בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות?

radioactive

Recommended Posts

אי דיוקים יכולים לקרות לכל אחד במיוחד בנושאים שאינו שייכים למקצועו.

נכון מאוד, אלא ש"כל אחד" שאינו אמנון יצחק או מחבר מרעיו לא הולך ומרצה לאנשים אחרים תוך כדי שהוא מדבר על נושאים שכאמור אינם מקצועו ושאינו מבין בהם כהוא זה, תוך שהוא מציג אותם כאמת לאמיתה ולא כ"משהו שאינו ממקצועו ולכן אינו יודע אותו במדוייק". העובדה שאמנון יצחק דווקא כן עושה זאת הופכת אותו, אם לא לטיפש, אזי לרמאי ושרלטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ולדעתי ר' אמנון בכלל לא טיפש (שכן צריך להכיר אותו בכלליות ולא מקטעים ערוכים ושרובים אינם מתיחסים לעיקר- זה הבעיה הגדולה ביותר .) , אי דיוקים יכולים לקרות לכל אחד במיוחד בנושאים שאינו שייכים למקצועו.

הוא יודע לעבור על חומרים מדעיים וכלליים ולהבין אותם. אבל מה לעשות שעדיין יכול להיות מצב של אי דיוק.

על זה 'נו-באמת ' חורש את כל הרשת וצופה בכל הרצאה של איזה 3 שעות בכדי למצוא כאלו. אדם שצופה בכל ההרצאה (שלמה) לא רואה זאת רבות -יחי ההבדל.

ועוד יותר שחלק ניתן להסברה על אי דיוקים 'שנו-באמת' הציג.

האי דיוקים בסרטון שהביאו כאן הם באמת אי דיוקים סבירים, אבל אם תראה את שאר הסרטונים תוכל לראות דברים שהם לא סתם אי דיוקים אלה פשוט אי הבנה בסיסית של מדע אבלוציה וכו', לפעמים מה שהוא אומר כל כך מגוכח שאני לא יכול שלא לחשוב שהוא כן מבין יודע טוב מאוד איך האבלוציה פועלת אבל הוא בוחר לשקר כי זה יותר קל ככה לשכנע אנשים שלא מבינים במדע שאלוהים הוא הסיבה להכל, וכשמוסיפים על זה ככה שבמספר מקרים כמה רבנים שונים אמרו שמותר לשקר לחילוני על מנת לקרב אותו לדת זה באמת נהיה אפשרות סבירה.

מדוע אנשים צוחקים על הדתיים? חלק 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם רק מי שזה מקצועו מותר אך ורק לו לדבר על זה?

לא חייב להיות בעל תואר באנטומיה. אדם שמכיר את החומר הכללי אין שום בעיה שידבר על כך .

הודעתי גם ממשיכה מהיכן שצוטט..

האי דיוקים כלל לא רבים -הרי יש מאות הרצאות ארוכות של הרב אמנון , 'ונו-באמת' עבר על כולן .. ולא נמצאו הרבה אי דיוקים וגם במובן שסותר את עיקר דברי ר' אמנון ( הר' אמר "100 ביליון תאים", 'ונו-באמת' מתקן "בין 50 ל-70 ביליון תאים"., אז מניח שכל הטענה של הר' הופרכה מעיקרה, רק בגלל שחסרים לשיטתו 30 או 40 ביליון תאים בגוף האדם? ) .

ואם כל זה, לא כל אי דיוק ש'נו -באמת' מציג הוא נכון .

הידע של הר' אמנון הרבה יותר גבוה מהממוצע ברחוב. מי שעבר על הרצאותיו ללא עריכה רואה את הידע המקיף שלו .

Deddy

המדע לא מפריע למציאות האל וגם לא יכול להתנגש אף פעם מכיוון שזה 2 תחומים שונים, מציאות האל זאת שאלה פילוסופית ולא ניתנת להוכחה/הפרכה על ידי כלים מדעיים - 'המדע' עוסק מ'הזמן' שנוצר ואילך ומציאתו האל זה מעבר לזמן . מי שמערבב בין 2 התחומים הללו באמת שלא מבין כלום .

כמה רבנים שונים אמרו שמותר לשקר לחילוני על מנת לקרב אותו לדת זה באמת נהיה אפשרות סבירה.

אתה בטוח? אולי זה היה רבי ידען שאמר זאת ? ;)

לגבי ר' אמנון אתה רוצה שבאמת אני יעבור על כל דבר ודבר?

