בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה אמנון יצחק אומר את הדברים האלה בפני קהל ומצלמות?

radioactive

Recommended Posts

לא מסכים איתך בעליל.

המקרה שגרם לי להיות נגד האדם הזה הוא שמישהו מהישיבה שלי בא להרצאה שלו ופתח בשאלה על גיוס לצבא. הרב כמובן צחק עליו וניסה לענות על הטיעונים שלו, אבל כל מי שהיה שם הסכים שלרב לא היה יותר מדי מה להגיד חוץ מ "אני לא מפרש ככה את הרמב"ם"

אחרי שנתיים או שלוש [השנה] הרב הגיע לאותו מקום - וכמובן כל הצעירים באו לראות מה יהיה השנה כולל אותו אחד שהתווכח איתו שנה שעברה - ההפתעה: הוא ראה את עצמו בסרטון של הרב! אבל מסתבר שרק הרב דיבר וראו את מי שהתווכח איתו רק מגמגמם קצת.

קשה לי להגיד משהו טוב על המקרה הזה. לפני זה לא הייתה לי ביקורת כלפיו, אפשר להגיד [בקושי] שאין צורך להתגייס ואפשר לשבת בישיבה - אבל לא ככה.

אם גם הם עושים עריכה מגמתית, חבל.

בסך הכול זה תמיד מבדר אותי לראות התנצחויות של בעלי אמונות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לא אני זה שביקשתי שהוא ינסה לעגן את הדת במציאות, הוא זה שמנסה לעשות את זה (ולא מפתיע שהוא נכשל)

התקילו אותו בשאלה והוא ניסה לישב אותה כמיטב כוחו בהתאם לאושיות אמונתו.

אני כן מאמין שלשקר לאנשים ולספר להם מידע מוטעה הוא פסול, אתה לא?

איך האוס אומר: "EVERYBODY LIE"

הוא לא ממש יצרן תרופות תסכים איתי פה? על מה הוא שיקר על חיי העולם הבא שלהם?! פאק דט. כל השאר זה סתם Details.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההודעה הזאת לא שייכת לדיון אז בגלל זה אני מתעלם, אבל כן היה לי קשה שלא להגיב על זה, אתה מודע לכך שספר הזוהר נכתב לפני בערך 700 שנה ע"י רב כלשהו מספרד? הוא טען שהוא מצא את הספר המקורי והעתיק אותו מחדש, אך את המקור אף אחד חוץ מאותו רב לא ראה..

קצת מוגזם מה שהוצאת מהזוהר - נכון שויקיפדיה זה מקור להרבה דברים אבל עדיין יש הרבה איזכורים שלו בתקופות יותר קדומות. להגיד שכל ספרות הזוהר נכתבה "מחדש" ע"י רב מלפני 700 שנה זה קצת קשה....

ספר היצירה נגיד מיוחס לאברהם אבינו והזכירו אותו בספרים הרבה יותר קדומים מ1300

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Deddy

לא יפה. אתה מפיל כאן טענות שנאמרו מ'נו-באמת' על הר' אמנון יצחק. ושמשיבים לך, פיתאום אתה לא רוצה שזה יהפוך לדת ואמונה? ואם כל זה אתה בכל זאת משחיל את משנתו של הרב דסלר? ( 'מדעת אמת' או ' חופש ' ) .

חשבתי שאתה בחור אחר.

הרב דסלר בשום אופן לא היה מתיר לומר דברי שקר כדי להחזיר בתשובה , כוונתו הפשוטה היתה שהאמת באופן טבעי מקרבת לבורא , ואילו השקר מרחיק באופן טבעי מהבורא. ואכן כך רואים במציאות: השקר האבולוציוני מרחיק מהבורא (אל אף שאינו קשור כלל למציאות האל) ואילו המדע הפיזיקלי האמיתי מקרב את האדם לבורא .

