מגניב לחלוטין.

תודה על התשובה :)

זה לא ברזל ,אלה אלומניום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפש.

השימוש באייפון פשוט גורם לשכל שלכם להיות רפוי כל כך שאתם לא יודעים להגיד דברים אחרים חוץ מקללות.

אני לא ממש מבין את האינטרנס של פאנבויז להלל את , אבל מה שאני כן יכול להגיד זה שסטיב ג'ובס עושה עבודה מעולה במכירות :) .

באמת שזה לא צריך להגיע לקללות, אבל למרתה עם הפאנבוי הזה......

בא לך להגיד משהוא נגד, תגיד בהקשר לנושא.

חוץ מזה...... הכל בכוונה טובה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפש.

ברצינות ,להגיע לרמה כזאת ? זה כבר לא סתם זריקת שטויות באויר ,זה פשוט להוכיח לכולם עד כמה אתה פשוט מטומטם ,כן מטומטם .

להכליל את כול המשתמשים של האיפון סתם בתור אנשים חסרי שכל שלא יודעים דבר או שניים מהחיים , לשם שינוי ראיתי מספיק בעלי אנדוריאד שאפילו לא יכולים להסביר מה זה .

ועכשיו ברצינות , מה כבר WP7 עושה שהאייפון לא עושה ?חוץ מלכלול חומרה מלפני דור שלם של מכשירים ,עם שכוללת חנות אפלקציות של פחות מ20,000 אפלקציות והממשק שלה הו א כמה Tiles חיים ורשימה של תוכנות ..אין מילים ,שיא הטכנולוגיה :facepalm:

ההבדל בין לבין מבחינת ממשק הוא שבאנדרואיד יש לך כמה מסכים עם וידג'טים זוללי סוללה ,ו"מגירת אפלקציות" שזאת בעצמם סתם תצוגת Grid או רשימה של אפלקציות ... אין מילים ,פלא טכנולוגי כזה של לא נראה לעולם :screwy:

ויש לך ארבע כפתורים או שלוש שעושים פעולות שונות לעומת כפתור אחד שעושה שלושה פעולות ..עכשיו אני באמת מקנא בבעלי .

המארקט נראה כמו בדיחה לייד הApp store , כמות האפלקציות של אנדרואיד נמוכה יותר משל , חלק מהמארקט הוא אפילו לא אפלקציות.. וכמות המשחקים באנדרואיד לא משתווה בכלל אבל בכלל לiOS .

וחיי הסוללה , באייפון 4 עם סוללה "מסקנה" של 1420mAh אתה מקבל יותר זמן גלישה ב3G ובWifi מאשר הATRIX 4G עם 2 וסוללה בנפח ענקי של 1930mAh .

המסך באייפון 4 דיי קבע רף חדש למסכים , ועדיין משווים אותו אפילו למסכי SAMOLED+ שרק מתחילים לצוץ בשוק במכשירים של .

ואיכות הבנייה (ולא אני לא מדבר עד כמה המכשיר שביר .. ) עדיין טובה יותר מכול מכשיר מבחינת הגימור ואיכות החומרים .

אז כן ,אולי אנשים לא יכולים לקבל את העובדה שאפל היא חברת טכנולגיה מובילה ולמרות שיש אנשים שלא "כול כך" אוהבים אותה ,האמת היא שאנדראיד היא לא מערכת ההפעלה הפתוחה והמושלמת שכולם חושבים שהיא ,אז כן יש לכם את קוד המקור (דרך אגב לדוג' עוד לא שיחררה את קוד המקור של 3.0 לציבור הרחב ) זה אולי שימושי בשבילכם כדי ליצור רומים סטוקיים בלי שום תוספת למעט , אבל גם זה בתנאי שיש לכם מכשיר בלי Bootloader חתום או אפילו מוצפן כמו הeFuse אצל .

שלא לדבר על הבעיות שמהן סובלת שאחת מהם היא גם הפרגמנטציה בין המכשירים ,בין גרסאות מערכת ההפעלה שהם מריצות (ואני לא מדבר על המכשירים העתיקים שיצאו לפני שנתיים ) ובמיוחד הזלזול של היצרניות בשיחרור העידכונים למכשירים שלה .

מצידי אתם יכולים לקרוא לי פאנבוי ,אבל האמת שאני מוכן להחליף את האייפון 4 שלי בGalaxy S II ולא משלה את עצמי שהאייפון 4 הוא עדיין שיא הטכנולגיה , למרות שהוא הציב רף גבוהה נ מאוד ליצרניות האחרות .

חוץ מזה שיש תמיד את עניין הJB באייפון ,מי שיש לו בעייה או חש במחסור של כמה דברים תמיד יכול לפרוץ את המכשיר ולהתקין תוספים שונים כמו לדוג' Lockinfo למסך הנעילה שיציג הודעות והתראות ,וWeatherIcon שיציג את הטמפ' בכול רגע נתון בלי שיהיה לך Widget זולל שלוקח חצי מהמסך . או אחד התוספים הכי פופולריים שיש כיום והוא כמובן SBSETTINGS שמאוד מקבל על פעולות שונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות ,להגיע לרמה כזאת ? זה כבר לא סתם זריקת שטויות באויר ,זה פשוט להוכיח לכולם עד כמה אתה פשוט מטומטם ,כן מטומטם .

