זהו, viber יצא לאנדרואיד (אומנם בבטא סגורה, אבל עדיין) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, viber יצא לאנדרואיד (אומנם בבטא סגורה, אבל עדיין)

xtract1

Recommended Posts

בשעה טובה ומוצלחת ולאחר שחשבתי שזה כבר לא יגיע - קיבלתי את המייל מוייבר (נרשמתי לפני המון זמן כבר לבטא), הורדתי והתקנתי את התוכנה. עוד לא יצא לי לעשות בה שימוש כי האמת שאין לי יותר מדי חברים קרובים עם אייפונים או אנדרואידים אבל זה יגיע בקרוב :)

אונמם מדובר בבטא סגורה אבל לפי התחזיות שלהם תוך חודש-חודשיים הם אמורים לצאת עם גרסא מלאה וחינמית לכולם ואז אני מקווה שגם משתמשי האנדרואיד יוכלו להנות מהתוכנה המעולה הזו.

אעדכן.

שאלות יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך שימוש של בערך כיומיים בבטה האחרונה שלהם, מה שיש לי להגיד הוא:

לא מגישים ברווז גוסס מכוסה בפירה ועם תפוח בפה לשולחן שסביבו יושבים שפים ש"הבטיחו" להם אוכל.

מצד שני, גודל האכזבה כגודל הציפיה, אין לי מה להגיד מעבר לזה.

את שלי אמרתי כאן:

http://goo.gl/a5bub

זאת בטה לא גמורה, לפי התפקוד שלה, גם בתור אלפה לא הייתי מגדיר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטא הזאת לא סגורה בכלל, היא פתוחה לגמרי להורדה והם אפילו פירסמו אותה בפייסבוק שלהם.

בכל מקרה, האמת שפשוט לא היה לי כוח להתעסק עם התקנות שלא דרך ה-Market , אז עדיין אל טרחתי לנסות את זה בכלל.

במילא חבילת הדקות וה-SMS שלי היא כלכך מנופחת שאני לא צריך בכלל את וייבר (ואם כבר אז להיפך, חבילת האינטרנט היא זו שקצת יותר תהיה כנראה קרובה לניצול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני גם ניסיתי בשיחה קצרה וסה"כ עשה רושם שבסדר.

עמרי,

בחבילות כאלו אכן לא רואה צורך בווייבר כי הרבה פעמים בין כה וכה לא קרובים לניצול חבילת הדקות.

במקרה שלי זה אחרת, אני ללא חבילת דקות ואומנם אני לא משלם הרבה לדקה אבל עדיין, וכשיש לי מקום עם WIFI וכו' זה יכול להיות נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הכי נגד חבילות של דקות, מהסיבה הפשוטה שפעם ניסיתי חבילה של 500 דקות וזה באמת היה אחלה, אבל בחודש לאחר מכן דיברתי רק 150 דקות ונדפקתי... ואז הורדתי את החבילה ל-250, אבל חודש אחרי זה דיברתי 400.... סלט.

אבל כל זה היה במחירים של "פעם". היום יש לי 1300 + 1300 ב-209 שקל, שזה פחות כסף מאשר כמה שהייתי משלם אז על 300 דקות ו-100 SMSים!

היום אני גם משלם הכי מעט ששילמתי לאורנג' אי פעם מאז שהצטרפתי אליהם לפני 3 שנים, וגם מקבל חבילה שהיא בפועל בלתי מוגבלת. אני יכול לדבר ולסמס כמה שרק בא לי ואני אפילו לא מתקרב לחצי (שלא נאמר רבע) מהמסגרת שלי.

אפשר לשאול כמה יוצא לך התשלום החודשי, שההפרש כלכך משתלם לך על פני חבילת-ראש-שקט (שגם יכולה לספק לך על הדרך בחינם אם מתחשק לך) ?

אורנג' הציעו לי חבילה נמוכה יותר, בערך 500 + 500 שזה אמור להספיק לי, אבל ההפרש לא היה משמעותי - בערך 180 ש"ח לחודש אאל"ט. לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מעט ,חשבון חודשי אצלי יוצא 40-60 ש"ח גג (ברוב המקרים 40 ולפעמים אף פחות) מאחר ואני לא משלם דמי מנוי/מסלול ולא משלם על חבילת גלישה/דור שלישי. אי לכך נחמד לדעת כאמור שכשאני ליד WIFI אני יכול להרים טלפון לחבר עם אייפון/מכשיר אנדרו' ולחפור כאוות נפשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מרגיז שצריך גם וויבר וגם וואטסאפ וגם וגם עוד ועוד.. זה למה לא התחלתי עם הוויבר הזה, גם ככה כמו שנאמר חבילות הדקות שיש היום דיי מוציאות את העוקץ מזה, כמו גם עם הSMS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי (עוד לא ניסיתי או משהו כזה) אפשר/יהיה אפשר בגרסא ה"מוכנה" שתבוא עלינו לטובה לשלוח גם SMSים וכך, בעצם, אם זה יהיה טוב ונוח זה בהחלט יכול להחליף את הווטסאפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הכי נגד חבילות של דקות, מהסיבה הפשוטה שפעם ניסיתי חבילה של 500 דקות וזה באמת היה אחלה, אבל בחודש לאחר מכן דיברתי רק 150 דקות ונדפקתי... ואז הורדתי את החבילה ל-250, אבל חודש אחרי זה דיברתי 400.... סלט.

אבל כל זה היה במחירים של "פעם". היום יש לי 1300 + 1300 ב-209 שקל, שזה פחות כסף מאשר כמה שהייתי משלם אז על 300 דקות ו-100 SMSים!

אני מדבר כ300-700 דקות לבת זוגתי ומעבר לזה אין הרבה שיחות.

בד"כ אני סוגר חשבונית עם פחות מ90 ש"ח.

וכן יש SMSים בגרסא הנוכחית, למרות שלא בדקתי אותם עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי (עוד לא ניסיתי או משהו כזה) אפשר/יהיה אפשר בגרסא ה"מוכנה" שתבוא עלינו לטובה לשלוח גם SMSים וכך, בעצם, אם זה יהיה טוב ונוח זה בהחלט יכול להחליף את הווטסאפ

אתה אולי תחליף את הוואטס אפ, אבל כל שאר האנשים שממש מתלהבים מהתוכנה הזאת.. לא. וזה עיקר הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהאייקון של ויבר תקוע לי בנטיפקיישן בר בלי סוף והוא פועל ברקע ואם אני לא טועה וואטס אפ פועל בתור סרבר בלבד וקופץ רק כשצריך...

GTALK בכלל לא מסכים לעבוד אצלי עקב המיקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...