תהיה בטוח שמקרב בני התורה לא מחזיקים יותר מידי מר' אמנון יצחק. לדעתי הוא פופוליסט.

אבל מה שעושה 'נו-באמת' זה גרוע יותר , שלא משקף את האמת באופן נכון ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי חלק מההודעה הקודמת:

איזה סוג של שקרים ? (תורת משה,אלוקים?)

השקרים האלה לא מעניינים אותי, בעיקר בגלל שזה אמונה, זה לא עניין של עובדות, אני לא מאמין בזה הוא כן. מה שמעניין אותי זה שכשהוא מנסה מציג לאנשים מידע מעוות על המדע וכך מנסה לגרום להם להאמין שהמדע טועה.

טוב אחרי שקראתי את כל הדיון, אני די מסכים עם מה שאמר רוניי, גם אם אתם חושבים שהמטרה שלכם רצויה ונכונה, הדרך, לפחות לדעתי, לוקה בחסר, הסרטונים האלה(כמו רוב סרטוני נו באמת) ערוכים בצורה ילדותית ומתנשאת, לא באמת מתמודדים עם השאלות שעולות אלא סתם מנגחים בהצגת חצאי אמיתות ועיוות הכתוב(כן כן בערך כמו הטענות שלכם על הרב אמנון יצחק)

אני (והבחור הזה נובאמת מהסרטונים) לא מתעניינים בקטע הדתי של ההרצאה שלו - רק בקטעים שמנסים להיות מדעיים. אם ההרצאות שלו היו על היהדות אז באמת שהוא לא היה מעניין אותי, אבל כשהוא מעוות את המדע כדי שיתאים לצרכיו אז הוא כן מרגיז אותי, השאלות שהוא מעלה בנוגע ליהודות ואמונה לא רלוונטיות אלי אלה רק לדתיים וה"שאלות" שהוא מעלה בנוגע למדע הם פשוט נובעים מבורות ושקרים

איך האוס אומר: "EVERYBODY LIE"

:xyxthumbs: קבל נקודה אחת ממני

קצת מוגזם מה שהוצאת מהזוהר - נכון שויקיפדיה זה מקור להרבה דברים אבל עדיין יש הרבה איזכורים שלו בתקופות יותר קדומות. להגיד שכל ספרות הזוהר נכתבה "מחדש" ע"י רב מלפני 700 שנה זה קצת קשה....

ספר היצירה נגיד מיוחס לאברהם אבינו והזכירו אותו בספרים הרבה יותר קדומים מ1300

גם אם יש איזכורים עליו, אף אחד לא ראה את הספר עצמו עד לפני 700 שנה.

ודרך אגב, לא הוצאתי את המידע הזה מויקיפדיה אלה מידע אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Deddy

לא יפה. אתה מפיל כאן טענות שנאמרו מ'נו-באמת' על הר' אמנון יצחק. ושמשיבים לך, פיתאום אתה לא רוצה שזה יהפוך לדת ואמונה? ואם כל זה אתה בכל זאת משחיל את משנתו של הרב דסלר? ( 'מדעת אמת' או ' חופש ' ) .

כי יש כבר דיון אחד כזה.

הרב דסלר בשום אופן לא היה מתיר לומר דברי שקר כדי להחזיר בתשובה , כוונתו הפשוטה היתה שהאמת באופן טבעי מקרבת לבורא , ואילו השקר מרחיק באופן טבעי מהבורא. ואכן כך רואים במציאות: השקר האבולוציוני מרחיק מהבורא (אל אף שאינו קשור כלל למציאות האל) ואילו המדע הפיזיקלי האמיתי מקרב את האדם לבורא .

תהיה בטוח שמקרב בני התורה לא מחזיקים יותר מידי מר' אמנון יצחק. לדעתי הוא פופוליסט.

אבל מה שעושה 'נו-באמת' זה גרוע יותר , שלא משקף את האמת באופן נכון ביותר.