להכליל את כול המשתמשים של האיפון סתם,מה כבר WP7 עושה שהאייפון לא עושה ?חוץ מלכלול חומרה מלפני דור שלם של מכשירים ,עם שכוללת כמה Tiles חיים ורשימה של תוכנות ..אין מילים ,שיא הטכנולוגיה :facepalm:

ההבדל בין לבין מבחינת ממשק הוא שבאנדרואיד יש לך כמה מסכים עם וידג'טים זוללי סוללה ,ו"מגירת אפלקציות" שזאת בעצמם סתם תצוגת Grid או רשימה של אפלקציות ... אין מילים ,פלא טכנולוגי כזה של לא נראה לעולם :screwy:

ויש לך ארבע כפתורים או שלוש שעושים פעולות שונות לעומת כפתור אחד שעושה שלושה פעולות ..עכשיו אני באמת מקנא בבעלי .

המארקט נראה כמו בדיחה לייד הApp store , כמות האפלקציות של אנדרואיד נמוכה יותר משל , חלק מהמארקט הוא אפילו לא אפלקציות.. וכמות המשחקים באנדרואיד לא משתווה בכלל אבל בכלל לiOS .

וחיי הסוללה , באייפון 4 עם סוללה "מסקנה" של 1420mAh אתה מקבל יותר זמן גלישה ב3G ובWifi מאשר הATRIX 4G עם 2 וסוללה בנפח ענקי של 1930mAh .

המסך באייפון 4 דיי קבע רף חדש למסכים , ועדיין משווים אותו אפילו למסכי SAMOLED+ שרק מתחילים לצוץ בשוק במכשירים של .

ואיכות הבנייה (ולא אני לא מדבר עד כמה המכשיר שביר .. ) עדיין טובה יותר מכול מכשיר מבחינת הגימור ואיכות החומרים .

אז כן ,אולי אנשים לא יכולים לקבל את העובדה שאפל היא חברת טכנולגיה מובילה ולמרות שיש אנשים שלא "כול כך" אוהבים אותה ,האמת היא שאנדראיד היא לא מערכת ההפעלה הפתוחה והמושלמת שכולם חושבים שהיא ,אז כן יש לכם את קוד המקור (דרך אגב לדוג' עוד לא שיחררה את קוד המקור של 3.0 לציבור הרחב ) זה אולי שימושי בשבילכם כדי ליצור רומים סטוקיים בלי שום תוספת למעט הדרייברים אבל גם זה בתנאי שויש לכם מכשיר בלי Bootloader חתום או אפילו מוצפן כמו הeFuse אצל .

שלא לדבר על הבעיות שמהן סובלת שאחת מהם היא גם הפרגמנטציה בין המכשירים ,בין גרסאות מערכת ההפעלה שהם מריצות (ואני לא מדבר על המכשירים העתיקים שיצאו לפני שנתיים ) ובמיוחד הזלזול של היצרניות בשיחרור העידכונים למכשירים שלה .

מצידי אתם יכולים לקרוא לי פאנבוי ,אבל האמת שאני מוכן להחליף את האייפון 4 שלי בGalaxy S II ולא משלה את עצמי שהאייפון 4 הוא עדיין שיא הטכנולגיה , למרות שהוא הציב רף גבוהה נ מאוד ליצרניות האחרות .

חוץ מזה שיש תמיד את עניין הJB באייפון ,מי שיש לו בעייה או חש במחסור של כמה דברים תמיד יכול לפרוץ את המכשיר ולהתקין תוספים שונים כמו לדוג' Lockinfo למסך הנעילה שיציג הודעות והתראות ,וWeatherIcon שיציג את הטמפ' בכול רגע נתון בלי שיהיה לך Widget זולל שלוקח חצי מהמסך . או אחד התוספים הכי פופולריים שיש כיום והוא כמובן SBSETTINGS שמאוד מקבל על פעולות שונות .

וכל מילה מיותרת. :xyxthumbs:

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה את המכשיר בחו"ל האם תהיה לי עליו אחריות של סמסונג/הספק של בישראל?

לא.

אם תהיה לך חשבונית רכישה, תוכל לגשת לאחת הרשתות הסלולריות, ובתשלום חודשי קבוע, במידה והמכשיר משווק באחת הרשתות, תוכל לקבל שירות מהספקיות הסלולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגם אתה davkl95 ? :lol:

הייתי נזהר מהתודות של MiCool ::) .

הייתי בשימחה כותב נאום חוצב להבות לו הייתה לי ולו מניה אחת של

אן . היות וזה לא המצב :'( , אגיד רק זאת - שניהם לא מושלמים ושניהם

יכולים להשתפר. מצחיק אותי לחשוב איך יראה הדיון המלומד הזה בעוד שנתיים שלוש,

אני כר לא מדבר על בעוד 10 שנים.

נסו לדמיין וויכוח " קדמון " על 2120 ונאמר אריקסון 388 או השד יודע מה,

למי יש מבחר רינגטונים צילצולים יותר מרשים :screwy: .

כך שעדיף שתרגיעו, שני הצדדים, ולמה כל העלבונות האלה :s05:

גם לציין חצאי אמיתות לכאן ולכאן לא מקדם את העניין.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...