בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות?

radioactive

Recommended Posts

אתה רואה מה קורה שאתה לא מנסה אפילו להבין שזאת דוגמא ?? תנסה קצת..

כמו שרשמתי למעלה,זאת דוגמא קלאסית לבריאה של גוף בעל אישיות בעלת חשיבה מכלום.

אולי הגוף יכול להווצר,אבל להשתיל כח מחשבה שחושב לבד ומייסם את הפעולות מהמח, לא נראה הגיוני שמפץ יכול ליצור אישיות.

זאת אומרת שחייב שיהיה בן אדם ראשון או שניים או שלושה מזמן מסויים..יש התחלה.מי תכנת לנו את המח ? מה עם החיות ?

מח זה יצירה בפני עצמה..

מכאן תבין לבד..

זה לא דוגמא לכלום חוץ מלבן אדם שמנסה ללהוכיח שמשהו שהוא לא יודע איך עובד לא יכול לעבוד.

כמובן שבגלל שאתה לא יודע איך עובדת אבלוציה זה נראה לך מגוכח, ובגלל שהידע שלך על אבלוציה מגיע רק מאמנון יצחק ושות' אז אתה חושב שאתה יודע מה זה אבלוציה ואתה לא מבין את הטעויות בסרטונים שלו, כל זה מובן, אחרי הכל איך תוכל לדעת מה זה אבולוציה בלי ללמוד?

אם אתה באמת רוצה לדעת איך עובדת אבלוציה אז אני מוכן להשקיע כמה דקות בלכתוב את זה, אבל זה לא יהיה קצר וגם לא מדוייק כי אין לי עדיין תואר בביולוגיה, מה שבטוח זה שזה יהיה יותר מדוייק ממה שאתה ואמנון יצחק חושבים שזה אבולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע מה היא הדעה המקובלת לכיצד נוצרו החיים? אתה יודע מה זה מוטציה? אתה יודע מה זה ברירה טבעית? אתה יודע איך החיים התחילו על כדה"א ואיך הם התפתחו?

ברגע שתדע את התשובות לשאלות שלי, תאמין לי שזה כן יראה לך הגיוני שחיים נוצרו ורובוטים לא.

וברור שהתשובות לשאלות האלה לא קשורות לרובטים כי אין שום קשר בין רובוטים ליצורים חיים. זה שיצורים חיים יכולים להתפתח לא אומר שגם אבנים יכולות.

WTF ?! אתה גולש לדברים לא קשורים בן אדם.עזוב את הרובוטים כבר..זאת בסך הכל דוגמא.יש דברים שממש אין לי כח להכנס אליהם ולהתחיל לפרט כי זה באמת לא קשור ובא לי לסגור כבר את הדיון הזה.רק אני יסביר לך שוב את הכוונה שלי שתרד לסוף דעתי...

עכשיו אתה תבין בעל בטוח..לאדם יש מח שתוכנת בידי אלוקים !

לרובוט יש מח שתוכנת ע"י האדם !

מח ע"פ תכנון מסויים -זה המכנה המשותף בין בן אדם לבין .

זה לא דוגמא לכלום חוץ מלבן אדם שמנסה ללהוכיח שמשהו שהוא לא יודע איך עובד לא יכול לעבוד.

כמובן שבגלל שאתה לא יודע איך עובדת אבלוציה זה נראה לך מגוכח, ובגלל שהידע שלך על אבלוציה מגיע רק מאמנון יצחק ושות' אז אתה חושב שאתה יודע מה זה אבלוציה ואתה לא מבין את הטעויות בסרטונים שלו, כל זה מובן, אחרי הכל איך תוכל לדעת מה זה אבולוציה בלי ללמוד?

אם אתה באמת רוצה לדעת איך עובדת אבלוציה אז אני מוכן להשקיע כמה דקות בלכתוב את זה, אבל זה לא יהיה קצר וגם לא מדוייק כי אין לי עדיין תואר בביולוגיה, מה שבטוח זה שזה יהיה יותר מדוייק ממה שאתה ואמנון יצחק חושבים שזה אבולוציה

אז עכשיו אתה טוען שאני לא יודע איך עובדת תורת האבולוציה,וזאת הסיבה שלא תתן לי טענה אחת חותכת שהרב אמנון יצחק טעה ?

מידע יש לי מספיק בראש..אתה לא מכיר אותי מספיק בשביל לדעת מה אני יודע.

