בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות?

radioactive

Recommended Posts

עכשיו כשלא ענית לי מה היו השקרים של הרב (תגובה לפני האחרונה),אני מבין שאתה מנסה להתעלם ממה שרשמתי(נ"ל)..!

אז יוצא שאין בסיס למה שאתה רושם ובאמת חבל על הזמן.

השקרים של הרב הם כל פעם שהוא פותח את הפה על , אין לו מושג בנושא ויש בדיון הזה דוגמאות בשפע

אומרים שספר הזוהר נמצא ע"י רב לפני מאות שנים.לא הומצא ולא נרשם! תן משהו חדש..

הרב טען שהוא מצא את הספר, העתיק אותו מחדש ונעלם המקור. 700 שנה אחרי זה הלכות על גבי הלכות ואמונות על גבי אמונות מקורם בספר הזה, ואחר כך אנשים אומרים שאי אפשר לגרום לעם שלם שמשהו שלא קרה קרה. אבל זה לא קשור לדיון אז אני מבקש ממך, בוא נתמקד בדיון הזה כי אם אני הייתי המנהל כאן הייתי כבר קרוב מאוד לשלוח אותנו להתקוטט בדיון דת ואמונה ונוהל את הדיון הזה.

ולא ענית לי איך רשום שם תגליות שניוטון היה מרטיב עליהם בלילות.

טוב זה רבע קשור בערך לדיון, אז התשובה לזה פשוטה מאוד, זה לא נכון.

אנשים מנסים לגרום לך להאמין שהידע שיש בתנך הוא ידע שאי אפשר להשיג בלי מחשבים וכו', אבל שוכחים להגיד לך שעשרות תרבויות לפני ואחרי בני ידעו את הדברים האלה ויותר.

גם אומרים שסדר הפרקים של התנ"ך סודר ע"י כומר מהמאה 12..חתיכת קונספרציה!

אין לי מושג על מה אתה מדבר..

ללכלך על רבנים זאת לא דרך.לזלזל בחוכמה ובידע של הרבנים זה כבר טיפשות לשמה.

קודם כל אמנון יצחק הוא לא רב, ואני באמת חושב שזה לא לעניין שאתה מזנה ככה את התואר רב.

דבר שני הידע שלו במדע הוא אפסי, אין לו מושג במדע לא יודע כמה הוא ידען גדול ביהדות, במדע אין לו מושג.

אגב,באמת שלא מעניין אותי במה אתה מאמין.לפחות אל תגיד שהדת היא שקר בפומבי,ככה שתצא חכם ותחסוך בדיבור.

האמת שבדיון הזה אני לא זוכר שטענתי שהדת היא שקר, כן אמרתי שאני לא מאמין באלוהים ובדת, אבל יש הבדל לא? בכל מקרה סוף המשפט הזה מביע זלזול בי ואני מקווה שלימדו אותך נימוסים ותוכל להבין שמותר להתנצל.

אם תכיר קצת יותר את הרב אמנון יצחק,היית נמנע מלרשום על "פרשיית השקרים" שעדיין לא שמעתי איזה שקרים.

כמובן שאתה לא שמעת על שקרים, באמת שאני לא מתפלא.

אנשים אחרים בדיון הזה לעומת זאת כן קראו.

אבל מה כל כך בוער לך דווקא על הרב הזה. יש לך שאלות לגביו אפשר לפנות אליו ישירות.

הקטע של הסיני זה ב100 אחוז בהומור וכפי שציטטתי את דברי הרב .

וזה גם אחד הדברים שאני אישית לא אוהב אצלו .

בא לך לשמוע מרצים רציניים יותר ומדברים הכל ענייני- יש. אבל שוב מה כל כך בוער אצל הרב הזה.

רק בגלל שהוא מחזיר בתשובה גדול מאוד.

כל אלה שנכנסים ברב -זה רק מפרסם אותו עוד יותר. אני אישית אם לא הייתי מכיר אותו וכן רוצה לשמוע על היהדות זה היה גורר אותי ללכת לשמוע אותו -בכדי לראות על מה כל הרעש.

אין לי שום שאלה אליו, שאלות על אני מפנה למדענים ושאלות על יהדות, טוב, אין לי שאלות על יהדות...

רשמת שהרב אמנון מטיף לאנשים שקרים מדעיים ושקרים כל שהם על בסיס התורה.איזה שקרים ??? אתה מנסה להתעלם.ואתה אומר "שהשקרים לא מעניינים אותי"... נו באמת !!! אין לך עמוד שדרה! ועזוב דת בצד..זה רק מוכיח כמה דברים עליך:בורות,דיבה,שנאת חינם,כסילות,הסתה,חוסר בטחון.ככה גם לגבי הבחור המשועם ההוא nubemet..חשבתי שאולי הוא זה אתה,אבל חשבתי שהוא כבר היה עונה לי תשובה קצת יותר מפורטת בגלל שהוא משועמם דפוק :bash: cye!