תראה אני באמת שלא מחבב את גישתו הכללית. אבל באמת לדעתי מי שצופה ברצאה שלמה לא נתקל בהרבה אי דיוקים . תנסה זאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידע של הר' אמנון הרבה יותר גבוה מהממוצע ברחוב. מי שעבר על הרצאותיו ללא עריכה רואה את הידע המקיף שלו .

באיזה רחוב יצא לך לראות כזה ממוצע? אולי בבני-ברק איפה שזורקים אבנים על מכוניות ביום שבת הקדוש, אבל בטח לא ברחוב לווינסקי ליד התחנה המרכזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור ברחוב כללי ותשאל כל עובר אורח כמה תאים יש בגוף האדם, או כמה כרומוזומים. נראה כמה ידעו.

אתה רק מראה שמעולם לא היית בבני-ברק.

אבל אכן בשאלה זאת חרדים רבים לא ידעו ( ואני מוכן לשים כסף שגם חילוניים ממוצעים ברחוב לא ידעו במדוייק ). אבל האם אתה יודע כמה פעמיים יש לומר 'שמע ישראל' בימימה ( בלי )?

שאלה ש99 אחוז מילדי היהודים היו יודע לאורך כל ההיסטוריה עד לפני בערך 70 שנה. ( ואני שם כסף, ש99 אחוז לא בוגרים אלא ילדים מבני-ברק יודעים זאת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש

מה שהרב הזה עושה זה פשע לכל דבר. שטיפת מוח של אנשים ללא ביטחון עצמי וכאלה שאוהבים לשמוע את ההנפצות כדי לחזק את הדימיון והאמונה שלהם באיש על הענן.

דעות כאלה הוא צריך לשמור אך ורק לעצמו !! איך ייתכן שבשנת 2011 אנשים מרשים לעצמם להרעיל את התודעה של אחרים עם פילוסופיות שיקריות ושיטות זולות ועלובות כדי לגייס "מאמינים".

חייבים לאהוב את השיטה הנפוצה שלהם לתאר תופעת טבע או כל תופעה ביולוגית לזרוק כמה פרטים לא מדוייקים (או לא, זה לא משנה העיקר להציג את המדע בתור כלי ויכולת סימלית שהאנושות השיגה) ובסופו של דבר לשאול את הקהל שמורכב מאנשים פשוטים איך כל זה קרה?! מאיפה זה הגיע אלינו?? מי דאג שיהו בדיוק X כרומוזומים ו שני ידיים? ואז הקהל המום! כן כנארה שאלוהים דאג שאנחנו ניצא פיקס.

הרב צודק ומאשר - האיש על הענן קיים.

זה רק עניין של זמן - לפני 100 שנה לדוגמא היינו יותר בורים, לא היו לנו מספיק כלים לקבוע שיש כרומוזומים ETC אז הרבנים היו בפחות סיכון הם ידעו שאף אחד לא יעשיר את הידע של העדר שלהם.

כמו שרוני אומר על הילדים מבני ברק - 99 אחוז מהם ידעו לומר את "שמע ישראל" . ברור שהם ידעו הרי למי שטפו את המוח מגיל 0 עם תפילות, יריאת שמיים וזריקת אבנים על מכוניות?

ילד שגודל בסביבה חילונית ומחליט שהוא רוצה להאמין ב X , Y או אלוהים אף אחד לא קם ועוצר אותו , אף אחד לא מאיים עליו ואף אחד לא מנדה אותו. כל אדם זכאי להאמין במה שהוא רוצה ולטפח את עצמו.

ילד שגודל בסביבה דתית אפילו לא נחשף לעולם כמו שהוא באמת. מפתמים אותו בתאוריות ואמונות ומרעילים בן אדם שיכול לפרוח.

שלא נדבר על היחס שהוא יקבל אם יחליט לרדת המקטע של הדת.

rroonnii העקשנות שלך לתמוך וצודד בתודעה הדתית פשוט מזעזעת אני מקווה שאת הפאנטיות הזאת אתה תשמור לעצמך ולא תשפיע אל אשנים תוהים.

ועוד בקשה קטנה האם תוכל להרחיב לנו על איך בדיוק אתה "לא מחבב את גישתו של הרב אמנון"? אני מתחנן שתסביר לנו מה בדיוק לא תקין בגישה שלו ומה הוא מנסה לעשות? ומה בכל התהליך הזה הו לא לטעמך כשזה מוצג בפני הקהל? (אל תתייחס לאי דיוקים המדעיים והשקרים- כי זה לא העניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה? אני מנחש או 3 או 7..

תאמת לא זה ולא זה.

החיוב מדאורייתא הוא פעמיים ביום . בוקר-שחרית וערב- ערבית.