אתה יכול לרשום כמה דעות ותאוריות על ההתפתחות של האבולוציה,מבחינתי זה הבל הבלים ואין שום הוכחה מדעית שמאמתת את הטענות שלא העלתה בכלל.

לא אוכל לשכנע אותך שיש אלוקים ושהעולם נברא לפני 5696 שנה,הרי מה שהאכילו אותך מגיל קטן זה שהיית קוף לפני עשרות מליוני שנה..

תשקיע קצת יותר בתגובות חכמות וקולעות ותתן לי תענה אחת שהרב אמנון "המסית" דובר דברי שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nat64x

אף אחד לא מצפה מגוי שיהיה יהודי. פשוט לכל אחד יש מטרה שונה בעולם.

וכל אדם מקבל את שכרו או את ענושו על פי איך שהוא פעל בעולם לפי דרגתו שלו בלבד ומצבו שנולד .

נראה שהחמצת לגמרי את הנקודה, אני מדבר על אמת אבסולוטית (אם יש אחת כזאת),היא לא צריכה להיות מושפעת מאיפה באתה ומי אתה, ואחרת איך אתה יכול להיות בטוח בשום דבר. כול מה שאני אומר זה להסתכל על דברים מנקודת מבט אחרת.

מה שאמרת נשמע כאילו אתה טוען: אני בטוח בנכונות האמונה היהודית מתוך כך שנולדתי יהודי?! :s05:

במידה והיו מלמדים ומכירים אותך אל היהדות באופן מעמיק האם היית משתכנע בנכונותה וממיר דתך על המקום? או יותר מסביר אומר משהו בסגנון שו הדא יהדות? אללה אכבר!! איטבח אל יהוד! נשמע מוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מאמין שאנשים מגיבים לרוני, לא נמאס לכם? לכו תעשו משהו מהנה במקום.

לפחות עכשיו גיליתי עוד מישהו שמעכשיו אני אתעלם מהודעותיו חסרות הפשר(sniper).

מאד אהבתי שהוא פוסל תאוריות מוכחות ע"י זה שהוא אומר שמסופת חול לא יווצר ...

תגיד נראה לך הגיוני שממימן יווצר זהב?(רמז זה קורה)

הדיון הזה מיצה את עצמו אחריי הסרטון השני בו הראו כי הרב הזה אוהב לקשקש על דברים שאין לו בהם ידע מספק.

ולצורך העניין המפגרים האלה ממרץ שהפריעו לו בהרצאה הם טיפשים לא פחות לדעתי, גם אם הם חושבים שהוא טועה או פועל בצורה לא אתית(מאד) יש דרכים לטפל בעניין ולבוא ולצעוק בהרצאה זו פשוט לא הדרך הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהחמצת לגמרי את הנקודה, אני מדבר על אמת אבסולוטית (אם יש אחת כזאת),היא לא צריכה להיות מושפעת מאיפה באתה, ואחרת איך אתה יכול להיות בטוח בשום דבר.

במידה והיו מלמדים ומכירים אותך אל היהדות באופן מעמיק האם היית משתכנע בנכונותה וממיר דתך על המקום? או יותר מסביר אומר משהו בסגנון שו הדא יהדות? אללה אכבר!! ימת יהוד! נשמע מוכר?

אתה מתכוון שיש דת אחת שהיא הראשית לאמת האבסולוטית .

כמובן שגם מאותה דת יש דתות שהתפתחו "ממנה" .

תראה זה הכל תלוי באותו אדם ובאמת שלו.

אני אישיתי מבית חילוני - שפרץ ליהדות מתוך הידע שרכש . אז אולי כנראה שכן. בקיצר הכל תלוי כמה האדם נדבק לאמת שלו .

אני יכול לומר שאישית עלי -שליבי לא רצה בזה והיית מלחמה כן עולם שלישית :cool2: . בכל אופן לעצמי אני לא יכול לשקר.

מצד שני יש בני-אדם שהולכים אחר מה שטוב להם, או נוח ( כמו זה שמעלי :D ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מאמין שאנשים מגיבים לרוני, לא נמאס לכם? לכו תעשו משהו מהנה במקום.

לפחות עכשיו גיליתי עוד מישהו שמעכשיו אני אתעלם מהודעותיו חסרות הפשר(sniper).

תגיד נראה לך הגיוני שממימן יווצר זהב?(רמז זה קורה)

הדיון הזה מיצה את עצמו אחריי הסרטון השני בו הראו כי הרב הזה אוהב לקשקש על דברים שאין לו בהם ידע מספק.

