Samsung Galaxy S II - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה אתה אומר על מכשיר שעוד אין עליו כל פרט, שהוא יהיה הכי טוב שקיים, לאן הגענו... לשאר השטויות בתגובה אני לא אתייחס.

במחשבה שניה, אולי אתה ציני ?

בוא נגיד ככה...

כל אתר שמכבד את עצמו משווה כל טלפון שיוצא לשוק עם האייפון 4. ולמה אתה שואל (ולא רק בגלל המכירות המפלצתיות שלו, לא!) כי עד ליציאת טלפונים כפולי הליבה הוא היה הכי טוב בשוק נקודה.

וגם כאשר משווים אותו עם טלפון כפול ליבה הוא ממש לא נופל מהם.

ולכן האייפון הבא שיצא, שכבר יודעים שיהיה עם מעבד כפול ליבה ומערכת IOS5 ומסך בין 3.7ל4 אינצ' ומצלמה של 8מ.פ וכמובן איכות הבניה המושלמת, יהיה ללא ספק הסמארטפון הטוב ביותר בשוק.

ושוב, אני ממש לא אוהד של או משהוא, אני פשוט מאוד מתעניין בנושא ואני אומר את דעתי על סמך כמות מאוד גדולה של כתבות ומאמרים שקראתי, גם בארץ וגם בחו"ל.

ואת התגובות הציניות, תשאירו לעצמכם. זה לא מכובד בפורום כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובת רפרנס של iFan .. נכון האייפון הוא אחד מהמכשירים הכי טובים בשוק ,אפילו כרגע ועדיין אפשר להשוות אותו בחלק מהפיצ'רים למכשירים הכפולי ליבה ,מסך,מצלמה גם במהירות הדפדפן אפשר להשוות אותו לחלק מהמכשירים וההבדל לא יהיה גדול אבל המכשירים החדשים עם המעבדים הדו ליבתיים שלהם ואפילו שכרגע מנוע הJavascript אצל אפל הוא מהיר עדיין כפולי הליבה עם יעלו אתרים מהר יותר..

ואם ההיתי עכשיו צריך לבחור בין הGalaxy SII לבין האייפון 4 ההיתי כנראה בוחר בSGS2 .. שלא תבין אותי לא נכון ,אני מאוד מרוצה מהאייפון 4 שלי והוא מכשיר נהדר ולדעתי הכי טוב שהיה בשוק עד לפני כמה חודשים .. אבל מה לעשות שהGalaxy S2 מחזיק את הכתר בכול קטגוריה למעט כמות הPPI , משחקים(כמות המשחקים של עדיין לא מספקת ) וגם איכות הבנייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שלנו ציניות כי אנחנו לא מסוגלים לכתוב תגובות רציניות שיתייחסו למה שאתה אומר.

יצא האייפון ואז כבר תבין, כמו תמיד באיחור!

טוב ,אפילו אני לא יכתוב כזה אוסף שטויות ... נכון האייפון הוא אחד מהמכשירים הכי טובים בשוק ,אפילו כרגע ועדיין אפשר להשוות אותו בחלק מהפיצ'רים למכשירים הכפולי ליבה ,מסך,מצלמה גם במהירות הדפדפן אפשר להשוות אותו לחלק מהמכשירים וההבדל לא יהיה גדול אבל המכשירים החדשים עם המעבדים הדו ליבתיים שלהם ואפילו שכרגע מנוע הJavascript אצל אפל הוא מהיר עדיין כפולי הליבה עם אנדרואיד יעלו אתרים מהר יותר..

ואם ההיתי עכשיו צריך לבחור בין הGalaxy SII לבין האייפון 4 ההיתי כנראה בוחר בSGS2 .

זה בעצם מה שאני אומר.

נכון שכרגע SGS2 יותר טוב מהאייפון 4 ללא ספק.

אבל כשיצא הדור החדש של האייפון (התגובה של אפל, בוא נקרא לזה) אני בטוח בוודאות שהוא יעפיל על הSGS2.

ולדעתי, אם לא אפל אז שילך על . במה נופל HTC Sensation מSGS2?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני מתעדכן בתר'ד הזה כל פעם אני רוצה להוסיף תגובה, אבל אחרי מחשבה קצרה למה לענות בכלל לפאנבוייז למיניהם שישארו בבועה שלהם.

צר לי שבן אדם בטוח ב200% שפלא שעדיין אין עליו שום מידע, יהיה הכי טוב וגם עם איכות בניה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(כמות המשחקים של עדיין לא מספקת ) וגם איכות הבנייה .

ומה הקשר Ifan?!

אתה אומר בערך את אותם דברים שאני אומר.

כמות משחקים זה נושא חשוב!

ואיכות בניה?!!! לפלסטיק אני לא קורא איכות. מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין איכות בנייה לבין זה שהמכשיר עשוי פלסטיק ?

איכות בנייה קשורה לאיך שהמכשיר מורכב , דווקא הGalaxy S II מורכב בצורה לא רעה בכלל ולא ראיתי שום תלונות על זה , והפעם לפחות הגב מפסלטיק הוא גמיש ,וגם מכוסה בציפוי ככה שהוא לא ישרט .