בסהכ': יש 4 בבוקר ישנו קריאה גם לפני שחרית, ובלילה לפני השינה -קריאת שמע של השינה.

באחד הימים אם תשתתף במשחק טרוויה כדוגמה 'לעוף על המיליון 'ותישאל על השאלה הזאת- אז רק שתדע היכן אני נמצא -כאן ,בשביל אחוזי הריווח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד בקשה קטנה האם תוכל להרחיב לנו על איך בדיוק אתה לא "מחבב את גישתו של הרב אמנון"? אני מתחנן שתסביר לנו מה בדיוק לא תקין בגישה שלו ומה הוא מנסה לעשות? ומה בכל התהליך הזה הו לא לטעמך כשזה מוצג בפני הקהל? (אל תתייחס לאי דיוקים המדעיים והשקרים- כי זה לא העניין).

מה יש לא לחבב בשיטתו ? לאחר שקצר הצלחה עצומה בהחזרה בתשובה מה ששום רב אחר בדור הזה לא הצליח .

והוא נתמך על ידי גדולי ופוסקי הדור שליט"א . וכל המהרהר אחריו מהרהר אחר שכינה .

הוא לא רק מרצה ל"חוזרים בתשובה ומסורתיים " מספיק לראות מעט מאלפי ההרצאות שלו בארץ ובעולם ,

כדי להבין שאחוז נכבד וגבוה מהם חרדים ובני תורה למהדרין הן אשכנזים והן ספרדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמבל חסר הביטחון שיצר את הסירטון הזה בטח משתייך לאותה קבוצה של חסרי בינה שהפריעה לו בגסות באוניברסיטה.

התבלבלתה בין היוצר לבין כוכב הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם רק מי שזה מקצועו מותר אך ורק לו לדבר על זה?

לא חייב להיות בעל תואר באנטומיה. אדם שמכיר את החומר הכללי אין שום בעיה שידבר על כך .

כן.

אני באמת מצפה שרק מי שיודע על מה הוא מדבר יתן לאנשים תשובות בנושא ולא יזרוק שטויות כי הוא "בערך מבין קצת על הנושא" במיוחד שהוא לא מבין אפילו חצי דבר בנושא, כמו שאם מישהו ישאל אותי כמה פעמים צריך להתפלל שמע ביום אני לא יגיד לו שחייבים להגיד 26 פעמים ביום שמע , אלה אם כן זה יום שלישי שאז צריך להגיד 52 פעמיים (כי פעמיים כי טוב!) אז אני מצפה ש"כבוד" הרב (והכבוד במרכאות בגלל הרב הספציפי, לא התואר רב באופן כללי) אם ישאלו אותו איך זה שמצאו גולגולות של בני אדם מלפני עשרות אלפי שנים שנפח המוח בהם הרבה יותר קטן מנפח המוח בגולגולת של אדם בימינו יגיד: "אין לי מושג, אני רב לא ביולוג, רוצה לדעת כמה פעמים צריך להגיד שמע ישראל?", אני ממש לא מצפה ממנו להגיד שזה בגלל שהגולגולת שמצאו היא של סיני.

האי דיוקים כלל לא רבים -הרי יש מאות הרצאות ארוכות של הרב אמנון , 'ונו-באמת' עבר על כולן .. ולא נמצאו הרבה אי דיוקים וגם במובן שסותר את עיקר דברי ר' אמנון ( הר' אמר "100 ביליון תאים", 'ונו-באמת' מתקן "בין 50 ל-70 ביליון תאים"., אז מניח שכל הטענה של הר' הופרכה מעיקרה, רק בגלל שחסרים לשיטתו 30 או 40 ביליון תאים בגוף האדם? ) .

ואם כל זה, לא כל אי דיוק ש'נו -באמת' מציג הוא נכון .

כמו שאמרתי כבר באמת פותח הדיון החליט להביא משום מה שבו האי דיוקים הם באמת לא קריטיים ורוב האי דיוקים שם הם דברים שמובן מאליו שאפשר לטעות בהם גם אם אתה מבין טיפה במדע, אבל אם תראה סרטונים אחרים אתה תראה דברים הרבה יותר גרועים, ודברים שפשוט לא מסתדרים עם היגיון בריא...

