מחפש תוכנה לבדיקת השימוש בדיסק. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה לבדיקת השימוש בדיסק.

ha

Recommended Posts

בזמן האחרון אני רואה שהדיסקים שלי "נטחנים" כהוגן בזמן ששום דבר מיוחד לא רץ, אני זקוק לתוכנה כגון ה Filemon שתציג לי איזו אפליקאציות מעמיסות את הדיסקים ובכמה הם מעמיסות אותם (באחוזים למשל או כמות נתונים לשנייה).

תוכנת ה Filemon מאוד לא נוחה לעבודה ואינה מציגה את הנתונים בהתאם. הייתי מעדיף חלון בו יוצגו האפליקאציות הניגשות לדיסק ומספר או תצוגה גרפית המראה כמה האפליקאציה צורכת משאבי דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Task Manager של מערכת ההפעלה כנס ללשונית Processes ושם מהתפריט תבחר ב-View>Select Columns ותוסיף את העמודות הרצויות (I/O Read, writes, bytes וכו'). כך תוכל לנטר את פעולות הכתיבה אל הכונן והקריאה ממנו.

אני מציע להתחיל עם זה ורק אם זה לא מספק אותך לפנות לכיוונים של תוכנות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, זה עובד.

אלא מה... מוצגים הProcesses שניגשים לדיסק בלבד, לא ניתן לאפס את המונים ולא ממש מובן ב IO המוצגים. הייתי שמח לאפליקציה שתאפשר לי לדעת מה הוא שם התוכנה הניגשת לדיסק ולאן היא ניגשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Processes הם התוכנות. תוכל למצוא בקלות למי שייך כל תהליך.

כמו כן, ב- 7 הרבה יותר קל לצפות בנתונים האלה מתוך ה-Resource monitor.

אתה גם יכול להשתמש ב-Process Explorer כמובן. קל יותר בעזרתה לקבל מידע מקיף יותר בהשוואה ל-Task Manager.

תוכנה ייעודית לניטור שכזה אני לא מכיר, אני בדרך כלל מנטר את הפעולות כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שי.

אני עובד עם וה-Processes שם לא ממש מגדירים את התוכנות הרצות... וה-Resource monitor כבד מדי לצרכיי. מה שאני זקוק לו היא תוכנה פשוטה שתציג איזו תוכנה ניגשה לדיסק וכמה קראה/כתבה בזמן כלשהו (שנייה, דקה וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית את Process Explorer?

כאמור, אני לא מכיר איזו תוכנה ייעודית שעושה את מה שאתה מבקש. תוכל לחפש ב- כמובן, אולי תמצא משהו, או שאולי אחרים פה בפורום כן מכירים ויוכלו לעזור לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתh את Process Explorer ולמרבה הצער הוא Over killing בשבילי, חיפשתי בגוגל ובהיסטוריית הפורום תוכנה מתאימה לפני שהכנסתי את השאלה אך לא מצאתי את מה שאני זקוק לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...