מה שהוא אומר לגבי התורה לא מעניין אותי, כי אני לא מתכוון לדון איתך אם יש אלוהים או אין, אם אתה מאמין באלוהים אתה מוזמן להמשיך להאמין, מה שכן מעניין אותי זה שאנשים לא ילמדו דברים מוטעים על אבלוציה ומדע, שאנשים לא יחשבו שהאבלוציה מבוססת על טענות באוויר ושהאבלוציה היא ממש לא מה שמר אמנון יצחק חושב שהיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הפרקים בתנ"ך קורן מסודרים ומחולקים לפי חלוקה וספירה נוצרית.

רק הפסוקים הפרשות וה ססס ו פפפ [סגור-פתוח] נשארו לנו מאז ומתמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציאות האל אינה קשורה ישירות לתורה. ישנם אנשים שאינם דתים שמקבלים את מציאותו כולל משכילים רבים מהדרג הראשון. דרך פילוסופיה, דרך ניסים אישיים,וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תואר בביולוגיה?

כי אם לא, אני לא מבין לפי מה אתה יכול לקבוע את הטענה הזאת.

וההבדל בין רובוטים ליצורים חיים הוא עצום. יצורים חיים מתפתחים לבד עם הזמן, רובוטים לא.אל תכליל בבקשה. בדיוק כמו שאני לא אכליל שכל הדתיים מפגרים, רק בגלל שפגשתי כמה דתיים מפגרים.

הבאתי דוגמא קלאסית הגיונית למקרה שלא יתכן שיווצר גוף בשר ודם שחושב ומתפתח,ממפץ כלשהו..

אדם ורובוט הם שונים,אבל העקרון הוא דומה.האדם הוא גם סוג של רובוט-רק בשר ודם.המח הוא המעבד...רק דוגמא.

בינה זה שם המשחק.

מקווה שלא יצא לך לדבר איתם הרבה,אחרי זה היו אוכלים אותך עם הטיפשות שלהם.......

אני לא מכליל,

פשוט התייחסתי לאדם שהוא לא מאמין באלוקים,ואומר שדברי הרב שקרים.הרב לא מדבר על כדורגל,הרב מתבסס על הדת.

אז כן,יש פה פגיעה בדת שהיא כביכול הסתה לאנשים תמימים.זאת הנקודה.

השקרים של הרב הם כל פעם שהוא פותח את הפה על , אין לו מושג בנושא ויש בדיון הזה דוגמאות בשפע

שוב אתה רושם מידע בלי בסיס!

אין לו מושג בנושא המדע? נו באמת... ושוב אתה מזלזל בלי שאתה מכיר אותו ושומע אותו!

אתה יודע מה,בלי עבודה קשה תן לי דוגמא אחת! ולא מהעריכה של הטיפש ההוא שמקלל על הדרך.

אגב..

עצם העובדה שהוא מקלל ומפיץ זה כבר מסמל על בעיה נפשית.גם לפי הסאונד נשמע כאילו הוא מתוסכל נפשית.

עריכה:

רב זה יכול להיות מנהיג או סוג של מקצוע בתחום הדתי.הוא מטיף מוסר אז הוא רב.הרב אמנון יצחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציאות האל אינה קשורה ישירות לתורה. ישנם אנשים שאינם דתים שמקבלים את מציאותו כולל משכילים רבים מהדרג הראשון. דרך פילוסופיה, דרך ניסים אישיים,וכו'..

זה די לקבור תראש בחול.

הוא קיים, הוא עשה לי נס. וואטס נקסט? כלום? פה נגמר האלוקים?

אני לא רוצה לפתוח עוד דיון דת...פשוט מוזר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרקים בתנ"ך קורן מסודרים ומחולקים לפי חלוקה וספירה נוצרית.

רק הפסוקים הפרשות וה ססס ו פפפ [סגור-פתוח] נשארו לנו מאז ומתמיד

נו ו?

הבאתי דוגמא קלאסית הגיונית למקרה שלא יתכן שיווצר גוף בשר ודם שחושב ומתפתח,ממפץ כלשהו..

אדם ורובוט הם שונים,אבל העקרון הוא דומה.האדם הוא גם סוג של -רק בשר ודם.המח הוא המעבד...רק דוגמא.

בינה זה שם המשחק.

מקווה שלא יצא לך לדבר איתם הרבה,אחרי זה היו אוכלים אותך עם הטיפשות שלהם.......