נו באמת לא משקר, הוא מתעלם מנושא היהדות כי הוא לא רלוונטי - זה לא הנושא, הנושא הוא הטעויות המדעיות

ואני באמת לא יכול להבין איך אפשר להבין משהו אחר כשקוראים ש"לפעמים אסור לומר דברים כמו שהם" וש"לפעמים צריך דווקא לשנות, כשהאמת לא יועיל אלא יזיק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר בכלל להמשיך בדיון אם לפני כמה עמודים השבת לאיסתרא שדנים בנושא הרב אמנון יצחק וזה לא' דת ואמונה', ואכן מה פירסמת מטענותיו של 'נו- באמת' העוסקות ברב. ועל כך השבתי. לא נראה שהתייחסת מלבד עניין של לשקר בשביל קירוב .

אם אתה נעול בדעתך, אז מה הטעם ברק לזרוק את הטענות .

'נו-באמת' לא מתעלם מנושא היהדות הוא פירסם רבות גם בנושא זה -כמו מעמד הגוי ידע של חז"ל וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מה החלוקה:

אלוהים/יהדות/העולם הבא/נשמות/פיית השיניים לדיון "דת ואמונה" שנמצא ממש פה בראש הפורום (סליחה תיקון, בפורום השכן :) ).

אבלוציה/מדע/ביולוגיה וכו' פה.

מתאים לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההודעה הזאת לא שייכת לדיון אז בגלל זה אני מתעלם, אבל כן היה לי קשה שלא להגיב על זה, אתה מודע לכך שספר הזוהר נכתב לפני בערך 700 שנה ע"י רב כלשהו מספרד? הוא טען שהוא מצא את הספר המקורי והעתיק אותו מחדש, אך את המקור אף אחד חוץ מאותו רב לא ראה..

כל הדיון הזה וסרטוני ההסתה הוא על בסיס שנאה לדת,לכן זה מתבטא בשנאה ולעג לרבנים ולרב אמנון יצחק,ועל כמה וכמה ליהדות !.אז כן,בסופו של דבר הנושא כן קשור לדת.

עכשיו כשלא ענית לי מה היו השקרים של הרב (תגובה לפני האחרונה),אני מבין שאתה מנסה להתעלם ממה שרשמתי(נ"ל)..!

אז יוצא שאין בסיס למה שאתה רושם ובאמת חבל על הזמן.

אומרים שספר הזוהר נמצא ע"י רב לפני מאות שנים.לא הומצא ולא נרשם! תן משהו חדש..

ולא ענית לי איך רשום שם תגליות שניוטון היה מרטיב עליהם בלילות.

גם אומרים שסדר הפרקים של התנ"ך סודר ע"י כומר מהמאה 12..חתיכת קונספרציה!

אני רואה שאתה מתעלם הרבה ממה שכתבתי פה למעלה..

ללכלך על רבנים זאת לא דרך.לזלזל בחוכמה ובידע של הרבנים זה כבר טיפשות לשמה.

אגב,באמת שלא מעניין אותי במה אתה מאמין.לפחות אל תגיד שהדת היא שקר בפומבי,ככה שתצא חכם ותחסוך בדיבור.

רק בבקשה ממך אל תוציא לשון הרע על אנשים שמשכילים ממך פי 100.

אם תכיר קצת יותר את הרב אמנון יצחק,היית נמנע מלרשום על "פרשיית השקרים" שעדיין לא שמעתי איזה שקרים.

אף מפץ או תופעת טבע לא יכולים לברוא מח עם גוף מורכב שחושב וחולם.כמו שמסופת חול לא יווצר או ישות מסויימת.

נקודה למחשבה^..על קצה המזלג.

תתייחס לציטוט הזה גם.

הכנסת את עצמך לזה.. עכשיו תתמודד מולי,אם אתה באמת חושב שאתה צודק.

המשך ערב מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא מתאים. התעלמת מהטענות על הרב אמנון .

אתה כל כך חושב שממני תצא בזול בנושא אבולציה ומדע?

