הבדל בין 2 סוגים של זכרונות של G.Skill SNIPER ו G.Skill RipJaw X - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדל בין 2 סוגים של זכרונות של G.Skill SNIPER ו G.Skill RipJaw X

NeoTrix

Recommended Posts

תשמע, מבחינת מעבד הגעתי למסקנה שיותר משתלם לי ה i5 2500K מאשר i7 2600K.

רפרפתי באתרים שמציגים Benchmarks עדכניים, עשיתי שם השוואה בין 2 המעבדים האלה

ומבחינת FPS במשחקים, המעבדים כמעט זהים. ולפעמים ה i5 2500K באופן מפתיע

מקבל FPS גבוה טיפה יותר מאשר ה i7 2600K.

מבחינת תוכנות אשר דורשות עיבוד, ללא ספק ההבדלים הם משמעותיים בין 2 המעבדים,

אבל בחייאת.. התוכנה היחידה שתדרוש אצלי עיבוד זה Winrar כשאחלץ סרט חחחח.

תקנו אותי אם אני טועה.

וזה לא שאני צריך לעשות מאפיינים על המחשב שלי ולראות שיש לי את המעבד הכי טוב,

ולקבל אורגזמה מזה :>

תכלס מעדיף לחסוך 500 ש"ח ואולי להשקיע אותם במשהו אחר, או לשמור אותם בצד שיהיה לי למשהו.

כי המחשב הוא לגיימינג כשיצאו משחקים ששווים את זה, אז מבחינת גיימיניג אני אקבל את אותם הביצועים,

שלא לדבר על OC שיבוצע גם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המשחקים שיוצאים כיום, לא נראה לי בכלל שיש אפילו צורך לשדרג כרטיס גרפי.

עד היום שמתי לב, שאם מישהו למשל קנה מחשב חזק לפני כשנתיים, כל משחק שיצא עד היום תכלס עובד אצלו על הגדרות גבוהות.

אני בטוח שזה גם המצב לגבי התקופה שעתידה לבוא.

אני רוצה לחזק את מה שאמרת.

לי יש E8400 @ 4GHZ + 4GB + GTX285 - ובכל המשחקים עד כה שיחקתי ב1920*1200 עם כל הפילטרים על מקסימום !

אני עכשיו רוצה לשדרג רק מתוך פינוק - כנראה שאני אקח SSD במהירות של 550MB/s עם 2500K או 2600 וכמוך 8GB OF .

כמובן שמה שציטטתי זה סוג של הימור , אבל מנסיון המחשב הנוכחי בינתיים עובד חלק 3 שנים , והוא יכול להחזיק מעמד אפילו עוד שנה ואני בטוח :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שלא ממש משתלם לקנות I7 2600K במחירים של החנות שהבאת.

אני לעומת זאת רכשתי את המעבד הספציפי הזה מחנות מוכרת אחרת ב 1200 ש"ח במזומן. וזה רבותיי כבר שווה את ההפרש למול ה 2500K. (הפער ביניהם אצלהם הוא 250 ש"ח בלבד).

אגב, ל 2600 יש גם אקסטרה 2MB של זיכרון מובנה במעבד (מהרמה השלישית אאל"ט).

עוד דבר באותה חנות רכשתי את ה EXTREME4 בכמה שקלים יותר מ 700 ש"ח. מחיר ממש משתלם (במיוחד עם אחריות ל 4 שנים..) בהשוואה ל מרמת הכניסה ל P67.

המחירים במזומן, החנות - בפרטי..

- איך מכרו לך את ה 2600K ב 1200 ש"ח אם המחיר למזומן באתר הוא 1568 ש"ח

- לגבי הלוח לא ברור אם הוא B3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שים לב שיש באתר גם מחיר של מעבדי TRAY (זה נקרא מעבדים להתקנה בתפריט משום מה) - הם מציעים 2% הנחה למזומן ואם תלחץ (כמוני..) תקבל גם 4/5%.

2. אין לוחות בשוק שהם לא B3. אגב, אם יש לך זמן, אני ממליץ לך לחכות לדגם ה Z68 של שיגיע בעוד שבועיים במחיר משתלם מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין SNIPER ו RipJaw X זה שSNIPER זה חדשים שהוצגו בCEBIT2011 והם מיועדים לגיימרים בעיצוב(יש להם צורה של אקדח) יש דעות שצלעות הקירור של הSNIPER טובות יותר חוץ מזה הם שווים בביצועים והפרמטרים אחד לשני .

אני הייתי בוחר בSNIPER רק בגלל שחשוב לי היופי של החלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שים לב שיש באתר גם מחיר של מעבדי TRAY (זה נקרא להתקנה בתפריט משום מה) - הם מציעים 2% הנחה למזומן ואם תלחץ (כמוני..) תקבל גם 4/5%.

מחיר מצויין :xyxthumbs:

2. אין לוחות בשוק שהם לא B3. אגב, אם יש לך זמן, אני ממליץ לך לחכות לדגם ה Z68 של שיגיע בעוד שבועיים במחיר משתלם מאוד..

בדקת שהלוח שלך הוא אכן B3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מספיק.

הדיון מתחיל לסטות מהנושא שלשמו הוא נפתח. אבקש לא להמשיך בכיוונים הללו. לדעתי פותח הדיון קיבל את התשובה שלו, ואם הוא או מישהו אחר מעוניינים להמשיך לדון בזכרונות אז בבקשה. אולם, אין להמשיך לדון בנושאים אחרים כגון , לוחות וכדומה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...