הפעלת מחשב מרחוק (תמונה ופרטים בפנים) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת מחשב מרחוק (תמונה ופרטים בפנים)

ksn1981

Recommended Posts

תודה multicore,

אז קושחה צד שלישי (שמבטלת את האחריות על הנתב) יכולה לעשות זאת.. ז"א זו מגבלה של הנתב..

האם תוכלו להמליץ לי על (אפילו לא אלחוטי) עם 1Gb שמסוגל לעשות זאת בקושחה המקורית?

אגב מה חסר לנתב שלי שמצריך DD-WRT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו שבד"כ אף אחד לא צריך ורק משתמשים עם צרכים ייחודיים (שלא אכפת להם משום "אחריות") ישתמשו בו לכן גם משתמשים בקשחות צד ג' שפותחות עוד מאות אפשרויות ויכולות גמישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אתה חושב זה גורע מעניינים אחרים (דוגמת או יציבות) ? בכל זאת מדובר בעסק!

- והאם ידוע לך על דגם תומך בקושחתו המקורית (אכפת לי שיהיה 1Gb וכלל לא אכפת לי מאלחוט, ואפילו עדיף לי ללא) ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה multicore :xyxthumbs:

צודק 100%.. שמתי לב לזה יותר מאוחר.. אבל חשבתי שמניסיון אישי שלך אתה מכיר אחרים.. (למשל מהאתר של XEROX הופניתי לשתי חנויות בצפון כשבפועל זה הרבה יותר מכך)

משום מה יש לי תחושה שזה לא הולך להיות זול.. בכל אופן, אני עדיין קורא (ומסתעף מאתר לאחר).. רוצה לגבש תמונה יותר ברורה שאתייעץ איתך - מקווה שעוד לא נמאס לך ממני :)

אגב, אחרי שניסיתי עם DYNDNS זה עבד.. אבל (משום מה) רק כשניסיתי להעיר אותו לאחר זמן קצר מהכיבוי.. אם יהיה לך הסבר אשמח מאוד לשמוע כי התעקבתי קצת על זה ולא הצלחתי להבין למה.. אני מרים ידיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...