אוקי. מה אתה רוצה תכלס להעביר לי ולנו ?

טוב לא הייתי ברור מספיק

טענות על אמנון יצחק בנוגע לדעה שלו על אלוהים/יהדות/העולם הבא/נשמות/פיית השיניים לדיון "דת ואמונה"

טענות על אמנון יצחק בנוגע לדעה שלו על אבלוציה/מדע/ביולוגיה וכו' פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה כל כך בוער לך דווקא על הרב הזה. יש לך שאלות לגביו אפשר לפנות אליו ישירות.

הקטע של הסיני זה ב100 אחוז בהומור וכפי שציטטתי את דברי הרב .

וזה גם אחד הדברים שאני אישית לא אוהב אצלו .

בא לך לשמוע מרצים רציניים יותר ומדברים הכל ענייני- יש. אבל שוב מה כל כך בוער אצל הרב הזה.

רק בגלל שהוא מחזיר בתשובה גדול מאוד.

כל אלה שנכנסים ברב -זה רק מפרסם אותו עוד יותר. אני אישית אם לא הייתי מכיר אותו וכן רוצה לשמוע על היהדות זה היה גורר אותי ללכת לשמוע אותו -בכדי לראות על מה כל הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרכים ויש דרכים.

לדרוך על מישהו בהרצאה של 1000 איש גם אם כל ה999 יחזרו בתשובה? לא שווה את זה. כל ה999 דתיים חדשים ידרכו על אנשים.

ובנוגע למפץ הגדול שיוצר אנשים...אני דתי ומאמין שזה יכול להיות הטבע :nixweiss: יכול לצאת בטעות כוכב צדק, ובטעות שמש, ובטעות אמבה שתתפתח לאט לאט לאט לאט. יכול להיות ולא מבססים על זה את כל האמונה. זה טוב בתור התחלה כמו האמונה של אברהם אבינו, אבל לא בונים על זה את כל דרך החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמת שהרב אמנון מטיף לאנשים שקרים מדעיים ושקרים כל שהם על בסיס התורה.איזה שקרים ??? אתה מנסה להתעלם.

ואתה אומר "שהשקרים לא מעניינים אותי"... נו באמת !!! אין לך עמוד שדרה! ועזוב דת בצד..

זה רק מוכיח כמה דברים עליך ועל כל האטיאסטים שמכחישים את אלוקים ואת הרבנים:בורות,דיבה,שנאת חינם,כסילות,יהירות,הסתה,חוסר בטחון.

ככה גם לגבי הבחור המשועם ההוא nubemet..חשבתי שאולי הוא זה אתה,אבל חשבתי שהוא כבר היה עונה לי תשובה קצת יותר מפורטת בגלל שהוא משועמם דפוק :bash:

cye!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מפץ או תופעת טבע לא יכולים לברוא מח עם גוף מורכב שחושב וחולם.כמו שמסופת חול לא יווצר או ישות מסויימת.

נקודה למחשבה^..על קצה המזלג.

יש לך תואר בביולוגיה?

כי אם לא, אני לא מבין לפי מה אתה יכול לקבוע את הטענה הזאת.

וההבדל בין ליצורים חיים הוא עצום. יצורים חיים מתפתחים לבד עם הזמן, לא.

זה רק מוכיח כמה דברים עליך ועל כל האטיאסטים שמכחישים את אלוקים ואת הרבנים:בורות,דיבה,שנאת חינם,כסילות,יהירות,הסתה,חוסר בטחון.

ככה גם לגבי הבחור המשועם ההוא nubemet..חשבתי שאולי הוא זה אתה,אבל חשבתי שהוא כבר היה עונה לי תשובה קצת יותר מפורטת בגלל שהוא משועמם דפוק bash.gif

אל תכליל בבקשה. בדיוק כמו שאני לא אכליל שכל הדתיים מפגרים, רק בגלל שפגשתי כמה דתיים מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...