הכחשה שדינוזארים היו קיימים זה לא "אי דיוק סביר", הטענה שקיימת תולעת שיורה קרני היא לא בילבול, הטענה שבגלל שהמדענים טוענים שהעולם קיים כמה מיליארדי שנה והתנך טוען שהעולם קיים קצת פחות מששת אלפים שנה אז ברור שהתנך צודק, ולא הוא לא הביא עובדות כלשהן - הוא איכשהו הגיע למסקנה שבגלל שהמדענים טוענים שהעולם קיים מיליארדי שנה וששת אלפים שנה זה חלק ממיליארדים אז כולם מסכימים שהעולם היה קיים בששת אלפים שנה האחרונות אבל בגלל שלא כולם מסכימים (הוא לא מסכים) שהעולם קיים מיליארדי שנה אז המסקנה היא כמובן שהעולם קיים ששת אלפים שנה, כי הרי 100% מהאנשים מסכימים שהעולם היה קיים בששת אלפים שנה האחרונות אבל לא 100% מסכימים שהוא היה קיים במיליארד שנה האחרונות - כן, קצת כאב ראש לנסות לעקוב אחרי הלוגיקה הכושלת של הבן אדם הכושל הזה, אז זה לא טעות קטנה - זה פשוט היגיון כושל ברמות שבחיים שלי לא ראיתי אצל מישהו שהוא לא מחב"ת בזוי.. והידע של הבחור הזה (מצטער אבל אני לא יכנה אותו "רב") בכל סוג של שווה בערך לידע של אחיין שלי בן השנה וחצי..

Deddy

המדע לא מפריע למציאות האל וגם לא יכול להתנגש אף פעם מכיוון שזה 2 תחומים שונים, מציאות האל זאת שאלה פילוסופית ולא ניתנת להוכחה/הפרכה על ידי כלים מדעיים - 'המדע' עוסק מ'הזמן' שנוצר ואילך ומציאתו האל זה מעבר לזמן . מי שמערבב בין 2 התחומים הללו באמת שלא מבין כלום .

הי, כאן אני דווקא מסכים איתך, אבל למה אתה אומר את זה לי? תגיד את זה למר אמנון יצחק שיפסיק לעשות בושות לעצמו ויתחיל להתעסק במה שהוא אמור להתעסק בו - דת.

אתה בטוח? אולי זה היה רבי ידען שאמר זאת ? ;)

http://www.kikarhashabat.co.il/6374.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתה בין היוצר לבין כוכב הסדרה.

לא התבלבלתי ולא כלום, תפיסת עולמי היא לא תפיסת הרב אמנון יצחק, אבל איך שהוא יצא שאני חולק יותר כבוד עליו מאשר לחכמולוגים האלה ולפרפגנדה הזולה והמתנשאת הזאת שהם כול כך מתאמצים לתחוב לנו לאוזניים. מה שמצחיק זה שאיכשהו עם רוב "נאורותם" הם נשמעו יותר מטומטמים ממנו :facepalm:

הסרטון על הסינים עם הגבות העבות הייתה אולי התגובה הכי מטופשת ולא עניינית של הרב שהם הצליח לנבור מאיזה ארכיון רק על מנת להשמיץ.

http://www.youtube.com/watch?v=edmC2hzlMIw

כנראה שהאנשים האלה לקחו את האבולציה קצת רחוק מידי והחליטו לחזור שלב או שנים אחורה.

אנשים שמתנהגים בצורה כזאת ושבבריונות מנסים לכפות השקפת עולם על האחרים, הם גרועים יותר מהמסיונרים! צנחה דומה נודפת מאותם סרטונים שפרסמתם, והאג'נדה שלהם שקופה כשמש.

אני חילוני. אבל יעדיף בכול יום לשמוע את הרב אמנון יצחק המבדח, על ה- pretentious pricks האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון על הסינים עם הגבות העבות הייתה אולי התגובה הכי מטופשת ולא עניינית של הרב שהם הצליח לנבור מאיזה ארכיון רק על מנת להשמיץ.

והסרטון שהוא טוען שהדינוזארים לא היו קיימים?

והסרטון שהוא מוכיח שאין לו מושג מה זה פחמן 14?

והסרטון שבו הוא מוכיח שקשה לו לבצע היסקים לוגיים בסייסיים?

והסרטון וכו' וכו' וכו'.. ודרך אגב, יש עוד מחב"תים רבים בעסק הזה, כולם נוקטים בטקטיקות שלו, אף אחד מהם לא יודע דבר וחצי דבר במדע אבל כולם מדברים כאילו הם מבינים דגולים...

אין מה לעשות, כל עוד הם לא ישאירו את המדע למדענים ה"רבנים" האלה יפלו על טעויות וטימטום.. אבל למזלם רוב אלה שבאים אליהם הם בורים, ולא יודעים להבדיל בין השקרים והחצאי אמיתות שמספרים להם לבין המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...