זה נכון שבסופו של יום איכות הבנייה של האיפון טובה יותר וכולם יסכימו על זה ,אבל לא ההיתי קורא למוצר הדגל החדש של "לא איכותי" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני מתעדכן בתר'ד הזה כל פעם אני רוצה להוסיף תגובה, אבל אחרי מחשבה קצרה למה לענות בכלל לפאנבוייז למיניהם שישארו בבועה שלהם.

צר לי שבן אדם בטוח ב200% שפלא שעדיין אין עליו שום מידע, יהיה הכי טוב וגם עם איכות בניה טובה.

חחחחח, אתה מצחיק באמת.

זאת אותה הבועה של האייפון הראשון, וגם של האייפון האחרון, והפלא ופלא הם המכשירים הנמכרים ביותר בשוק.והטובים ביותר.

הבועה היא שלך ידידי, כשאתה לא לומד מן הטעויות.

תקרא, תלמד ותבין שאפל תמיד עומד בחזית הטכנולוגיה בנוסף לחזית העיצוב, ולכן אין שום סיבה הגיונית למה הדור הבא של האייפון לא ישבור את השוק כמו שעשו קודמיו.

אני מוכן שתשמור את הציטוט שלי כאן ועכשיו כשאני אומר לך שהדור הבא של האייפון יהיהטוב יותר מהSGS2.

ורק בקשר לפאנבוי, אז לדעתי היא החברה היחידה שמגיעה לרמה של , ואם הייתה נמכרת בארץ ברשתות הסלולר אז ללא ספק הייתי חושב בכיוון שלה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך תפסיק להיות כזה פאנבוי (טכנולוגיית פיקסלים צפופים של אפל! LOL וזה עוד בלי להכנס לפרטים).

אין לך מושג איך יהיה האייפון 5, גם לנו לא וזה בטח לא משווה אותו לGSII.

לגבי איכות בנייה- האייפון 4 הוא הסמרטפון הכי שביר (ונשבר) אי פעם. זה שבנו אותו כמו נגמ"ש מזכוכית משוריינת ופלדה לא הופך אותו לפלא הנדסאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין איכות בנייה לבין זה שהמכשיר עשוי פלסטיק ?

איכות בנייה קשורה לאיך שהמכשיר מורכב , דווקא הGalaxy S II מורכב בצורה לא רעה בכלל ולא ראיתי שום תלונות על זה , והפעם לפחות הגב מפסלטיק הוא גמיש ,וגם מכוסה בציפוי ככה שהוא לא ישרט .

זה נכון שבסופו של יום איכות הבנייה של האיפון טובה יותר וכולם יסכימו על זה ,אבל לא ההיתי קורא למוצר הדגל החדש של "לא איכותי" .

אז אולי המושג "איכות" הוא בכוונה שונה אצלי ואצלך.

כשאני אומר איכות בניה אני מתכוון לאיך המכשיר ניראה חיצונית ואיך הוא מרגיש ביד. (כמובן שחומרתית לסמסונג יש את היתרונות שלה).

זה ויכוח ארוך, אבל אני מתעצבן רק מהרעיון של לקנות משהוא ב3 אלף ולגלות שהוא כולו עטוף בפלסטיק ומרגיש "זול" ביד. (כמובן לגבי בSGS 1 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך תפסיק להיות כזה פאנבוי (טכנולוגיית פיקסלים צפופים של אפל! LOL וזה עוד בלי להכנס לפרטים).

לגבי איכות בנייה- האייפון 4 הוא הסמרטפון הכי שביר (ונשבר) אי פעם. זה שבנו אותו כמו נגמ"ש מזכוכית משוריינת ופלדה לא הופך אותו לפלא הנדסאי.

איכות הבנייה לא נמדדת לפי רמת השבירות ...

בכול מקרה ,MiCool ..

HTC מתקרבת לרמה של ? הדבר היחיד שאולי משוטף לשני החברות האלו זה שאצל שניהם הBootloader במכשירים נעול .

החברה היחידה שאולי באמת יכולה להתמודד עם מבחינה הנדסית וגם כלכלית היא .

ואם אתה לא יודע אז הSGS עולה 1850 שקל ,ולא 3 אלף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי שביר?!

הוא זכה כסמארטפון הכי אמין בשוק כרגע! איך זה ? :)

ולגבי הדור ה5, שוב אני אומר תקרא קצת ברשת באתרים שמביאים מידע ממקור ראשון אולי תלמד משהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הבנייה לא נמדדת לפי רמת השבירות ...

בכול מקרה ,MiCool ..

HTC מתקרבת לרמה של ? הדבר היחיד שאולי משוטף לשני החברות האלו זה שאצל שניהם הBootloader במכשירים נעול .

החברה היחידה שאולי באמת יכולה להתמודד עם מבחינה הנדסית וגם כלכלית היא .

ואם אתה לא יודע אז הSGS עולה 1850 שקל ,ולא 3 אלף .

התכוונתי האמת לSGS2, אבל הפואנטה היא שזה לא רמת השבירות אלה איכות הגימור של הטלפון.

ואצל זה הכל פלסטיקי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...