ולצורך העניין המפגרים האלה ממרץ שהפריעו לו בהרצאה הם טיפשים לא פחות לדעתי, גם אם הם חושבים שהוא טועה או פועל בצורה לא אתית(מאד) יש דרכים לטפל בעניין ולבוא ולצעוק בהרצאה זו פשוט לא הדרך הנכונה.

מה ההבדל בן אדם בשר ודם לזהב ויהלום שהוא דומם ? חכמולוג אתה..

עדיף שתתעלם.

הדיון הזה באמת מיצה את עצמו.. לרשום לשון הרע זה הכי קל וטוב בשביל לפרוק זעם פנימי שבלב.

הוכחות רבותי הוכחות !

וואללה...יש תאוריה מוכחת שמסופת חול נוצר עם עם ובוכנות בידיים ?!? תן קישור....

לא תמיד חייבם להגיב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שיש דת אחת שהיא הראשית לאמת האבסולוטית .

כמובן שגם מאותה דת יש דתות שהתפתחו "ממנה" .

תראה זה הכל תלוי באותו אדם ובאמת שלו.

אני אישיתי מבית חילוני - שפרץ ליהדות מתוך הידע שרכש . אז אולי כנראה שכן. בקיצר הכל תלוי כמה האדם נדבק לאמת שלו .

אני יכול לומר שאישית עלי -שליבי לא רצה בזה והיית מלחמה כן עולם שלישית :cool2: . בכל אופן לעצמי אני לא יכול לשקר.

מצד שני יש בני-אדם שהולכים אחר מה שטוב להם, או נוח ( כמו זה שמעלי :D ).

אם באמת הבנת את הלוגיקה המסקנה שבסופה היא: שאתה כן משקר לעצמך ועוד על בסיס יומי.

אני לא ירחיב יותר בעניין. תבין מה שתבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולם הלכו לישון מכיוון שאין להם בסיס ועובדות "למידע והמדע שלהם",שלא זכיתי להשכיל..בדרך כלל אני לא נוהג להגיב על בלבולי שכל ולכלוכים על דת ורבנים בפורום הזה,אבל כשמדובר בשנאה,לשון הרע ובהסתה אז זה כבר דוחה!במשך כל 9 העמודים לא קבלתי אפילו דבר 1 שסותר את דברי הרב,חוץ מזה שאתם משוכנעים שאין אלוקים ובלהבלהבלה..ושהרב מבלבל את השכל עם הומור נמוך "וקוטל" את השואלים בעקיצות עדינות.קצת הומור נמוך לא יזיק :)

לילה טוב רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בן אדם בשר ודם לזהב ויהלום שהוא דומם ? חכמולוג אתה..

עדיף שתתעלם.

הדיון הזה באמת מיצה את עצמו.. לרשום לשון הרע זה הכי קל וטוב בשביל לפרוק זעם פנימי שבלב.

הוכחות רבותי הוכחות !

וואללה...יש תאוריה מוכחת שמסופת חול נוצר עם עם ובוכנות בידיים ?!? תן קישור....

לא תמיד חייבם להגיב..

שוב פעם, אתה לא יודע מה זה אבולוציה, אין לך מושג בגרוש ואתה מנסה לסתור דברים שאנשים חוקרים במשך שנים

אבלוציה על רגל אחת

רוב המחב"תים מבלבלים בין שני מושגים, אז קודם כל בוא נפריד בין שניהם, יש שני מדעים שקשורים ליצירת החיים (ואתה אפילו החלטת לתבל במפץ הגדול)

הראשון: אביוגנזה - היווצרות של החיים, הרבה אנחנו לא יודעים על זה, אבל אנשים חוקרים במרץ והגיעו להרבה דברים די מעניינים.

והשני האבלוציה - ברגע שיש לך כבר יצור חי עם DNA שיכול להתרבות האבלוציה מתחילה בפעולה.

איך פועלת האבולוציה?

לכל יצור חי יש DNA, מהחיידק החד תאי הכי קטן עד ליצור הכי מורכב, ברגע שיש לך יצור חי שיכול להתרבות ולהעמיד דור חדש של צאצאים שמקבלים את הגנים שלו אז האפשרות הסבירה היחידה היא האבולוציה.