אני לא מכליל,

פשוט התייחסתי לאדם שהוא לא מאמין באלוקים,ואומר שדברי הרב שקרים.הרב לא מדבר על כדורגל,הרב מתבסס על הדת.

אז כן,יש פה פגיעה בדת שהיא כביכול הסתה לאנשים תמימים.זאת הנקודה.

שוב אתה רושם מידע בלי בסיס!

אין לו מושג בנושא המדע? נו באמת... ושוב אתה מזלזל בלי שאתה מכיר אותו ושומע אותו!

אתה יודע מה,בלי עבודה קשה תן לי דוגמא אחת! ולא מהעריכה של הטיפש ההוא שמקלל על הדרך.

אגב..

עצם העובדה שהוא מקלל ומפיץ זה כבר מסמל על בעיה נפשית.גם לפי הסאונד נשמע כאילו הוא מתוסכל נפשית.

אתה רואה מה קורה שאנשים מלמדים אנשים אחרים על דברים שהם לא יודעים? אנשים שחושבים שליצור וליצור בן אדם זה אותו דבר ושהאבלוציה טוענת שאפשר לזרוק כמה חתיכות מתכת ושיווצר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אם לא שמת לב גם אמנון יצחק לא בוחל בקללות (ע"ע טמבלויזיה או השוואת החילונים ליתושים). דבר שני, אני מסכים שזה לא מוסיף כבוד לדיון או למשתתפיו, אך אין בכך שום עילה לפסול את הנאמר. לפיכך, זה שאתה מתעקש לפסול את כל הטענות של "הטיפש ההוא שמקלל על הדרך" (אגב, "טיפש" זו ברכה?) רק על סמך הסגנון שבו הן מובאות ודורש טענות אחרות, מראה שאין שום טענה שאפשר להביא בפניך ושלא תפסול בתירוץ זה או אחר, ולפיכך מדובר יהיה במחווה חסרת כל טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נניח בצד לרגע את שאלת קיומו של אלוקים, שאלה לי אליכם.

במידה ורצה הגורל והייתם נולדים למשפחה לא יהודית בחו"ל, מה הסבירות שבכלל הייתם מגיעים להבנה שהיהדות היא הדת האחת האמתית?

הרי זה בדיוק מה שכול בעל אמונה אחר, שבטוח כול כך בצדקתו, חושב, לא? חומר למחשבה.

בלי להיכנס לכול הפלפולים וההיתווכחויות, נראה לי ששאלה פשוטה זאת משקפת את העובדה שדת זה פשוט משהו שנולדת לתוכו או שגדלת לידו ולכן אתה מזדהה עמו, ותו לא. אם היית נולד לתוך שבט במרכז אפריקה היית היום יותר וודאי מוודאי כהן שמאן עם מערכת אמונות וערכים שונה לגמרי :lol:

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני די בטוח שלא הייתי דתי. וגם אם לא הייתי הולך אחרי כיתה יב לישיבה כנראה לא הייתי דתי.

זה לא משנה את זה שאני שמח על זה שהיה לי מזל

koko0

ציינתי שיש אנשים כאלו שמאמינים מתוך נס פרטי שראו.

וציינתי את זה שהם לא עושים כלום עם האמונה שלהם.

לדעתי זה פשוט להמנע מלחשוב כי יודעים שהמסקנה לא תמצא חן בעינייהם...אם זה לא ככה תאירו את עיני.

אתאיסטים אמיתיים ומשכילים אני מעריך, אבל אנשים שמפחדים להודות בזה שכנראה יש משהו שם למעלה והוא רוצה מהם משהו...זה כמו ילד שבורח לכביש כשההורים לא מסתכלים :kopfpatsch:

[מצטער על הדוגמאות זה השעה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נניח בצד לרגע את שאלת קיומו של אלוקים, שאלה לי אליכם.

במידה ורצה הגורל והייתם נולדים למשפחה לא יהודית בחו"ל, מה הסבירות שבכלל הייתם מגיעים להבנה שהיהדות היא הדת האחת האמתית?

הרי זה בדיוק מה שכול בעל אמונה אחר, שבטוח כול כך בצדקתו, חושב, לא? חומר למחשבה.

בלי להיכנס לכול הפלפולים וההיתווכחויות, נראה לי ששאלה פשוטה זאת משקפת את העובדה שדת זה פשוט משהו שנולדת לתוכו או שגדלת לידו ולכן אתה מזדהה עמו, ותו לא. אם היית נולד לתוך שבט במרכז אפריקה היית יותר קרוב מוודאי כהן שמאן עם מערכת אמונות וערכים שונה לגמרי :lol:

לילה טוב.

