איך בנאדם שגר 400 ק"מ מהסניף הכי קרוב מממש את האחריות שלו? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בנאדם שגר 400 ק"מ מהסניף הכי קרוב מממש את האחריות שלו?

shubi_moto

Recommended Posts

נצא מנקודת הנחה שאישרו ע"פ החלפה של מקלדת במקלדת חדשה.

הבעיה היא שאין שום אפשרות לאותו אדם להגיע לסניף כיוון שהוא גר 400 ק"מ מהסניף הכי קרוב.

מה עושים במצב כזה?

מהחנות נאמר שאין להם שום אפשרות לשלוח או לקבל במשלוח את המקלדת שלי בתירוץ של "ואם המקלדת שלך תלך לאיבוד? ואם היא תגיע שבורה?" וכו'.

מה אתם אומרים?

אולי תוכלו להציע פיתרון הולם? או שאולי לדעתכם אין לי בכלל שום סיבה להתלונן.

בכל אופן רציתי לשתף כי אותי זה די מעצבן.

לילה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מני פתרונות, הכל שאלה של השקעה.

מהקל אל הכבד:

לבקש ג'סטה מחבר\הורים להסיע אותך ולשים לו על הדלק. (300~ ש"ח)

לעשות את זה במונית. (500-600 ש"ח)

לשכור ליום ולקחת את המקלדת בעצמך. (130~ ש"ח השכרה + 300 ש"ח דלק)

וזאת הנקודה שאתה צריך לשאול את עצמך אם לא עדיף לך לרכוש מקלדת חדשה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נצא מנקודת הנחה שאישרו ע"פ החלפה של מקלדת במקלדת חדשה.

מהחנות נאמר שאין להם שום אפשרות לשלוח או לקבל במשלוח את המקלדת שלי בתירוץ של "ואם המקלדת שלך תלך לאיבוד? ואם היא תגיע שבורה?" וכו'.

לא קונה את התירוץ.

מה הקשר תלך לאיבוד ? מה באמת הסיכוי לזה... ומה זה עניין של החנות. :nixweiss:

ואם היא תגיע שבורה ? אורזים היטב והיא תגיע כמו שהיא בדיוק.

כל יום עשרות אלפי מוצרי מחשב נשלחים ומגיעים ליעדם בשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק - :xyxthumbs: - אני מזמין הרבה מאוד דברים (גם שבירים ועדינים) - עם דואר - לא שליח לא מונית לא כלום.

דואר פשוט וטוב - מעולם לא נשבר לי משהו.

כמו כן - מלכתחילה לא קונים משהו שאתה יודע שהשירות שלו כל רחוק - ואז לא מצטרכים לשאלה הזו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמי המשלוח הם על חשבון הלקוח.

בכל מקרה גם אני לא קונה את התירוץ הדבילי הזה.

מה, אם אתה קונה מוצר חדש - הם לא מוכנים לשלוח אותו? יש להם רק אפשרות לאיסוף עצמי?

להתנער לחלוטין מ"תרבות המשלוחים" במין האנושי של שנת 2011 זה פשוט מגוחך. איפה המין האנושי היה היום ללא "המצאת" הדואר וחברות השליחויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר באילת ולא יודע אם אתם יודעים אבל החנויות מחשבים פה פרימיטיביות ואין את המוצרים שאני מחפש, במיוחד בתחום הגיימינג.

היה מבצע בKSP ל2 מקלדות Sidewinder X6 במחיר מצויין(אתם בטח זוכרים את המבצעים של האחד פלוס אחד וכו').

אז חבר שלי קנה שניים ושלח אותה אליי.

אני לא חושב שבגלל המקום שאני גר בו אין לי את הזכות לקנות מוצרים מחנויות רציניות במרכז\צפון.

כבר קניתי בעבר מערך ומארז דרך TMS ונתנו לי שרות מצויין ושלחו לי בדואר מה שצריך בלי לחייב אותי על שקל.

הצעתי לתת כרטיס אשראי לערבות ושישלחו לי את המקלדת החדשה וכשהיא תגיע אליי אני ישלח את שלי(כי אז אני יתקע שבוע בלי מקלדת) וכמובן שלא הסכימו.

או בכל אופן אותה אפשרות רק במצב הפוך שאני ישלח קודם אך כמו שאמרתי גם לזה לא הסכימו.

בשני המצבים אני צריך לסמוך על החנות שלא יחייבו כלום בכרטיס אשראי ובאפשרות השניה שבאמת יגידו שהמקלדת שלי הגיע אליהם(מצטער שאני לא סומך על אף אחד, נכוויתי מספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה הסיפור. אתה באילת הסניף שלהם הוא בבאר שבע, איך הגעת ל 400 ק"מ לא ברור לי. אין לך חברים שעובדים בבאר שבע ועושים את הדרך הזאת כל יום?

וכמו שאמרו לך פה, חבילה עם אישור בדואר עד לבאר שבע תגיע בשלום תאמין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח מפה המרחק בין באר שבע לאילת הוא יותר מ-200 ק"מ לכל כוון(יותר מפי 2 מהמרחק בין ת"א לב"ש...), באר שבע היא ממש אבל ממש לא דרומית כלכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...