יש לך יצור כלשהו, הוא מעביר לצאצים שלו את הDNA שלו ושל בת הזוג שלו לכל הצאצים שלהם, עכשיו יש לך דור חדש של יצורים, הם דומים, אבל כל אחד טיפה שונה, כל אחד מהצאצאים האלה יגדל יביא צאצאים משלו וימות בסופו של דבר, אבל מי שיהיה זה שיביא הכי הרבה צאצאים הוא זה שבעצם "ינצח" במלחמה הזאת, אם יש לך מכל היצורים האלה אחד שרץ מהר ועקב כך מצליח לאכול הכי הרבה ואת האוכל הכי טוב ולברוח מהאוייבים הכי בקלות הוא זה שכנראה יביא את מירב הצאצאים, זה רק טבעי (מכאן השם - הברירה הטבעית), זאת טעות נפוצה (טוב, טעות נפוצה אצל אמנון יצחק ושות') לחשוב שהברירה הטבעית בוחרת את היצור הכי טוב, הברירה הטבעית לא בוחרת כלום, היא לא אלוהים ואין לה שום מודעות, זה פשוט תהליך שקורה באופן טבעי, מי שמצליח להעמיד הרבה צאצים הגנים שלו ישלטו. אתה מצליח להבין למה? דוגמא פשוטה היא חיידקים, אם יש חיידק שעמיד יותר בפני אנטיביוטיקה מהר מאוד הצאצאים שלו "ישלטו", הוא יכל להמשיך להעמיד צאצאים והשאר גם אם הצליחו להעמיד צאצאים הצליחו בכך הרבה פחות..

אז עכשיו עברו כמה דורות והגנים של היצור שרץ הכי מהר עכשיו הם די נפוצים באוכלוסיה, כולם רצים די מהר, עוברים עוד כמה דורות, ועכשיו נולד יצור שמצליח לרוץ עוד יותר מהר, שוב, הוא מצליח לתפוס את האוכל הכי טוב, לברוח הכי טוב מהאוייב, ובאופן כללי הוא חי כמו מלך, הוא כמובן שמצליח להביא יותר צאצאים משאר היצורים, ובגלל שיש לו יותר צאצאים אז כמובן שתוך כמה דורות שוב לכמעט כולם יש את הגן הזה שגרם לו לרוץ יותר מהר, כמובן שיש עוד אלפי דברים שיכולים לגרום לכך שהיצור יביא יותר צאצאים מאחרים, וכל דבר כזה שיגרום לו להפיץ את הגנים שלו יותר יגרום לכך שבסופו של דבר הגן הזה יהיה די נפוץ באוכלוסיה, זה לא משנה אם הגן הזה גורם לריצה מהירה, לשיניים שמתאימות יותר לאוכל, עמידות גדולה יותר למחלות או אפילו סתם תיאבון מיני מוגדל, כל חריגה כזאת מהנורמל שתביא ליותר צאצאים ליצור הזה תגרום לכך שדי מהר הגן הזה ישתלט על כל האוכלוסיה. ובעצם המין הזה של היצורים עבר אבלוציה, עברו אלפי דורות - ועכשיו היצור הזה הוא לא אותו יצור שהתחלנו איתו, הוא מהיר הרבה יותר, יש לו שיניים שמותאמות יותר לאוכל שלו, יש לו תיאבון מיני הרבה יותר גבוה והוא יותר עמיד למחלות, זה כבר לא בדיוק אותה חיה, זה חיה דומה אבל השוני שבין ההתחלה לבין היצור ה"סופי" (אין כזה דבר סופי, האבלוציה אף פעם לא מפסיקה, היא יכולה לעמוד במקום כמו אצל הכרישים שמותאמים כל כך לסביבה שלהם שכבר אלפי שנה לא עברו שינוי פשוט בגלל שכל כריש שנולד עם מוטציה כלשהי לא השיג יותר מהכרישים האחרים, אבל אני אסייג את זה ואני אגיד שיכול להיות שאנחנו כן הפסקנו את האבולוציה שלנו - לא בגלל שאנחנו נזר הבריאה ואנחנו כבר מושלמים, אלה פשוט בגלל שהצלחנו לגרום לכך שאנחנו יכולים להתעלם מהגנים שלנו ולהפסיק לחיות ע"פ המגבלויות שהם נותנים לנו, היום ילד שנולד עם איזה מחלה גנטית יכול לגדול ולהביא צאצאים, לפני אלפי שנה הוא היה מת ולא מביא צאצאים, היום בן אדם לא צריך להיות מהיר ולא צריך להיות שום דבר, לכלום יש את האפשרות להביא כמה ילדים שהם רוצים לעולם. בכל מקרה הייתי באמצע משפט -) רק כדי שתבין כמה השינוי יכול להיות גדול, רק לפני כמה מאות דורות אבותיו של הצ'יוואווה והדני הענק היו אותו יצור, ושניהם לא כל כך דומים היום לזאב נכון? אבל למה אתה לוקח את זה כמובן מאליו שהצ'יוואווה והדני הענק הם צאצאים של אותה חייה אבל אנחנו לא יכולים להיות צאצאים של ההומוארקטוס? מה כבר ההבדלים ביננו לבין שימפנזה? לא הרבה יותר מההבדל בין הצ'יוואווה והדני הענק.. במיוחד בגלל שהפיצול ביננו לבין השימפנזה נוצר לפני יותר מ5 מיליון שנה, והזאב הראשון בויית סך הכל לפני בין כמה עשרות אלפי שנה למקסימום 150 אלף שנה.