בניסיון אחרון להימנע מנעילה של הדיון הזה ע"י המנהלים, השאלה הזאת שייכת לדיון דת ואמונה, בבקשה, את השאלות על אלוהים להעביר אל הדיון המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם ורובוט הם שונים,אבל העקרון הוא דומה.האדם הוא גם סוג של -רק בשר ודם.המח הוא המעבד...רק דוגמא.

בינה זה שם המשחק.

אתה יודע מה היא הדעה המקובלת לכיצד נוצרו החיים? אתה יודע מה זה מוטציה? אתה יודע מה זה ברירה טבעית? אתה יודע איך החיים התחילו על כדה"א ואיך הם התפתחו?

ברגע שתדע את התשובות לשאלות שלי, תאמין לי שזה כן יראה לך הגיוני שחיים נוצרו ורובוטים לא.

וברור שהתשובות לשאלות האלה לא קשורות לרובטים כי אין שום קשר בין ליצורים חיים. זה שיצורים חיים יכולים להתפתח לא אומר שגם אבנים יכולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nat64x

אף אחד לא מצפה מגוי שיהיה יהודי. פשוט לכל אחד יש מטרה שונה בעולם.

וכל אדם מקבל את שכרו או את ענושו על פי איך שהוא פעל בעולם לפי דרגתו שלו בלבד ומצבו שנולד .

koko0

משכילים ונאורים זה דבר יפה, אבל זה לא אומר שהם אנשים אמיתיים עם עצמם.

מזכיר לי ח'כ ממרץ או משינוי שהוא הומו. שסיפר ששוחח גם כן עם ח'כ אך מהמגזר הערבי העוסק בגזענות וכדו'. הוא אמר שהוא מאוד משכיל ונאור .אבל אומר כך (ח'כ הערבי ): אצלינו אין את הדבר הזה (הומואים ) אלא זה נמצא רק אצלכם היהודים.

אז אתה מבין? אפשר להיות משכיל ונאור , אבל מקובע בדברים אחרים (בדרך כלל אישיים ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו?

אתה רואה מה קורה שאנשים מלמדים אנשים אחרים על דברים שהם לא יודעים? אנשים שחושבים שליצור רובוט וליצור בן אדם זה אותו דבר ושהאבלוציה טוענת שאפשר לזרוק כמה חתיכות מתכת ושיווצר רובוט.

אתה רואה מה קורה שאתה לא מנסה אפילו להבין שזאת דוגמא ?? תנסה קצת..

כמו שרשמתי למעלה,זאת דוגמא קלאסית לבריאה של גוף בעל אישיות בעלת חשיבה מכלום.

אולי הגוף יכול להווצר,אבל להשתיל כח מחשבה שחושב לבד ומייסם את הפעולות מהמח, לא נראה הגיוני שמפץ יכול ליצור אישיות.

זאת אומרת שחייב שיהיה בן אדם ראשון או שניים או שלושה מזמן מסויים..יש התחלה.מי תכנת לנו את המח ? מה עם החיות ?

מח זה יצירה בפני עצמה..

מכאן תבין לבד..

קודם כל, אם לא שמת לב גם אמנון יצחק לא בוחל בקללות (ע"ע טמבלויזיה או השוואת החילונים ליתושים). דבר שני, אני מסכים שזה לא מוסיף כבוד לדיון או למשתתפיו, אך אין בכך שום עילה לפסול את הנאמר. לפיכך, זה שאתה מתעקש לפסול את כל הטענות של "הטיפש ההוא שמקלל על הדרך" (אגב, "טיפש" זו ברכה?) רק על סמך הסגנון שבו הן מובאות ודורש טענות אחרות, מראה שאין שום טענה שאפשר להביא בפניך ושלא תפסול בתירוץ זה או אחר, ולפיכך מדובר יהיה במחווה חסרת כל טעם.

נו באמת..טמבלויזיה ? פגע בך קשות. חילונים ? אתם חילונים לא?כשהייתי חילוני בקושי ראיתי ושנאתי לראות .אתה יודע מה העניין פה,שאין לכם טענה אחת !!!!! שיש שקר בדברי הרב אמנון,וזאת הסיבה שלא העזתם לפרסם פה,

ובנינו לא הייתם מתביישים לפרסם.פשוט אין לכם ! וזה כואב כמה אתם נואשים...

טיפש כמשמעו.אם הוא היה דובר אמת,היו שומעים עליו ממזמן בתקשורת..והיו נותנים לו במה כמו של יוסי שריד.

יוטיוב זה יכול להיות במה טובה גם לאנשים רעים עם שנאה בלב..ניצול לצורך הסתה.אל תדברו בהכללה.... תנו עובדות בשטח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...