אם יש לך עוד שאלות, פנה לויקיפדיה, אם אחר כך אתה רוצה לדעת עוד אני ממש ממליץ שתלך לספרייה ותקח את הגן האנוכי, אחרי שתגמור אותו אני ממליץ לך שתיקרא את השען העיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתרת יותר לתורת הגנטיקה.. הרחבת יותר וסטית מהנושא העיקרי.כל מה שרשמת פה זה תאוריה שמבחינתך היא המציאות.ועל פי מי ? יש הרבה חוקרים שטוענים אחרת,ואתה גם יודע את זה.אז בשורה תחתונה הרב אמנון יצחק לא טועה,אתה פשוט חושב אחרת,ומשוכנע 100% שכך היה על סמך תאוריות של מדענים.אז על סמך ממצאים שאין להם הוכחה (לא הDNA),אתה טוען שדברי הרב הם שקר.לא חכם ולא צודק.מציע לך שתחקור את התורה קצת יותר..תשב עם אנשים,תוריד מהאגו שלך ותבין שספר בראשית זה לא מטפורה,זה פשוט הבריאה!העולם נוצר איך שהוא,עץ נראה ישן בן 100 אחרי שניה של יצירה,תרנגול נוצר תרנגול כמו שהוא.הזוי אה ?.יגעת ומצאת תאמין,יגעת ולא מצאת ?

היצורים שחיו פה לפני "מליוני שנה" כפי שלמדו אותך (את רובנו לצערנו),לא היו.. לא מזמן גילו שאת הגלגולת של הקוף-אדם שמצאו במאה הקודמת (משהו כזה1880) היא חיקוי שהצליח לעבוד על הרבה "מדענים" שהפיצו את השמועה והיו משוכנעים שאדם היה קוף בעבר,והפיצו את השמועה.זה מפורסם תבדוק טוב.

הצ'וואווה והדני זאת דוגמה גרועה ביותר,כמו שתגיד שאריה וברדלס היו אותו יצור כי הם ממשפחת החתול..נו באמת.ואתה יודע שלא לפני הרבה זמן,במאה הקודמת,באירופה ובUS היו עושים הכלאות בן גזעים של כלבים.הרועה גרמני לדוגמא(הנאצים),לא ממזמן.בתורה רשום שאסור לערבב כלאיים,לא סתם רשום,זה באמת יכול לערער את האמונה :screwy: .

החיות נוצרו בשביל לשרת את האדם.האדם הוא היצור החזק,החזק שורד..פה אני איתך.כן יש יצורים שנכחדו..מה זה אומר ?

מעגל החיים זה לא דבר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני רוצה לברך את האנשים שטרחו להגיב לנמק ולהתדיין עם roni וsniper434.

נדירים האנשים סבלניים כמוכם גם שמדובר במקרה אבוד מראש. (משום שקשה לי להאמין שידידנו העקשנים יהיו בחיים כאשר האמת הפשוטה תתקבל בעתיד הרחוק, אבל זה יגיע כמו כל תגלית חשובה).

ראשית אני חייב לתת טיפה צומי לרוני על הביטחון המהורהר שלו - אתה קראתה לבחור שערך את הסרטון דביל וטמבל - "לשון הרע".

הבחור שערך את הסרטון לקח קטעים שלמרבה הפלא הרב אומר בביטחון מלא לקהל והוכיח אותו על שקריו וניסיון הרהור הנפש של אנשים חסרי ביטחון כמוך.

מקריאה של התגובות שלך ניתן להבין בבירור את השנאה העמוקה שאתה חש כלפי "לא מאמינים באלוקים".

אנחנו לא חייבים שום הוכחה של כלום לאף אחד! אלא אתם "המאמינים" חייבים להתחיל להביא הוכחות.

אני חייב פשוט להתייחס לעוד תרגיל פטתי של אנשי הדת - מציאת עובדות והוכחות בתוך הספרים העתיקים שלהם.

פתאום מוצאים פירושים/הסברים/פתרונות ותשובות בכל התחומים יש X כוכבים, יש Y יבשות ,יש Z כבידה בכדור הארץ ו"לא תאמינו את כל זה ידענו לפני ניוטון!!!"

אז בואו תאמרו לי רבותי איך זה שהידיעות הללו צצות רק לאחר שהן נתגלו ע"י אנשי המדע?

מה עצר מאותם אנשי דת טובי לב שהקרינו חוכמה ובינה לבוא ולגלות לאנושות את העובדות והפרטים הללו או לנצל את הידע ע"מ להציל חיים אפילו.

הדת היא סה"כ תופעה / מנהג תרבותי של ציווילזציה שלמה , הרגל מגונה אף הייתי קורא לו.

התופעה תחלוף עם הזמן וכך גם אנחנו.

הטיעונים היחידים שיש היום לאנשי הדת כדי להגן על מה שנשאר להם הן בעצם שאלות שהם יודעים שאין להן תשובות סופיות כי לא הגענו רחוק מספיק אבולוציונית.

לכן אתם תשמעו דברים בנוסח הבא: למה מערכת גוף האדם כ"כ סבוכה וכ"כ מושלמת? למה זה נוצר דווקא ככה?

איש דת ישר יקפוץ ויאמר אלוקים זה הוא - הוא דאג להנדס אותי.

אני אומר נמתין- אם בתקופת החיים שלנו לא נדע או לא נגלה אז הילדים שלנו ידעו ויגלו זאת .. כן ככה זה עם האבולוציה.

הגאלקסיה שלנו אפופות מסתורין וחידות - אנחנו לא נדע אבל במהלך הזמן נגלה עוד עובדות ופרטים ונשכיל.

או שאולי אתם רוצים לגלות לי עוד משהו מהספרים עשירי המידע שלכם? נסתרות דרכי האל הא?

stay classy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני רוצה לברך את האנשים שטרחו להגיב לנמק ולהתדיין עם roni וsniper434.

נדירים האנשים סבלניים כמוכם גם שמדובר במקרה אבוד מראש. (משום שקשה לי להאמין שידידנו העקשנים יהיו בחיים כאשר האמת הפשוטה תתקבל בעתיד הרחוק, אבל זה יגיע כמו כל תגלית חשובה).

פשוט לא היתה להם תשובה חותכת :lol: ועדיין לא שוכנעתי שאין בורא לעולם ושאין ישות מסתורית.לכם יהיה יותר קל לשכנע אותי..הר זאת האמת לא ? או שאתם לא כזה משכנעים. לא חש שנאה לאף אחד ובמיוחד ל"לא מאמינים",באמת שלא.

אז בואו תאמרו לי רבותי איך זה שהידיעות הללו צצות רק לאחר שהן נתגלו ע"י אנשי המדע?

תכין לעצמך קפה ותקרא את הדיון.זה לא חדש ואני לא מאמין שאתה שואל את השאלה הזאת באמת(בורות?).

הסבא של הסבא שלך היהודים בפולין או במרוקו היו יודעים את זה בעל פה..

רק העניין הוא שבדור האחרון,הדור הזה אנשים מתחילים להפיץ שאין אלוקים.

הדת היא סה"כ תופעה / מנהג תרבותי של ציווילזציה שלמה , הרגל מגונה אף הייתי קורא לו.

ככה זה נראה לך.הדת היהודית זאת לא כת.כל השאר סוג של.אפילו מוסלמי ונצרי יגידו לך..אה שכחתי אתה לא מאמין באלוקים בכלל. :s07:

לכן אתם תשמעו דברים בנוסח הבא: למה מערכת גוף האדם כ"כ סבוכה וכ"כ מושלמת? למה זה נוצר דווקא ככה?

איש דת ישר יקפוץ ויאמר אלוקים זה הוא - הוא דאג להנדס אותי.

יש לך הסבר יותר הגיוני איך נוצר גוף האדם ? איך זה התחיל ? אולי שקדי מרק ? אולי מקק ? תן משהו קרוב..

בן אדם אתה חי בסרט.

הרמה פה ירודה.פרשתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...